Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste da je FIFA bolja trenutno i da je sve licencirano, ali PES je PES, instaliras neki dobar pec i uzivancija . Najvise igram sa Čelsijem protiv buraza koji navija za Liverpul, ludnica bude.
    It's blue, what else matters?

    Comment


    • Ja sam sa drustvom prosli vikend igrao... ono je blagi uzas! Nad odbranom imam nula kontrole! Dodavanja prolaze na 10cm od igraca i oni nista, odbrana je blagi uzas. Ovako igrivost je ok, ali nije na nivou Fife. Jedino sto je bolje je osecaj same lopte tj sama fizika. To je uvek bilo odlicno na PESu i to tako i dalje ostaje, ali dzaba kada sve ostalo zaostaje za Fifom.

      Comment


      • Ja nemam nikakvih problema sa odbranom, samo trebas da stavis ona podesavanja za ofsajd zamku i mark settings. Ako imas neki dobar i organizovan stil igre nemas problema.
        Bice zanimljivo videti kakav ce biti PES 14 posto je zasnovan na novom endžinu.
        Last edited by DjordjeCFC; 06-06-13, 18:47.
        It's blue, what else matters?

        Comment


        • Imas ti nekoliko caka, taktika mora da se postavi Giggsy... I ja sam jednom uzeo da igram sa visokom linijom napadacki, pogotovo ako posed igras, ima protivnik ako zna da igra, da te nabije preko kontri i to preko svake... Taktika vlada u PES-u, dobra taktika pobedjuje svaki tim, mene buraz izdominira sa Laziom, ja uzmem Juve, i dobije me 3 razlike, onda malo promenim taktiku i druga prica.
          Lopta u PES-u sto se fizike tice je savrsena, a najavljuju jos bolje sada u 14. U FIFI ko da sa Jabulanijem igraju... Jos ovde ima igraca koji mogu bas da "bend-uju" loptu, nmg svi, to je prava car igre...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kao neko ko igra i jedno i drugo, meni je FIFA bolja, a od 2007. mi vise nije bilo ni smisla porediti ih. Mnogo, ali mnogo realnije mi sve to izgleda na FIFI, neko je odavno govorio kako mu se PES cini kao simulacija, a FIFA arkada, meni je skroz obrnuto. Previse mi je robotski PES, posle svakog gola i akcije se nekako moze reci deja vu, dok na FIFI ima mnogo vise varijacija, grafika mi isto nije ni blizu. Sto se samog gameplaya tice, tu su tu negde, ali mnogo vise mi se desava da se iznerviram zbog neke nerealne sitaucije na PES-u nego na FIFI, pogotovo u odbrani. Ako ti je igrac brz ili snazan i ako umes da se zagradis dobro, odbrambeni igrac moze samo da se setka oko tebe..



            Nikakve velike promene izgleda nece zadesiti novu FIFU, pa ce biti zanimljivo videti kako ce PES izgledati na novom engine-u, mislim da ce ove godine napokon nadmasiti svog konkurenta.

            Comment


            • Mani me tih taktika... ko je bolji igrac taj pobedjuje, a ne da sada bude presudno dal sam stavio ofsajd zamku ili ne.

              Mnogo mi je bolja Fifa, PES ne igram vec 3 godine jer jednostavno nije imalo vise smisla igrati nesto sto je iz godine u godinu losije. Jedino moram reci da su se popravili u odnosu na prethodnu, valjda ce nastaviti tim trendom pa za godine dve mozda opet predjem na PES.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Pes najvise volim igrati sa Arsenalom i Totenhemom, nekako mi ta 2 tima najvise leze. Jos u Tottenhemu po krilima nezaustavljivi Bale i Lennon i Dembele kao poluspic. A od reprezentacija sa Engleskom.

                Oduvek igram PES, igrao sam nekada Fifu, ali ipak mi se vise svidja PES.
                Odričem te se preko novina .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Mani me tih taktika... ko je bolji igrac taj pobedjuje, a ne da sada bude presudno dal sam stavio ofsajd zamku ili ne.
                  Zato i primas sve te golove...

                  FIFA je za decu, PES za profesionalce...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Odričem te se preko novina .
                    Druze, to je samo igra. A sa njima je lako igrati jer su i Bale i Lennon predobro napravljeni u PES-u.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Prodao si se matori -.-

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Zato i primas sve te golove...

                        FIFA je za decu, PES za profesionalce...
                        Uvek bilo FIFA za arkadne igrace PES za one koji vole simulaciju ,ne kazem da zadnjih godina PES je pravio los fudbal ovaj PES13 meni se svideo .Ovaj novi PES14 mora i hoce biti
                        puno bolji od ovih zadnjih . Jaka mi stvar sto u FIFI ima Svajcarska liga kad u PES je uvek bio bolji osecaj igre .
                        GIFSoup

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Zato i primas sve te golove...

                          FIFA je za decu, PES za profesionalce...
                          Ja zato kada primim gol u Fifi znam zasto sam ga primio, jer sam napravio gresku!

                          A u PESu je to sasvim suprotno... Ja sam PES przio od ISS2 pa sve to 2007 godine, posle toga zaista vise nije imalo smisla. Pogotovo na PS3 su propali!
                          Ovaj poslednji ih je koliko toliko izvukao ali moraju jos dosta da rade da bi stigli FIFU, a jos vise da bi se vratili na staro!

                          A najjaca mi je fora, dosao ortak da igramo PES... a ocene igraca tragikomedija!!!

                          Comment


                          • meni je pes11 bio super, pes12 preskočio jer mi je bio loš, ali pes13 je odličan, što se tiče oscjene igrača najbolje uzeti neki dobar patch ( a ima ih zaista odličnih, izlaze skoro svake sedmice ), sa patch-om bude sve u redu: ocjene igrača, autentični dresovi, oprema ( kopačke, lopte...), takođe sa patch-om su otklonjene i greške koje su prisutne u osnovnoj verziji tako ako primite gol, znaćete zbog čega ste primili....

                            Comment


                            • Ja igram PES od 2001/2 i ne mogu FIFU da igram nikako . Mislim , postujem ove koji igraju FIFU , ali ne mogu nikako da je svarim

                              Comment


                              • NEW PES 2014 E3 TRAILER + SCREENS RELEASED + GAMEPLAY VIDEO

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X