Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja stvarno ne kapiram koja je svrha sto ovde stavljas linkove od patch-a

    Comment


    • Jel igra neko ovde ml na pes 13??? Ja ubacio skoro pes 13 posto sam konacno pojacao konfu i totalno se razocarao master ligom. Ja vecu glupost od onoga nisam video ... Odigrao polusezonu sa Borusijom, i pogledam tabele u ostalim ligama i ne verujem. U Engleskoj MU i Siti u zoni ispadanja, prvi Kristal Palas, a u Italiji posladnja dva tima na tabeli Inter i Milan . Transferi isto katastrofa, Ronaldo vec posle polusezone presao u Barsu, Mesi u Juventus, Cavi u Arsenal i ostale gluposti. Prosto se pitam da li cu doziveti barem jedan pes koji nece biti unisten nekim biserima ovih Japanaca .

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Jel igra neko ovde ml na pes 13??? Ja ubacio skoro pes 13 posto sam konacno pojacao konfu i totalno se razocarao master ligom. Ja vecu glupost od onoga nisam video ... Odigrao polusezonu sa Borusijom, i pogledam tabele u ostalim ligama i ne verujem. U Engleskoj MU i Siti u zoni ispadanja, prvi Kristal Palas, a u Italiji posladnja dva tima na tabeli Inter i Milan . Transferi isto katastrofa, Ronaldo vec posle polusezone presao u Barsu, Mesi u Juventus, Cavi u Arsenal i ostale gluposti. Prosto se pitam da li cu doziveti barem jedan pes koji nece biti unisten nekim biserima ovih Japanaca .
        ja igram ML ali to mi se nije dešavalo, City i UTD uglavnom dominiraju EPL-om, što se tiče transfera to je tako kako je

        Kristal Palas u Italiji????, možda imaš neki loš patch ili moraš nešto podesiti u opcijama patcha da to bude u redu, teško mi je reći kako da to riješiš jer ne znam koji patch koristiš, preporučujem ti pesedit-ove patch-eve, sa njima sam uvijek bio zadovoljan, inače i meni se u početku nije svidjela master liga ali s vremenom mi je sve bolja i bolja

        Comment


        • Nije rekao da je Kristal Palas u Italiji, nego da je prvi u Engleskoj

          Comment


          • pardon, prozor mi bio smanjen pa imao loš pregled post-a i iz tog razloga sam pogrešno shvatio

            Comment


            • Originally posted by PRINCE View Post
              Jel igra neko ovde ml na pes 13??? Ja ubacio skoro pes 13 posto sam konacno pojacao konfu i totalno se razocarao master ligom. Ja vecu glupost od onoga nisam video ... Odigrao polusezonu sa Borusijom, i pogledam tabele u ostalim ligama i ne verujem. U Engleskoj MU i Siti u zoni ispadanja, prvi Kristal Palas, a u Italiji posladnja dva tima na tabeli Inter i Milan . Transferi isto katastrofa, Ronaldo vec posle polusezone presao u Barsu, Mesi u Juventus, Cavi u Arsenal i ostale gluposti. Prosto se pitam da li cu doziveti barem jedan pes koji nece biti unisten nekim biserima ovih Japanaca .
              Resenje za sve tvoje probleme:
              Spoiler


              Comment


              • Potvrđeno, Čileanska liga koja broji 18 klubova će biti na PES-u 2014.


                Comment


                • Мајкл Керик у ПЕС-у 2014.

                  Comment




                  • Spoiler
                    Last edited by p4p1; 21-08-13, 14:11.

                    Comment


                    • moćno to sve izgleda ali ja sam se već odavno navukao na PES, tako da....

                      Comment


                      • Ma isto kao FIFA 13... PES ce biti bolji ove godine...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • FIFA 14 is so realistic that if you play as Liverpool in career mode and make a bid for a player they automatically join Tottenham
                          sigpic

                          Comment


                          • Pro Evolution Soccer 2014 izaći će na području Evrope 19. septembra u verzijama za PlayStation 3, Xbox 360 i PC

                            - demo verzija izlazi 11. septembra za Play Station 3 te 12. septembra za Xbox 360

                            Comment


                            • ПЕС 2014 ЛИЦЕНЦЕ


                              Нису све лиценце су потврђене, као и увек, али се могу видети на видео снимку а неки клубови су само потврдили.

                              НАЦИОНАЛНИ ТИМОВИ:

                              Енглеска
                              Француска
                              Немачка
                              Италија
                              Јапан
                              Португалија
                              Шпанија

                              Лиценцирани национални тимови се заснивају на тимовима који су укључени у ПЕС 2014 demo Gamescom + Јапан (који ће увек бити).
                              Биће много више националних тимова без лиценце (са лажним именима играча).

                              КЛУПСКО ТАКМИЧЕЊЕ:

                              UEFA Champions League
                              UEFA Europa League
                              UEFA Super Cup
                              Copa Libertadores
                              Copa Sudamericana
                              Recopa Sudamericana
                              AFC Champions League

                              Сва ова такмичења су потврдили из Конамиа. За разлику од претходних година, Лига Европе ће моћи да се игра изван Football Life-а, што значи у пријатељским утакмицама.

                              ЕВРОПСКИ КЛУБОВИ:

                              Углавном исто као и код ПЕС 2013. Премијер лига је и даље углавном са лажним именима тимова итд, а сви холандски, француски, италијански, шпански тимови остају у потпуности лиценцирани. Неизвесно је колико тимова из португалске лиге ће бити у потпуности лиценцирано.





                              ЈУЖНОАМЕРИЧКИ КЛУБОВИ:

                              Comment

                              Working...
                              X