Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kako ovde ljudi okarakterisu Mirka kao majstora koji isto tako daje 7-8 golova u sezoni, a Baros ispade kanta. Zaista fascinantno.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Кјуела, Бароша, Гарсију poredis sa Ники Бат, Невили атлетичари, Денис Ирвин, Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuu
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ne znam kako ovde ljudi okarakterisu Mirka kao majstora koji isto tako daje 7-8 golova u sezoni, a Baros ispade kanta. Zaista fascinantno.
        Tako sto Mirko ne napuni gace pred svaku malo jacu utakmicu i sto moze da uvali gol jacoj ekipi od Vest Hema.
        sigpic

        Comment


        • Samo sto Denilsonu nije nikad u karijeri cilj da da go,samo da mu ne uzmu loptu...go je bio uvijek u drugom planu,kao i naravno koristenje desne noge

          Toplo preporucujem klip,dijabola na kvadrat

          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Кјуела, Бароша, Гарсију poredis sa Ники Бат, Невили атлетичари, Денис Ирвин, Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuu
            Хахаха...бежи бре Лимар, шта ме нападаш само и извлачиш из контекста

            Не него се каже да је тај Јунајтед екипа, а нпр. Ливерпул 2005. очај. Ја кажем да онај Ливерпул 2005. уопште није очај, као ето и Челзи прошле године који чупа против Наполија 1:3, са Барсом гине испред гола и добије Бајерн у финалу, поприлично исти Бајерн који данас спрда све редом.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Брате, знаш ли колико мени пуца патак да ја величам Кјуела, Бароша, Гарсију, мсм видели људи Торино једном у животу, Београд никада, али волим тако те префињене играче, мсм играче због којих се фудбал гледа, а не неки Ники Бат, Невили атлетичари, Денис Ирвин и ко. тако је почела цела прича.

              И Денилсон и јесте један од јачих икада, ко каже да није он је у каналу...па ово данас, овај Нејмар кокорави, Робињо и компанија, то су бледе сенке Денилсона, мајстора фудбала, ма нису то ни бледе сенке Денилсона, могу да му чисте копачку, да копачку не копачЕ, јер да би чистили обе морају то још да заслуже.
              Ali odvoji ljubav prema takvim igracima, i racionalno sagledaj kakvi su to igraci realno, pa ne mozes to oboje povezivati nikako, zato je tebi Diamanti ispred Danija, i tako . Taj Utd pored tih je imao jednog Giggsa, Beckhama, Scholesa, duo Colea i Yorka koji bi samo lud osporavao, pa odbrana kako god je osporavao sjajna bila, i taj Neville i Irwin nisu bili ludilo igraci, ali jako zahvalni. Cak za Irwina ne bih smeo reci da je prosek ili bilo sta slicno, sramota bi me bilo posle da pisem.

              Denilson je imao potencijal da bude najjaci, ali cirkuzantska igra i moto "predriblati ceo tim vise puta i ne dati gol pred praznim golom makar crk'o" su ga unistile, i zato nista nije ni uradio bitno u svojoj karijeri, daleko od tih "jacih ikada". Taj Neymar koliko ga god ne voleo, uradio vise vec sad od Denilsona.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Tako sto Mirko ne napuni gace pred svaku malo jacu utakmicu i sto moze da uvali gol jacoj ekipi od Vest Hema.
                Milan Baros bio najbolji strelac Eura 2004. godine i kazes ne moze da da gol jacoj ekipi od WHU-a..Izmedju ostalog, neverovatna je stvar koliko je precenjena ta cinjenica davanja golova slabijim i davanja golova jacim protivnicima. Sta sada, taj jedan gol Milanu, Inter ili Juventusu je vredniji od pet golova protiv Udinese-a?

                Genijalac covek bio, ne znam ni sta se ima diskutovati oko toga. Sprdao se covek na Euru i onda se spominje kako ne moze da daje golove jacim ekipama. Kao da je bitno to...Nije bio svetska klasa, ali da je majstor, jeste.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Moram brate kada znas da napises takvu glupost, gde uspes da slozis navijace Liverpula i Mancestera! kazes nula tim mancestera uzeo 3 trofeja, Liverpul te godine bude 5ti. I kazes to je bolji tim.

                  Sto izvlacim iz konteksta?! Pa ti si rekao da su ovi mesari a ovi "madjionicari"

                  Peredis bekove, stopera, zadnjeg veznog, sa spicem, poluspicem, krilom. daj da uzmem ja da poredim skolsa i esli kola?! maldinia i kristiana, ozila i zabrotu?!

                  ima u blicu da izadje glupost sta sam poredio.. iskuliraj se malo popi pivo na moj racun
                  Last edited by l1m4r; 10-06-13, 22:03.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Tako sto Mirko ne napuni gace pred svaku malo jacu utakmicu i sto moze da uvali gol jacoj ekipi od Vest Hema.
                    Ја малопре постави гол Јувентусу, ти сад помињеш Вест Хем, обуздај мало.

                    Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ali odvoji ljubav prema takvim igracima, i racionalno sagledaj kakvi su to igraci realno, pa ne mozes to oboje povezivati nikako, zato je tebi Diamanti ispred Danija, i tako . Taj Utd pored tih je imao jednog Giggsa, Beckhama, Scholesa, duo Colea i Yorka koji bi samo lud osporavao, pa odbrana kako god je osporavao sjajna bila, i taj Neville i Irwin nisu bili ludilo igraci, ali jako zahvalni. Cak za Irwina ne bih smeo reci da je prosek ili bilo sta slicno, sramota bi me bilo posle da pisem.

