Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad Nesara napise post to se zemlja trese. Nema ga sad cesto ali kad udje stvarno lik sabije <3 Dodje mi da ne udjem na forum koliko uvek objasni. Idi bre u k ne mogu ni da te hvalim vise previsoko si.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ima pravo Nash, skroz sam zaboravio Johnsona za desnog beka.
      Dembele je maestralan, ali ne daje golove na nivou Fellainija, Yaye i naravno, Michua, samo to nedostaje.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ima pravo Nash, skroz sam zaboravio Johnsona za desnog beka.
        Dembele je maestralan, ali ne daje golove na nivou Fellainija, Yaye i naravno, Michua, samo to nedostaje.
        Pa ja gledam koji vam je moj, covek jedini konstantan igrac Liverpula i klasa za sve desne bekove u ligi, bas ubedljiv.

        Totenhem ni na sta ne lici bez Dembelea, mogu nekako na silu da uvale neki gol ali igra 0. Mada je ispred Maruan, sa gomilom prosecnih saigraca onako dominirati. Da ima jos samo jednog pored sebe da je priblizno ta klasa...
        sigpic

        Comment


        • Bez Mousse, Spursi bi bili 10.-15. mesta, ali su meni Michu, Yaya, Fellaini, Santi bolji od njega do sad. Mata je tu negde s njim po prikazanom...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ogromnu razliku pravi i Morison u WBA samo sto nije takav majstor i nema neki skill da malo dodje do izrazaja. Pogledajte koju tekmu njihovu i videcete da strasan posao radi. Eksplozija citave ekipe pod Klarkom ali njegova posebno. Covek je postao plejmejker od obicnog ostrvskog drveta otprilike.

            Par strasnih lopti je stvarno dao, prijatno me iznenadio. Defanzivno odlican, ima ga iz drugog plana, dosta lopti presece, dobar u duelu i izuzetno racionalan. Za Dzoa Alena izmislio fudbal trenutno.
            sigpic

            Comment


            • Jaja je imao i previse nevidljivih rola ove godine. Mada je imao i strasnih, ali to se od njega i ocekuje. Opet mu je mjesto medju 11. Runi 14 golova, 7 je dao, 7 asistencija, on mora biti tu, samo jedan los mec, i to ovaj zadnji u svim ostalim koje je igrao je bio najbolji igrac Mancestera, koliko god Persi davao golova ovaj je objasnjavao. Sto se pozicije tice u najboljih 11 bilo koju sem golmana moze da pokriva Ova u nedelju mu je i najgora partija zadnjih godina.
              Rafael je sjajan ove godine i masu je igrao. Dzonson isto. Voker je uz Ivanovica najbolji desni bek lige ali ne i u ovoj polusezoni.
              Ali izostaviti Felainija je strasan kiks. Preicamo o najboljem igracu lige u dosadasnjem dijelu prvenstva.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Begovic - Dzonson, Soukros, Vertongen, Beins - Jaja, Dembele, Felaini - Micu, Van Persi, Suarez(Runi)

                Suarez i Runi i nisu bas konstantni kad se gleda od pocetka sezone ali kad igraju kako treba to je nenormalan ucinak. Demba iako je konstantniji ipak nije to sto su ova dvojica. Ostali bez premca, ruzno dominiraju na svojim pozicijama.
                Руни и Мата су најбољи асистенти лиге, тако да Руни ту мора да буде.

                Originally posted by S-Nash View Post
                Pa ja gledam koji vam je moj, covek jedini konstantan igrac Liverpula i klasa za sve desne bekove u ligi, bas ubedljiv.

                Totenhem ni na sta ne lici bez Dembelea, mogu nekako na silu da uvale neki gol ali igra 0. Mada je ispred Maruan, sa gomilom prosecnih saigraca onako dominirati. Da ima jos samo jednog pored sebe da je priblizno ta klasa...
                Тотенхем и са Дембелеом мени не личи ни на шта, типично мучење. Мада опет са њим су сигурно бољи но без њега.
                Било како био Муса није ни близу топ11 првог дела, било је ту доста играча који су пружали боље роле, као и њихови клубови. Казорла дефинитивно пре њега, па и Мата, Азар је имао одличан почетак мало се после притајио.

                Comment


                • Kao sto je Vladan rekao, na desnom beku bi to trebalo ovako da izgleda: Zabaleta<<<Rafael<<<Johnson.

                  Dembele mnogo znaci ekipi, pre par kola komentator je non stop spominjao kako kada je Dembele starter Totenhem dobija utakmicu! Ne znam kakva je sada statistika ali je u svakom slucaju impresivna. Ali opet, ne moze biti ispred Felainija.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Begovic - Dzonson, Soukros, Vertongen, Beins - Jaja, Dembele, Felaini - Micu, Van Persi, Suarez(Runi)

                    Suarez i Runi i nisu bas konstantni kad se gleda od pocetka sezone ali kad igraju kako treba to je nenormalan ucinak. Demba iako je konstantniji ipak nije to sto su ova dvojica. Ostali bez premca, ruzno dominiraju na svojim pozicijama.
                    Da Runi nije konstantan bili bi peti na tabeli, a ne na pravom mjestu, kada Rune ne igra, tada i ne igra Mancester, covjek je izdominirao ovu polusezonu, definitivno je u prvom postavi, mozda nije odigrao 1-2 meca na svom nivou , u svakom pogledu se daje ekipi, da ga nema, trebalo bi ga izmisliti
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Volim sve igrace Junajteda-osim Nanija ali Runi je Runi Tacno ce da unisti Njukasl sjutra
                      Svakako se prvi asistent lige mora naci u timu

                      Comment


                      • http://www.mondo.rs/s271810/Sport/Sp...otenhemom.html

                        Ja sam

                        Comment


                        • Brajkula , postavio je Freshko skoro statistiku o Tottenhamu , kad je Dembele tu i kad nije .. Bez njega su cini mi se imali jednu pobjedu , ostalo sve porazi , a s njim jedan poraz ili remi , ostalo sve pobjede

                          Znaci da im on nestvarno mnogo znaci .

                          I da , slazem se sa svima , sramota je da nema Fellainia :/
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Свака част Дембелеу, али Тотенхем ништа спектакуларно није урадио у првом делу да би се било који њихов играч нашао у топ11. Чак и игра им је чисто навлачење.
                            То сам ја хтео рећи, мсм то да за Дембелеа нема места у топ11 претхнодног дела, видећемо за касније али тренутно, не!

                            Comment


                            • Dembele najjaci igrac,nemojte bez njega nikako

                              Sneijder(ako je tacno ovo sto se spekulise) 12 milki + Dembele 15 + Dempsey 6 + Verthongen 10,sve skupa 43 miliona ,a sve to od novaca za Luku ublehu Modrica koji je kostao oko 40 velikih

                              Svaka cast za AVB-a ako dovede Sneijdera,zlo ce da budu...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • A moguce da na ljeto krene i po Williana i jos sigurno 2 igraca. Imace pare za to sigurno.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X