Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobro eto vidite mi ovdje uz ovu tehnologiju, hladne glave ne možemo u potpunosti procijeniti da li je bio ili ne, a da sudija u onoj brzini može vidjeti milimetarski ofsajd (ako je bio). Naravno i oni su ljudi i ako se ispostavi da je bio ofsajd ne može se mnogo prigovoriti sudijama jer je danas apsolutno sve bilo čisto.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Ne moze ova slika nazalost nista reci, los je ugao. Ja prvi sumnjam da je bio, ali opet, ko zna...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pa linijski ne moze vidjeti ni Vidicev kontakt, tek iz treceg usporenog smo ga i mi vidjeli i onda je Plavsic poceo da govori kako bi njemu trebao biti pripisan gol
        Ali je slab i ovaj ugao, treba nam tacno kamera koja je u liniji sa njima, a ima li takve ne znam
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Nista nije to pravdanje. Evo recimo kad spominjes platu da ti dam par primjera:

          Torres-50m transfer 200k plata.
          Tores opravdao skroz. Ne gledaju se samo golovi. Pa samo onaj izboren korner u finalu LS pre udarca i gola glavom Drogbe vredi 50m <3 Dao bih mu i vecu platu.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment




          • Babo u top formi,peti strijelac lige
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Sto se Kompanija tice, isao je sa obe noge iako je na kraju malo povukao ovu drugu. Nije zakacio Vilsira, ali je opet bila opasna igra. Ali da je kompenzacija, definitivno jeste.

              Jel Kompani sada suspendovan na tri utakmice?

              Comment


              • Sto se Kompanija tice, isao je sa obe noge iako je na kraju malo povukao ovu drugu. Nije zakacio Vilsira, ali je opet bila opasna igra. Ali da je kompenzacija, definitivno jeste.

                Jel Kompani sada suspendovan na tri utakmice?

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Jel Kompani sada suspendovan na tri utakmice?
                  Jeste, isto kao ono tele kod nas.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Jeste, isto kao ono tele kod nas.
                    To i nije neki hendikep!

                    Comment


                    • Gledao sam mec na SkySportu mec i bio neki snimak, jedno desetak minuta poslije gola Vide, koji je aludirao da je bio ofsajd i meni se ucinilo da je za zera bio, ali tesko ocjeniti, da li su noge iza, moze biti i ovo i ono
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Mozda ovo pomogne...



                        Vidi se da ova izcrtana linija nije bas u paraleli sa gol linijom, ali eto cisto dok se ne nadje neka bolja.
                        Last edited by Sir Giggsy; 13-01-13, 19:41.

                        Comment


                        • Ma sumnjivo jeste, ali svakako se ne moze sudija kriviti za tako nesto, pa 90% ljudi nije ni pomislilo o nekom mogucem offside-u.

                          Comment


                          • Ne verujem ni da bi pomislili da sam ja rekao
                            Ma nema sumnje,Junajted je bio bolji i zasluzeno pobedio,mi postenu sansu nismo imali i mozda je cak i ubedljivije trebalo da bude.Ali cisto da spomenem ovo

                            Ako je Vidara posek'o nokte,nije bilo ofsajda,ako pak nije,bio je ofsajd
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Families of the Hillsborough victims watched Manchester United’s victory over Liverpool from the Old Trafford directors’ box following a personal invitation from Sir Bobby Charlton.

                              Comment


                              • Manchester United, Arsenal, Tottenham and Liverpool have submitted a written demand for UEFA's full financial fair play rules to be brought in to the Premier League.

                                According to the Daily Mail, a letter from the four top Premier League clubs has been sent to chief executive Richard Scudamore calling for full spending controls without wealthy owners at clubs like Manchester City and Chelsea being allowed to cover losses.

                                City and Chelsea are opposing any spending controls being brought in but it is likely the 20 clubs will agree on a compromise at their meeting next month, which will allow a fixed amount of losses to be covered by owners.
                                Ocekivano...

                                Comment

                                Working...
                                X