Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav pas Zahe.
    sigpic

    Comment


    • kako se sprda ovaj zaha

      Comment


      • Kako se odbranio Ward...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • au koja ludnica e jedva cekam da vidim zahu u nasem dresu

          Comment


          • Ludara od tekme, Zaha je pokazao kvalitet kad je najpotrebnije, moze da bude nesto od njega, videcemo koliko ce dobijati sansu kod Moyesa...

            Holloway opet u PL...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Zaha jos jednom objasnio!Onakav majstor bi trebao bez problema da se snadje u PL Napravice Mojes od njega nesto.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Holloway opet u PL...
                Bukvalno sam samo zbog njega navijao za Palas, skoro celu sezonu, tj. od kad je zamenio Fridmena. Neverovatno harizmatican i simpa lik.

                Zaha je po meni igrac celog plejofa, u polufinalu 2 komada Brajtonu, a danas najbolji na terenu. Ono sto mi se svidelo kod njega, jeste to sto je u velikim utakmicama bio najbolji, ili 1 od najbojih u svom timu. Nije nestajao, nije se uplasio pritiska. Kad je potpisao za Junajted izjavio je da ostaje, da uvede Palas u PL... I vidimo da jeste.

                E sad, koliko je to dovoljno za PL, videcemo. Ne znam ni koliko ce igrati sledece sezone. Opet mislim da smo ga pretplatili, ali ajde. Makar se dokazao na ovom nivou.
                sigpic

                Comment


                • Kako ce decko da se sprda sledece sezone

                  Comment


                  • Najomrazeniji tim od ova 4 je usao , najomrazeniji sa moje strane , doduse u neku ruku nije lose zbog Hollowaya , Blackpool je igrao jedan od ljepsih fudbala dok je bio u PL , Adam imao dobru sezonu , neverovatan ovaj Holloway , preuzeo je tim kada su bili oko 6-te pozicije , dobro igrali jedno vreme i onda na kraju vezali X remija i poraza i na kraju prodje u PL
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Najomrazeniji tim od ova 4 je usao , najomrazeniji sa moje strane , doduse u neku ruku nije lose zbog Hollowaya , Blackpool je igrao jedan od ljepsih fudbala dok je bio u PL , Adam imao dobru sezonu , neverovatan ovaj Holloway , preuzeo je tim kada su bili oko 6-te pozicije , dobro igrali jedno vreme i onda na kraju vezali X remija i poraza i na kraju prodje u PL
                      Pa kad je sistem retardiran. Moras da gulis celu sezonu i ako ne budes u top2, 1 utakmica ti odlucuje sezonu.

                      Mislim navijao sam za Palas, ali je ceo plejof brutalan prema klubovima, uveden samo zbog drame.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Pa kad je sistem retardiran. Moras da gulis celu sezonu i ako ne budes u top2, 1 utakmica ti odlucuje sezonu.

                        Mislim navijao sam za Palas, ali je ceo plejof brutalan prema klubovima, uveden samo zbog drame.
                        I novca na prvom mestu,to isto vazi i za BL...

                        Comment


                        • Koliko ono bjese da ukupno "vrijedi" ovo finale PO?Znam da je grdilo para u pitanju i da svake godine raste.Sto premije,sto od tv prava,sponzora..uglavnom neke ogromne pare.

                          Comment


                          • Valjda 60 miliona

                            Comment


                            • Ali Eriče, u pitanju su nijanse u kvalitetu medju ekipama koje igraju doigravanje za to treće mesto Meni je PO što se tiče engleskog fudbala fantastična stvar. A belgijski i holandski sistem igranja za titulu, le i ispadanje je nešto najdebilnije.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Koliko ono bjese da ukupno "vrijedi" ovo finale PO?Znam da je grdilo para u pitanju i da svake godine raste.Sto premije,sto od tv prava,sponzora..uglavnom neke ogromne pare.
                                120 miliona funti.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X