Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo sam vec da se radujem kad je bio Ziru u prilici, video sam vec loptu u mrezi. Komentarisem prvo poluvreme kad se malo smirim.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Sahin prakticno kao da i ne igra.

      Ne razumem njegovu funkciju u ovoj postavci igre Liverpoola.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Ziru je uzasan,ali zato Podolski objasnjava Covjek na centru uzima loptu,daje Kazorli-ovaj odlicno vuce,Podolski leti do kaznenog,Kazorla ga pronalazi i Podolski pozdravlja Reinu

        Comment


        • Covek je sedam dana tu, ne znam da li je neko nesto i ocekivao od njega.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Diabi fenomenalan,i u napadu i u odbrani.
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              za sta ban? Za moje mishljenje? Pa ban me
              Moze to malo blaze, dobro je da trenutno sad u toku tekme nema puno ovih Liverpulovaca da pisu inace bi te nagrdili oni.
              Ako ti navijas za Liverpul i izgovoris onako nesto, malo ko ce te gledati kao navijaca Liverpula.
              Meni sad pada na pamet kako bi bilo da jedan Interista napljuje Zanetija... Ja bih se smejao koja bi to nebuloza bila.

              Sto se p poluvremena tice, za mene najbolji Diaby i Podolski. Koliko je puta Podolski bio na poziciji levog beka u odbrani, uzeo par lopti, svaka mu cast za borbu, pozicioniranje i trcanje, bravo Poldi.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Giroud, treci post koji pisem o njemu... Pa kako je moguce da se tako dobro krece za coveka od 1.92m, a ne moze nista da realizuje?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Covek je sedam dana tu, ne znam da li je neko nesto i ocekivao od njega.
                  Nisam ni ja ocekivao Bog zna sta, ali covek je totalno
                  pogubljen na terenu. Ne zna ni sta treba da igra.

                  Ali zato, bek Podolski objasnio.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • sjajni Dijabi i Enrike, Dzerardu se treba zahvaliti na svemu sto je uradio za klub, covek se raspada na terenu

                    Comment


                    • Diaby po meni vec bolji od Songa, podseca igrom na Yayu Toure-a. Nadajmo se da ce ga povrede zaobici. Po desnoj strani nam malo skripi u odbrani, mislim da treba ubaciti Koscelnog, ipak Mertesacker ima zuti.
                      Ja sam siguran da ce Giru kidati kada nacme mrezu.

                      Sto se LFC-a tice definitivno Sterling najopasniji.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        Nisam ni ja ocekivao Bog zna sta, ali covek je totalno
                        pogubljen na terenu. Ne zna ni sta treba da igra.

                        Ali zato, bek Podolski objasnio.
                        A jbg, tesko je to..Povredjen Lucas, pa igra on, jer je iskusniji od Shelvey-a, verovatno da je neka laksa utakmica ne bi bio starter. Ja ocekujem nesto od njega tek za par kola, dok malo upozna saigrace.

                        Princ Poldi objasnio u defanzivi i sjajan gol je postigao.

                        Jos jednom da pohvalim mocnog Diaby-a.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          Gerrard i Suarez kao da su se juce upoznali
                          negde na ulici, totalno su asinhronizovani.
                          Potpuno se slazem. Uz to, obojica su slabi danas, bez njih ce tesko L'pool bilo sta da uradi.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Poprilicno mrtva utakmica sve do onog gola Podolskog. Skolski odradjena kontra. Mertesacker je 2 puta dodao bukvalno igracima Liverpoola loptu u noge, kad god je kod njega lopta ja ocekujem kiks. Mnogo trom i spor igrac. Diaby odlican. Sve zivo kupi na sredini, vrlo smiren na lopti. Onaj promasaj Girouda urusava samopouzdanje ekipi, ali i njemu. Poslije gola utakmica je vec dobila tempo i za ocekivati je odlicno 2. poluvrijeme. Gerrard, Suarez, Borini, Sahin (njemu se moze oprostiti) van utakmice.

                            p.s. Ni govora o penalu. Mertesacker je vrhom kopacke pipnuo loptu i jasno se vidi da je isao na nju.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Diaby kao da ima noge od 2 metra.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Imam Arsenala na tiketu, 3.35 kvota

                                Comment

                                Working...
                                X