Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa smanjis brzinu...

    Videcemo sta ce biti, dosta ce odlucivati cinjenica ko ce se bolje prilagoditi novoj generaciji konzola. Tu je PES omanuo, cim se preslo na PS3/Xbox 360 izgubili su bitku.

    Comment


    • poz instalirah fifu 13 i ne mogu kontrole da namjestim kao na pes-u .. a kad sam igrao jednu utakmicu mogao sam da koristim samo sut i pass .. nzm sta se desava ?

      p.s. joystick imam
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Originally posted by Iceman View Post
        poz instalirah fifu 13 i ne mogu kontrole da namjestim kao na pes-u .. a kad sam igrao jednu utakmicu mogao sam da koristim samo sut i pass .. nzm sta se desava ?

        p.s. joystick imam
        to ti je zajebano ako nemas oficijalne joysticke...meni je trebalo vremena. moras prvo skontati kako ti je trenutno podeseno, sta ti za sta sluzi....najbolje na papir da napises, i onda posle zamenjujes sta ti za sta sluzi..

        ne znam kolko sam bio jasan, verovatno ni sam ne bih ovo skontao

        Comment


        • hahah nisam te shvatio
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • a jbg...pogledaj ovde

            http://www.youtube.com/watch?v=YMAJXCfpR8w

            u principu radi se o tome da ti projevi koji ti pisu na joysticku ( ako ti je takav) i ovi u podesavanjima se ne podudaraju vec moras gledati za sta ti koji sluzi...

            Comment


            • hvala
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • desava mi se da na nekim utakmicama ne vidim loptu .. nevidljiva je ?
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • ta prva verzija je imala bagova, meni se desavalo nekad igrace da ne vidim. probaj patch naci...

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/sport-i...pta-99219.html


                    hahaha
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Novi PES. Izgleda super sa ovim koreografijama, a poboljsali su i lica igraca dosta. Ne znam za vas ali ja jedva cekam da izadje, pogotovu sto su igru radili sa novim endzinom.





                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • I face i dalje izgledaju kao da su ispali iz Resident Evil-a!

                        Comment


                        • Face me ne zanimaju, samo gameplay je bitan, face se ionako sredjuju preko patch-a...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pes najvise volim igrati sa Arsenalom i Totenhemom, nekako mi ta 2 tima najvise leze. Jos u Tottenhemu po krilima nezaustavljivi Bale i Lennon i Dembele kao poluspic. A od reprezentacija sa Engleskom.

                            Oduvek igram PES, igrao sam nekada Fifu, ali ipak mi se vise svidja PES.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • PES najvise igram sa Realom Arsenalom Juveom i sa Sitijem kad tad .

                              Najjaca je to igrica... Uvek sam posle skole sa ortacima isao u igraonicu i igrao na soniju ovo... Bas smo se kidali .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • a ja najviše volim sa City-jem i Fiorentina-om igrati....,a to stoji da je najbolji, ja sam isto FIFA- u probavao ali ne mogu se nikako priviknuti na one komande i puno se prirodnije ponašaju igrači u PES-u
                                Last edited by ognjen; 06-06-13, 20:50.

                                Comment

                                Working...
                                X