Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Знам ја то све, мислим гледао сам на ЈТ. Само не покушавам то да радим. Нећу да кажем да не знам, јер играм најбоље на свету ПЕС.

    3 гола са Срном..

    Comment


    • Znam, i moj buraz se krstio. Jbg, bio je na crveno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • postoji li neki način da u Master League-i prilikom slanja ponude za nekog igrača pošaljem i iznos, odnosno da pošaljem koliko nudim keša za tog igrača jer ovako nikako ne mogu da dovedem recimo Aguera, Mesija itd?...ako ne to, ima li neki način da "privolim" igrača da pređe u moj tim?

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          postoji li neki način da u Master League-i prilikom slanja ponude za nekog igrača pošaljem i iznos, odnosno da pošaljem koliko nudim keša za tog igrača jer ovako nikako ne mogu da dovedem recimo Aguera, Mesija itd?...ako ne to, ima li neki način da "privolim" igrača da pređe u moj tim?
          Ne, ali imas ovaj ML Editor gde mozes u ML dovoditi koga hoces...

          http://pesedit.com/forums/showthread...from-EPT-TEAM)

          Dovodis koga hoces za 0 evra, jeste nerealno i malo glupo, ali ti ako hoces da glumis realistu, onda lepo stavi da platis koliko treba i sve super...
          Takodje mozes sebi povecati budzet koliko hoces, povecavati ocene u toku ML kome hoces, itd...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • aha...dobro...ne bih ipak ovaj patch koristio, nema smisla onda igrati ML...

            nego, nije meni problem platiti igrača onoliko koliko traži njegov klub već problem je u tome što nekada uopšte neće da stupi u pregovore koliko god da šalješ "zahtjev"

            Comment


            • Originally posted by DelBoy View Post
              aha...dobro...ne bih ipak ovaj patch koristio, nema smisla onda igrati ML...

              nego, nije meni problem platiti igrača onoliko koliko traži njegov klub već problem je u tome što nekada uopšte neće da stupi u pregovore koliko god da šalješ "zahtjev"
              Па пише ти у процентима колико је заинтересован за долазак.
              Најбоље ти је ово што је Фрешмен окачио.
              То и ја користим.
              Поготово кад Меси пређе у Тотенхем и тако неке трансфере.

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                aha...dobro...ne bih ipak ovaj patch koristio, nema smisla onda igrati ML...

                nego, nije meni problem platiti igrača onoliko koliko traži njegov klub već problem je u tome što nekada uopšte neće da stupi u pregovore koliko god da šalješ "zahtjev"
                Tek u trecoj sezoni mozes dovoditi prave igrace, u prvoj vrlo tesko, mada zavisi i koji si tim. Ali vrlo tesko. Druga sezona je neki prelaz, mogu da se dovedu neki igraci, ali ne svi. U trecoj imas vec veliki broj igraca, sve to naravno ako si uspesan, ako nisi, nista od toga.
                Imas opciju u "finance" da zaposlis skauta, odmah u avgustu moras da uradis da bi on odmah od tada radio, uzmes najskupljeg i onda ti se oni procenti za dovodjenje povecavaju. Ja odmah kupim najboljeg(najskupljeg), naravno to opet ne garantuje nista, ali je nesto za pocetak...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • kako moćno djeluje grafika:

                  Spoiler


                  ovo su neki okvirni sistemski zahtjevi:

                  OS:XP(SP3)+
                  CPU: DualCore 2.0+
                  RAM:1GB
                  GFX:512MB DirectX 9.0c
                  HDD:9GB+

                  *ovo nije zvanično, 90% da će ovako nešto biti

                  Comment


                  • Kako su bre smanjili ovoliko za RAM , ja mislim da je za 13 trebalo minimum 2,3 GB

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Kako su bre smanjili ovoliko za RAM , ja mislim da je za 13 trebalo minimum 2,3 GB
                      Препоручује се 3gb, а минимално је 512mb. Није ПЕС захтеван, а за овај 2014 не знам колико ће бити.
                      Само да га ја покренем са ова 2gb што имам..

                      EDIT: сад сам проверио, минимално је 1gb.
                      Last edited by Avramovic; 14-07-13, 13:24.

                      Comment


                      • onaj ko može PES 13 igarti moći će i PES 14 bez nekih većih problema...

                        Comment


                        • Originally posted by DelBoy View Post
                          onaj ko može PES 13 igarti moći će i PES 14 bez nekih većih problema...
                          Bice super ako bude tako, ali nesto iskreno sumnjam...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Bice super ako bude tako, ali nesto iskreno sumnjam...
                            PES 14 će zauzimati jedino nekih pola gigabajta više na hard disc-u u odnosu na PES 13, to je jedna od razlika, vjerovatno bi bio poželjan malo žešći proćesor ali siguran sam da može proći i taj sa kojim PES 13 igrate

                            Comment


                            • КОНАМИ од ове године користи Fox Engine.
                              Само кад погледам како су стадиони и публика урађени.......да не спомињем играче.

                              Са Intel Pentium IV 2.4GHz и сличним се може играти (то је минимално), а данас сви имају Intel Core2 Duo и боље процесоре (што се препоручује). Говорим о ПЕС-у 2013.

                              Ја мислим да је битнија РАМ меморија за ПЕС него процесор, ал' нисам сигуран.

                              Comment


                              • Originally posted by DelijaHool View Post
                                КОНАМИ од ове године користи Fox Engine.
                                Само кад погледам како су стадиони и публика урађени.......да не спомињем играче.

                                Са Intel Pentium IV 2.4GHz и сличним се може играти (то је минимално), а данас сви имају Intel Core2 Duo и боље процесоре (што се препоручује). Говорим о ПЕС-у 2013.

                                Ја мислим да је битнија РАМ меморија за ПЕС него процесор, ал' нисам сигуран.
                                ma kako god, na osnovu ovih sistemskih zahtjeva mišljenja sam da ako možeš PES 13 moći ćeš i PES 14 igrati

                                Comment

                                Working...
                                X