Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saint View Post
    Ne znam da li je ovo vec bilo, tako da se unapred izvinjavam ako jeste. Bilo bi dobro ako bi se to desilo


    http://www.sportske.net/vest/transfe...onu-94089.html
    Lepo bi bilo da gledamo majstora i dalje u Evropi a ne u Australiji...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Traktor Jenkinson. Jest lik los, da li je moguce ovoliko los biti?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • oce ovaj Jenkinon da nas unisti

        Comment


        • Potpisujem da vece drvo na poziciji desnog beka odavno gledao nisam - Jenkinson panj, mene sramota sto on igra, ne znam kako je njemu.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Boze me sacuvaj, ubaci Coquelina, jeb'o te Jenkinsom traktor!
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Tih sto ga nacrnismo, svi u isti glas Ako i treba kad je debil. Ovo ne treba da igra fudbal...ali ovo!
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Sta je napravio
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • gledaj malo utakmicu,pa ces videti kao da ima 2 leve

                  Comment


                  • Ispucavanje kad je bio sam u svom kaznenom na penalu mu je potez dana.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      gledaj malo utakmicu,pa ces videti kao da ima 2 leve
                      gledam f1 pratim samo vas malo
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Sta je napravio
                        Nista, jedina i najgora stvar je onaj dan kad je prvi put otisao na trening kao klinac. I ti sto su ga podrzavali da trenira i lazno ga tesili da ce da bude dobar igrac. Da mi sad neko kaze 'oces Mikica, Vesovica za desnog beka ili Dzenkinsona, rekao bih na keca prvu dvojicu. Ja tek sad vidim koje velicine Zvezda ima
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Miljko doktor
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Da Gibbs centrira kako se ubacuje iz drugog plana, bio bi najjaci levi bek na svetu...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ox i Gibbs bi mogli malo da nauce kako da ubace loptu, a ne da ide tri metra iznad glave svakog igraca.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • jao boze sta rade vise ovi u odbrani

                                Comment

                                Working...
                                X