Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covek je prvo trazio da ide jer je mislio da Junajted nije dovoljno ambiciozan, i sada kada je glavna "faca" postao Van Persi.

    Kontradiktorno zar ne? Prvi put je trazio samo vecu platu, a sada njegova sujeta prosto ne moze da pojmi da on vise nije nezanemljiv. Nema tu zasicenosti, oce da se oproba u drugoj ligi, sto kaze Vilsir - covek je sebicni smrad.

    Sto se mene tice, slobodno neka odjebe gde god. Pokazao je sada nedvosmisleno koliko mu je klub u srcu.
    sigpic

    Comment


    • Pa meni je to cudno da je RvP odjednom glavni u United-u, pre Rooney-a. Mislim meni, tebi nije, jbg. Sto se tice ambicije, pa jebem li ga, zavisi na sta misli, verovatno na LS. U Engleskoj se uvek prica o velikoj konkurenciji, ali u vecini slucajeva je sampion United, tako da naravno zeli da uzme i LS.

      Ko je od njih bolji napadac, ne bih da ulazim u tu diskusiju, ali jeste malo smesno da Rooney padne u drugi plan u odnosu na igraca koji je tek dosao. Meni je Rooney najbolji igrac United-a, a i verovatno ga iznerviralo sto je tekmu sa Realom poceo na klupi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Pa meni je to cudno da je RvP odjednom glavni u United-u, pre Rooney-a. Mislim meni, tebi nije, jbg. Sto se tice ambicije, pa jebem li ga, zavisi na sta misli, verovatno na LS. U Engleskoj se uvek prica o velikoj konkurenciji, ali u vecini slucajeva je sampion United, tako da naravno zeli da uzme i LS.

        Ko je od njih bolji napadac, ne bih da ulazim u tu diskusiju, ali jeste malo smesno da Rooney padne u drugi plan u odnosu na igraca koji je tek dosao. Meni je Rooney najbolji igrac United-a, a i verovatno ga iznerviralo sto je tekmu sa Realom poceo na klupi.
        Jbg, ove sezone se zna ko je mnogo vise doprineo. I svako je igrao prema zasluzi. A on je dosao na pripreme (a posle i na pocetak sezone) sa par kila viska, sto mu nije prvi put. Kakvo je to profesionalno ponasanje? Imas najvecu platu u celoj Engleskoj, ne pruzas odavno partije koje se ocekuju za te pare, znas da vodis nezdrav zivot i da ne odrzavas ni telo ni kondiciju + si jos nezadovoljan sto ne igras.

        Meni je brate, sve jasno. I njemu je, samo njegov ego to ne moze da podnese.

        Ako zeli LS neka slobodno kaze, mislim da Junajted nije kvalitetan, ocu u Barsu/Real/Bajern... Ovde je jednostavno ego povredjen i to je to. Kako se odnosi prema sebi, tesko da ce biti starter i u bilo kojoj drugoj ekipi, a ovde je mogao da bude Bog, ali sam je to zakenjao.
        sigpic

        Comment


        • Jbg, svaki veliki fudbaler ima i veliki ego, niko nece da bude na klupi jer misli da je najbolji. Otisao CR, Rooney tajo i onda dodje RvP...Jbg..Dao je 27 golova kao napadac prosle sezone, dovodjenje RvP-a mu je mozda indirektno znacilo da nije dovoljno dobar, ne znam zaista.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Nece Rooney van Engleske to vam garantujem.. Mrsko mu da trci u teretani, a jos da se zajebaje sa ucenjem novog jezika, aha kako da ne..


            Chelsea ili City nove destinacije ...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Jbg, svaki veliki fudbaler ima i veliki ego, niko nece da bude na klupi jer misli da je najbolji. Otisao CR, Rooney tajo i onda dodje RvP...Jbg..Dao je 27 golova kao napadac prosle sezone, dovodjenje RvP-a mu je mozda indirektno znacilo da nije dovoljno dobar, ne znam zaista.
              Pa i prosle sezone je igrao malo povuceno. Velbek i Cicarito su bili napadaci. Jedino je u sezoni 2009/2010 igrao bas klasicnog napadaca.

              Mislim, iskreno, ja sam postao bas ravnodusan u zadnjih par meseci. Ako si citao nasu temu, video si da sam cak mozda i prvi spomenuo da postoji sansa da Runi ode, jos pre par meseci. Nema tu vise neke velike ljubavi, najbolje za sve da nastave dalje.
              sigpic

              Comment


              • Video sam. Surovo si mu okrenuo ledja brate, not cool.

                Ajnstajne, ne verujem da ce bas toliko da se inati da ode u City.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma otkud znas u crtanom Shrek je dobre duse, ovaj mi se ne cini takvim
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Fergie bi licno i personalno otisao na stadion City-a da ga prebije.

                    Ne sme Rooney tamo. Zamisli ode u LFC.

                    Everton-United-LFC..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Video sam. Surovo si mu okrenuo ledja brate, not cool.
                      2 puta trazis da ides za 3 godine... U klubu u kom mozes da postanes I strelac, u kome si sve osvojio...

                      Mislim da je dobio sasvim dovoljno od mene .
                      sigpic

                      Comment


                      • Rooney ide u PSG ;).
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Rooney ide u PSG ;).
                          Moguce, mozda cak i najrealnije.

                          @KE

                          Istina, mogao si i gore.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ne mogu da kazem da Erik nije u pravu za neke stvari ali ja ne mogu tako da ga vredjam, jbg izgleda da ga previse cenim i pored toga kao fudbalera.. Jeste ispao kurva, dobio je pojacanja dobio je platu, vec je bio polu Bog i trazi da ode! nema mi smisla, dobio je i manje vise novu poziciju koju je hteo, ne pije mi tu nesto vodu.... ali ok. Ima pravo covek da ode da trazi transfer to je njegovo pravo, nije ni prvi a ni poslednji igrac koji je trazio transfer. Njegova stvar, njegov izbor, zasitio se Uniteda.. Bice mi mnooooooooooooogo krivo, ali nije ne zamenljiv.. I osim ovog "kurva" ne mogu nista vise ruzno da kazem za njega! Tj NECU! Hvala mu za divne godine koje je dao klubu i za svo zalaganje, i svu snagu koju je ostavio na terenu! Gde god da ode, ako ode, necu ga mrzeti..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Meni je nekako Celzi najrealniji. U pravu je Aki, ne mogu da zamislim da Runi uci neki novi jezik, engleski jedva prica razumljivo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Meni je nekako Celzi najrealniji. U pravu je Aki, ne mogu da zamislim da Runi uci neki novi jezik, engleski jedva prica razumljivo.
                                Zamisli njega i Bartona kako parlaju francuski hahahahah
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X