Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NEW PES 2014 SCREENS RELEASED

    Spoiler





    Comment


    • Ovo deluje odlicno!
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Како не, сад праве фаце са Fox Engine-ом..

        Spoiler

        Comment




        • Evo jednog trailer-a za PES 2014 u kojem možemo vidjeti neke novine koje nas očekuju...između ostalog može se vidjeti i ta trajektorija prilikom izvođenja slobodnjaka....ako bude ovako kao što se najavljuje, PES 14 će biti nešto neviđeno....

          Comment


          • Ne svidja mi se ova trajektorija kod slobodnjaka, previse ce biti lako onda...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ne svidja mi se ova trajektorija kod slobodnjaka, previse ce biti lako onda...
              mislim da će biti opcija "uključi/isključi"

              Comment


              • Хоће, мислим да сам написао то на прошлој страни..

                Comment


                • Ужасавали су ме слободњаци раније ...надам се да нису ни претерали са овим чудом што су сад додали тј. да не буде сваки шут из слободњака = гол.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Ужасавали су ме слободњаци раније ...надам се да нису ни претерали са овим чудом што су сад додали тј. да не буде сваки шут из слободњака = гол.
                    Ма неће баш тако лако бити. Али дефинитивно ће бити доста лакше. Оцене играча морају да утичу на то.

                    Comment


                    • Ja na PES 13 sam provalio kako efektno da dajem golove iz slobodnjaka, znam caku, ali je opet svaki put tesko. Realno sa ovom trajektorijom, osecam svaki amater ce znati da da gol...
                      Ok ako bude opcija za iskljucivanje...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ja na PES 13 sam provalio kako efektno da dajem golove iz slobodnjaka, znam caku, ali je opet svaki put tesko. Realno sa ovom trajektorijom, osecam svaki amater ce znati da da gol...
                        Ok ako bude opcija za iskljucivanje...
                        Шут до пола, доле лево и додавање.
                        На 'Р1' се укључује трајекторија, а овако је нема.

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Шут до пола, доле лево и додавање.
                          На 'Р1' се укључује трајекторија, а овако је нема.
                          ajd' baš ću pokušati na taj način, ja sam do sada to izvodio na osnovu nekog "osjećaja"....

                          Comment


                          • Originally posted by DelijaHool View Post
                            Шут до пола, доле лево и додавање.
                            На 'Р1' се укључује трајекторија, а овако је нема.
                            Ma jok to, to radis samo kad je blizu slobodnjak, 18m - 22m. U pitanju je upravo ta fora sa felsiranjem, kad da stisnes i kako da stisnes. Takodje ima fora i sa lelujavim loptama, da lopta ima efekat kao kad Bale sutira slobodnjak, ali to samo sa igracima koji imaju bas veliki rating za "swerwe". Golman je primi kroz usi...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Знам на шта мислиш, само што је то јако тешко урадити..
                              Ја са 18-22м маказе радим, лепши гол буде.

                              Comment


                              • Ne, mislim da to niko ne radi kao ja.

                                Poenta je da ti vec drzis gore levo/desno ili dole levo/desno pre nego sto si stisnuo dugme za sut. Sad se pitas, "kako kad cu onda da promenim putanju ka golu, a vec sam namestio poziciju gde cu da sutnem" ??? E pa tu je caka, sto ti upravo drzis i kad dodjes do te pozicije gde si hteo da sutnes, stisnes sut. Dobijas jaci fels nego inace i lopta ide brze (kada kliknes gore). Postao sam pro za slobodnjake kad sam ovo probao. Ortaku sam u jednoj tekmi tri puta sa Srnom dao gol iz tri pokusaja (dobro to je stvarno bilo cudesno), ali inace stvarno je bolje ovako. Mada inace je poenta da sto pre kada sutnete, stisnete za fels, ali sto pre. Ja to ne moram da radim jer vec drzim to dugme, i automatski iskoristim 100% mogucnosti igraca.

                                A kada su u pitanju "lelujave" lopte, morate da namestite da lopta bude negde blizu sredine gola, da bude malo na strani u zavisnosti gde je golman. Da kad igrac sutne, sutne spoljnom (dakle efekat Roberta Carlosa) i lopta naglo pada. Npr, pozicija nekih 27m, sa desne strane terena, Bale suter, leva noga. Uradite kao gore sto sam preporucio (a ne morate, mozete i kako vi radite mada ce biti slabiji efekat) stisnete gore levo, da lopta ide bas u ugao golmana, kao sto to Bale radi. Sta stisnete ??? Kada odredite jacinu suta, cim igrac sutne, u mili sekundi, vi opet stisnete sut.
                                Moze i unutrasnjom, mada ja to ne koristim jer vec sam gore naveo da je ono dovoljno. Za "dalekometne" slobodnjake mozete isto stisnuti dugme trougla ili "pas u prazan prostor" i gore.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X