Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pes se bre igra zbog Mater lige i naravno protiv ortaka

    Comment


    • Ali im je glupo sto kad igram kad ispadnu recimo u Serie A timovi ubace one iz B lige nepoznate , glupost
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ali im je glupo sto kad igram kad ispadnu recimo u Serie A timovi ubace one iz B lige nepoznate , glupost
        Pesedit obicno uradi sve druge lige, pa u selectoru imas league 2 switch, posto nema mesta za sve da budu fizicki prisutne u gameplay-u. Ja igram sa LFC-em, uradili su Npower Championship u poslednjem update-u patcha, tako da je ML nikad bolja.

        Moram priznati dosta teza 13 od 12 koja je bila smesna, evo izgubih od Spursa 3:0, nista nisam mogao Bejlu i Adebajoru. Ali zbog toga mi se jos vise svidja.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ne igram na PC-u
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ne igram na PC-u
            E jbg onda, sta drugo da ti kazem...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sa Celzijem osvojio ligu i LS. Ali ligu bio samo bod ispred Sitija.

              Hazard

              Comment


              • Fifa izasla na Skidrow sajtu

                Comment


                • Originally posted by vladream View Post
                  Fifa izasla na Skidrow sajtu
                  Nema Skidrow svoj sajt...

                  Takodje, FIFA je izasla davno. Ja sam skinuo Reloaded verziju, sada se samo mrtvi crack ceka.

                  EDIT: Moja greska. Evo sad je izgleda izasao crack, ceka se samo da ga upload-uju...
                  Last edited by Rondo9; 07-10-12, 22:17.
                  sigpic

                  Comment


                  • nema, nema http://www.skidrowgames.net/

                    Comment


                    • Nije to njihov sajt. Nijedna scene grupa nema svoj. Samo je neko iskoristio njihovo ime.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izasao je krek za FIFU.. imate sve na:
                        http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=9&t=300455

                        Comment


                        • Evo moje ekipe iz Ultimate Team-a...

                          http://www.ea.com/uk/football/fifa-u...Ls5DwnHC0k:ps3

                          Comment


                          • Kako je samo mocna FIFA Sad sam odigrao prvu utakmicu, fantasticno deluje. Casillas branio kao lud, ako su samo on i jos neki golmani iz svetskog vrha napravljeni da skidaju onakve lopte, a ne svi, onda je stvarno neverovatno dobro uradjen GK deo

                            Comment


                            • Znam da proslu Fifu nisam mogao da igram jer nisam imao odgovarajuci dzojstik.Vjerovatno je ista situacija i sa ovom...a bas ne mogu da igram na tastaturi nakon godina i godina dzojstika Ako neko zna koji je najjeftiniji odgovarajuci joy,molim neka napise

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Kako je samo mocna FIFA Sad sam odigrao prvu utakmicu, fantasticno deluje. Casillas branio kao lud, ako su samo on i jos neki golmani iz svetskog vrha napravljeni da skidaju onakve lopte, a ne svi, onda je stvarno neverovatno dobro uradjen GK deo
                                Cek da naletis na Hart-a!

                                EDIT: @ Powerslave
                                Verovatno moras da skines neki program za dzojstik koji imas, znam da imaju te fore...
                                Last edited by Sir Giggsy; 09-10-12, 11:15.

                                Comment

                                Working...
                                X