Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako igra Siti, ovo je za plakanje... 1-1...

    Edit: Ali kad treba, Dzekson je tu...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Gledao sam prvo poluvrijeme i smorio sam se,ocajan fudbal igraju...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • City-eva odbrana je tragikomicna. Ne moze ni Kompany sve da pokrije.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Kako god da igraju uvek je festa Poklonio se Dzeko k'o da prima medalju
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • On pogotovo djeluje nezainteresovano za igru,steta sto nije otisao negdje gdje bi igrao cesce
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kakve dve sanse ne koristi QPR , strasno
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Silva takodje, boli ga ona stvar za igru, eto tako deluje na terenu. Ne znam da li je "ovakav" Siti konkurent za titulu, posle onog debakla sumnjam i na Celsi, ostaje samo Utd, a ni oni ne igraju bog zna kako. Nadam se da je ovo samo zato sto je tek pocela sezona, pa se nisu neki uigrali, a neki su i umorni od EP, moraju ovi glavni da pruzaju mnogo bolje partije.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kako su samo sebicni svi skoro,da nisu individualno jaki kao sto jesu ne znam sta bi s njima bilo jer im je igra ocajna
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Kako su samo sebicni svi skoro,da nisu individualno jaki kao sto jesu ne znam sta bi s njima bilo jer im je igra ocajna
                    Tevez moze sam ;) Samo mu Hart i Toure trebaju.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Tevez moze sam ;) Samo mu Hart i Toure trebaju.
                      Ma moze malo sutra,danas da je dodao 3-4 lopte ovo bi bilo gotovo,smijesno kako su svi sebicni,on najvise
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Silva takodje, boli ga ona stvar za igru, eto tako deluje na terenu. Ne znam da li je "ovakav" Siti konkurent za titulu, posle onog debakla sumnjam i na Celsi, ostaje samo Utd, a ni oni ne igraju bog zna kako. Nadam se da je ovo samo zato sto je tek pocela sezona, pa se nisu neki uigrali, a neki su i umorni od EP, moraju ovi glavni da pruzaju mnogo bolje partije.
                        Posle kakvog debakla sumnjas na celsi???

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ma moze malo sutra,danas da je dodao 3-4 lopte ovo bi bilo gotovo,smijesno kako su svi sebicni,on najvise
                          O tome ti pricam...moze sve sam Mocni Tevezito Fuerte Apache
                          Ja volim tako kad vidim nekog da spusti glavu i pokusava sve sam, te inadzije su najjace
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • QPR skockao odlicnu ekipu (na papiru).
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              QPR skockao odlicnu ekipu (na papiru).
                              Fali tu jos ovih sto su stigli u poslednji cas, mogu solidno oni da guraju samo cisto sumnjam sa ovako plitkim Hjuzom. Ocajan trener, po mom misljenju jedan od najtanjih u ligi!
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                O tome ti pricam...moze sve sam Mocni Tevezito Fuerte Apache
                                Ja volim tako kad vidim nekog da spusti glavu i pokusava sve sam, te inadzije su najjace
                                Moze protiv QPR-a,doci ce neko jaci pa nista od toga,a dok ih god vodi ovaj amater ovo ce biti neozbiljna ekipa sto sada sigurno jesu,kod bilo kog ozbiljnijeg lika se ovako ponasati na terenu ne bi mogli sigurno

                                Tevez je najveci moguci kvalitet,ali zbog svoje pameti je samo jednu godinu igrao za pravi veliki klub i nece nikad vise,City je ipak mala ekipa jos uvijek u okvirima Evrope i Engleske...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X