                    Denilson je imao potencijal da bude najjaci, ali cirkuzantska igra i moto "predriblati ceo tim vise puta i ne dati gol pred praznim golom makar crk'o" su ga unistile, i zato nista nije ni uradio bitno u svojoj karijeri, daleko od tih "jacih ikada". Taj Neymar koliko ga god ne voleo, uradio vise vec sad od Denilsona.
                    Нисам ја ниједном оспоравао ни Јорка, ни Кола, само сам рекао да је Дрогба индивидуално јачи од прве двојице, а мсм да Гигса и Бекса нисам ни помињао. А Невил и Ирвин, за њих су појам у том добу били Карлос, Кафу, Салгадо, Лизеразу, Кандела, какви ови атлетичари, мада руку на срце тих година су се и форсирали такви бекови, што јаче да избије лопту и што више да бију, сетих се одмах Јувеа са Песотом, Биринделијем и Батом Мирковић али опет не смем да кажем за њих да су врх.

                    Кад поменем Денилсона, други који ми пада на памет је Џеј Џеј Окоча, какв Бог, какав ћале !

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Milan Baros bio najbolji strelac Eura 2004. godine i kazes ne moze da da gol jacoj ekipi od WHU-a..Izmedju ostalog, neverovatna je stvar koliko je precenjena ta cinjenica davanja golova slabijim i davanja golova jacim protivnicima. Sta sada, taj jedan gol Milanu, Inter ili Juventusu je vredniji od pet golova protiv Udinese-a?

                      Genijalac covek bio, ne znam ni sta se ima diskutovati oko toga. Sprdao se covek na Euru i onda se spominje kako ne moze da daje golove jacim ekipama. Kao da je bitno to...Nije bio svetska klasa, ali da je majstor, jeste.
                      Imas koliko oces igraca koji su odigrali dobro jedno EP ili SP i otisli u zaborav. Po tome Senegal ima gomilu legendi i majstora s obzirom na to sta pocinise na SP 2002.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa ne pricamo o tome kako je Baros igrac svetske klase. Ne mozes gledati konstantnost i porediti je sa majstorstvom. Veze to nema. Isto ljudi kazu za Mirka, da je vredan bio bi Ronaldinho i sta ti ja znam. Baros je majstor, odlican tehnicar, uvek igrao na veoma visokom nivou za reprezentaciju. To sto nikada nije bio ubica ispred gola kao neki drugi je druga stvar.

                        On i Jan Koller, kakav napad je to bio jbt. Kradja je sto nisu uzeli Euro 2004. godine.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          moram brate kada znas da napises takvu glupost, gde uspes da slozis navijace liverpula i mancestera! kazes nula tim mancestera uzeo 3 trofeja, liverpul te godine bude 5ti. I kazes to je bolji tim.

                          Sto izvlacim iz konteksta?! Pa ti si rekao da su ovi mesari a ovi "madjionicari"

                          peredis bekove, stopera, zadnjeg veznog, sa spicem, poluspicem, krilom. Daj da uzmem ja da poredim skolsa i esli kola?! Maldinia i kristiana, ozila i zabrotu?!

                          Ima u blicu da izadje glupost sta sam poredio.. iskuliraj se malo popi pivo na moj racun
                          нигде нисам директно поредио бекове, штопере, нападаче...чак сам поредио баш по позицијама, прочитај лепо...од дрогбе, преко мате где се помиње и редом има све лепо, дакле извлачиш из контекста. ево имаш изнад и последњи пост где месаре поредим са бековима који су играли у оба правца, играчима, а не кик-боксерима. само ако хоћеш лепо да читаш и да тумачиш како треба, а не како теби одговара јер си навијач јунајтеда. ;)

                          може једно никшићко, много јако пиво за мале паре, свака час монтенигерсима за исто. :d

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Pa ne pricamo o tome kako je Baros igrac svetske klase. Ne mozes gledati konstantnost i porediti je sa majstorstvom. Veze to nema. Isto ljudi kazu za Mirka, da je vredan bio bi Ronaldinho i sta ti ja znam. Baros je majstor, odlican tehnicar, uvek igrao na veoma visokom nivou za reprezentaciju. To sto nikada nije bio ubica ispred gola kao neki drugi je druga stvar.
                            To sto zna nije dovoljno pokazivao u Liverpulu, precesto bio odsecen i nije se sa svojim karakteristikama bas ni uklapao u to sto je Rafa hteo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ajde kapiram da Nevila ne volis,ali reci za jednog Denisa Irvina da ja atleticar i da mu je jedina svrha bila da nabije loptu i da bije
                              Taj je znao i da promijesa i da napravi samo takvu akciju i da ga zavuce i lijevom i desnom,da ga zavuce iz slobodnjaka...pa vise je bio pred protivnickim nego pred svojim golom.A bogami je bio i atleticar jer je tokom svih 90 minuta isao gore-dolje.Kompletan bek.Nije bio najbolji na svijetu ali je bio u vrhu sigurno.

                              Comment


                              • Brajkulice imas 2 samo nemoj da pominjes vise United :P

                                brate to ti je jedan post, a 50 si napisao gde poredis nesto nebitno al ajde imas ti jos ovde sa kim da se svadjas!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X