Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte da glasamo za gol sezone, tim sezone, bilo sta... dok cekamo sledecu sezonu.
    sigpic

    Comment


    • http://www.b92.net/sport/teme/novako...fs=1&preview=1
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Vladimir Novakovic, jednostavno jebac kevi, on je za PL i inace fudbal, kao Edin u basketu na ovim nasim prostorima...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Vladimir Novakovic, jednostavno jebac kevi, on je za PL i inace fudbal, kao Edin u basketu na ovim nasim prostorima...
          Covekova subjektivnost prevazilazi sve granice. 3 godine iz kola u kolo prognozira psiholoski pad Mancester Sitija.
          sigpic

          Comment


          • Subjektivniji je Plavsic milion puta. Bas se tesko Novakovicu moze prepoznati u prenosima za koga navija iako svi znamo za koga navija. Bez premca najveci fudbalski strucnjak na ovim prostirima. Zna se da Radojevic npr. ne voli Junajted pa se to ne vidi u prenosima, odnosno ne cuje, ali da je tanji od Novakovica tanji je, svako je na ovim prostorima.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Covekova subjektivnost prevazilazi sve granice. 3 godine iz kola u kolo prognozira psiholoski pad Mancester Sitija.
              Pa pali su na kraju. Najbolji na ovim prostorima, tu subjektivnost nisam negde osetio, covek je bas realan u svakom svojem predvidjanju, ove sezone skoro sve pogodio...
              Last edited by Freshman; 29-05-13, 16:51.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Covekova subjektivnost prevazilazi sve granice. 3 godine iz kola u kolo prognozira psiholoski pad Mancester Sitija.
                Pa pogodio je u dve, od te 3 godine. Pogotovo u ovoj, kada se Siti od januara prosto raspao.
                sigpic

                Comment


                • Jedini je problem sto covjek ne dobija da radi derbije, vec prednost imaju Radojevic, Visko, Plavsic, Andrijasevic, Cica
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Subjektivniji je Plavsic milion puta. Bas se tesko Novakovicu moze prepoznati u prenosima za koga navija iako svi znamo za koga navija. Bez premca najveci fudbalski strucnjak na ovim prostirima. Zna se da radojevic npr. ne voli Junajted pa se to ne vidi u prenosima, odnosno ne cuje, ali da je tanji od Novakovica tanji je, svako je na ovim prostirima.
                    Covek se toliko dere kad Junajted uvali gol, da je glasniji zajebao bi Sarapovu. Da poznaje ostrvski fudbal, poznaje, za nize lige je stvarno car a u PL moze da mu se parira. Prosle godine, Junajted gubi bodove, Siti stize a on prica o psiholoskom padu Sitija, te nema ovoga, te nema onoga, bla, bla.

                    Poznaje materiju ali daleko od toga da je bez premca ili tako nesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Pa pogodio je u dve, od te 3 godine. Pogotovo u ovoj, kada se Siti od januara prosto raspao.
                      Da se kladimo da ce pred pocetak sezone kad budu one specijalne emisije da nahvali Mojesa vise nego iko i da ce reci da je Junajted apsolutni favorit iako to nije odlaskom Fergusona. Mani me Vladimira Novakovica, kao i svih ostalih. Ni od jednog od njih nisam cuo ili procitao nista sto i sam ne vidim i ne znam za razliku od stranih novinara i kolumnista. Jednostavno, drzava nam u svemu kaska za svetom pa i u tome.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa zbog tog dranja i ne prenosi derbije. Prenosi Junajted kada igra sa slabijim protivnicima ili neke potpuno druge timove. Prenosi Cempionsip, radi preglede, gostuje u studiju i to je to.

                        Deru se i drugi, samo ne primecujes ili ne zelis da primetis. Kad se setim koliko se Visko drao kada je Aguero postigao gol protiv QPR-a, tv mi umalo nije otpao, Plavsic takodje...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Pa zbog tog dranja i ne prenosi derbije. Prenosi Junajted kada igra sa slabijim protivnicima ili neke potpuno druge timove. Prenosi Cempionsip, radi preglede, gostuje u studiju i to je to.

                          Deru se i drugi, samo ne primecujes ili ne zelis da primetis. Kad se setim koliko se Visko drao kada je Aguero postigao gol protiv QPR-a, tv mi umalo nije otpao, Plavsic takodje...
                          Viska ne ubrajam u fudbalske komentatore, covek je tu potpuni amater i sramota me da ga povezujem s fudbalom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Onda imas samo Cicu, Novakovica, Zivkovica i Andrijasevica. Srdjan je bio kosarkas i kosarkaski trener, covjek drzi kosarku u malom prstu i zaista je uzasno svestran i zna fudbal, ali ne zna koliko Novakovic. Plavsicu isto uza specijalnost kosarka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Da se kladimo da ce pred pocetak sezone kad budu one specijalne emisije da nahvali Mojesa vise nego iko i da ce reci da je Junajted apsolutni favorit iako to nije odlaskom Fergusona. Mani me Vladimira Novakovica, kao i svih ostalih. Ni od jednog od njih nisam cuo ili procitao nista sto i sam ne vidim i ne znam za razliku od stranih novinara i kolumnista. Jednostavno, drzava nam u svemu kaska za svetom pa i u tome.
                              Ne verujem da ce ih instalirati za favorite. Gostovao je u studiju skoro, vec je sezona bila zavrsena i bio je jako skeptican po pitanju Mojesa. Rekao je da ako se Murinjo vrati da je Celzi prvi favorit i da sve ove trenerske promene mogu Arsenal, Totenhem i Liverpul da iskoriste da poremete top4 poredak.

                              Nebitno, ako ga ne gotivis, bezveze nastavljamo diskusiju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Onda imas samo Cicu, Novakovica, Zivkovica i Andrijasevica. Srdjan je bio kosarkas i kosarkaski trener, covjek drzi kosarku u malom prstu i zaista je uzasno svestran i zna fudbal, ali ne zna koliko Novakovic. Plavsicu isto uza specijalnost kosarka.
                                Jeste ali Srdjan i Dare ne brkaju pojmove, ne lupetaju, znaju gde igra koji igrac, dese im se greske ali ne amaterske a fudbal poznaju solidno, Srdjan sasvim dobro.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X