Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da su ljudi bili pametni pa da su doveli Bielsu umesto Zabara da im pokaze covek kako se problem Baloteli i Tevez resava za 30 sekundi.
    Btw, kada ga je Bilbao angazovao El Loco 3 dana nije spavao zato sto je gledao kasete svih 38 Bilbaovih utakmica iz prethodne sezone.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Mislis da seici imaju blage veze o trenerima, i fudbalu uopste? Kad cuju da se necije ime "zavrti", taj je za njih odlican.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Cudo da nisu streljali tog lika sto im spomenu Mancini-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • U Tony, bas si zaboravio neke stvari, Valencia, Palacios, N'Zogbia, Cattermole koji je tada bas sjajno igrao pod Bruceom, posle otisao sa njim u Sunderland i jos par u odbrani, to je bio daleko bolji Wigan ako gledamo igracki kadar... Martinez je prosle sezone po broju bodova, evo bas sad gledam losiji za 2 boda...
          Uzeo je FA cup, potvrdio je svoje znanje, a i Wigan ume da igra vrlo dopadljiv fudbal...

          Mozda nije resenje za City, a mozda i jeste...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • OK, u sustini svake godine se povecava granica za ostajanje u ligi, tako da je s te strane Martinezu znatno tezi posao nego Bruce-u. Sto se tice igraca, jesu to znacajni odlasci, samo bih dodao da je imao on citave dve sezone N'Zogbiu i bio je stvarno odlican pod njim... Kazem ti, gotivim ga ja, takticki je lagano u top 5 u ligi, ali iskreno mislim da to nije dovoljno za vodjenje City-a. Ima on sjajne ideje, isto kao i AVB, koji se propisno obrukao u Chelsea-u, posle surove dominacije sa Portom. A sad predvidjati da bi Martinez posle koprcanja sa Wiganom, vodio lagano City, malo mi je glupo... Ne kazem, mozda bi i uspeo, ali ne bih se kladio na to... Preveliki je skok u pitanju. Da je npr. otisao u Liverpool prosle sezone to bi bilo u redu, jer je Liverpool ekipa koja se postepeno renovira, ide u nekom novom pravcu, odlaze stariji igraci, dolaze mladi neiskusni, i svakako da bi mladom treneru bilo lakse da uspostavi neki svoj nacin rada i da pretstavlja autoritet tim mladim igracima. A velikim zvezdama je potreban i veliki trener, Martinez to prosto nije u ovom trenutku. Evo stavi se u kozu nekog od Sitijevih igraca, kako bi reagovao da u svlacionicu udje Ancelotti/Mourniho, a kako da udje Martinez? Ogromna razlika...
            sigpic

            Comment


            • Bio bi profesionalac, postovao bi podjednako i jednog i drugog... Ma koga ja to zajebavam...

              Ma ima istine, kapiram tvoju poentu, verovatno je preveliki skok za njega, ali opet kad vidim ko im je doneo titulu, onda ne znam sta da ti kazem, zato sam po tom pitanju 50-50%, znanje ima, nema iskustvo, a sta ce na kraju prevagnuti ako ode u City, ne znamo dok ne vidimo. Svakako da mu je trofej FA Cupa, upravo nad igracima City-a, doneo nekakav kredibilitet i postovanje.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • E bas sam to hteo da kazem za Mancinija, on je zamenio Marka Hughes-a, i upravo se pricalo kako je City-u trebao neki 'high profile' manager, u skladu sa 'high profile' igracima, sto Hughes nije bio bez obzira na igracku karijeru, kao trener je bio nedokazan. Mancini s druge strane imao iza sebe tri Serie A za redom, mislis ti da su ti igraci mnogo razmisljali o Calciopoliju, Juveu u drugoj ligi, Milanu sa minus bodovima i sl. Bolelo ih uvo, dosao je trener koji je izdominirao u jednoj od tri najjace ligi i postovali su ga, pritom nije ni imao neke rezultate u pocetku, ali su i dalje igrali za njega. Tek sada su stvari dosle na svoje mesto, ali sve ovo ti govori koliko je vazna reputacija, u nekim uslovima cak i vaznija od znanja. Sumnjam da Martinez imao nesto novo da nauci Silvu, Aguera, Yayu itd. A da ih dovede u red to bi morao, a da li bi mogao?
                Last edited by Tony_G; 14-05-13, 00:31.
                sigpic

                Comment


                • Ma Hughes je najlosiji trener u istoriji PL, bez obzira na nedostatak reputacije, taj covek nije imao ni znanja, veze s mozgom nema, mnogo los trener i pocetnik onako pravi. Martinez je druga prica, bas druga.

                  Mancini mozda jeste high profile zbog tih titula, ali pricati o nekom autoritetu, msm ne znam, videli smo pricu sa Tevezom, covek je neodlucan bio sta i kako da uradi povodom toga, pravi trener autokrata bi sasekao to i resio stvar, on je tu palamudio, nije znao sta radi itd. Previse skandala oko njega koje on nije mogao da utisa, da izbrise, ne zna to da uradi. Nisam zaista video kod Mancinija takve sposobnosti, zato sam uvek bio misljenja da taj nema ono sto je potrebno da bi sklopio ovakav tim, iako je takticki na ok nivou, mnogi ce se iznenaditi sto ovo kazem, ali to je istina. To sto ga mi pljujemo malo sa strane i tako, jbg, ali covek nije bez znanja.

                  Namerno sam spomenuo FA Cup, mislim da ce zbog toga upravo igraci City-a imati postovanja ako on postane trener, nije to toliko daleko kao sto ti mislis pa da ga ne slusaju tokom treninga ili tokom utakmice, mora postojati doza profesionalizma na pocetku, a kada krene lose onda mogu da mu majku psuju itd, ali ako tim bude belezio dobre rezultate, njegov autoritet i kredibilitet ce rasti kako kod igraca, tako i kod ostalih kolega u ligi, a i kod vlasnika.

                  Uostalom od negde mora poceti, pa ako je City stanica, sto da ne, njemu treba klub da se dokaze na velikoj sceni. Videcemo...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    De nemojte zajebavati tu, poredite Martineza koji vodi Wigan sa Pellegrini-em, pa to je bezobrazluk. Covek igrao sa Villareal-om polufinale lige sampiona, a Martinezu uspeh ostati u PL. Kao da se poredi Jugo i Ferrari.
                    Mislim da je vreme Martinezu dati šansu u nekom mnogo većem klubu, pa da onda pričamo da li je top trener ili nije.A Pellegrini je, iskreno, vodio jako solidne, ma odlične timove.Imao je i pare i gomilu dobrih igrača u klubovima gde je bio šef.

                    Comment


                    • Cudi me da nije nabio 10 asistencija do sada...

                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Otisao najveci trener na svijetu,nadam se da ce Florentino Perez cim prije da reaguje dok ga drugi nisu ugrabili

                        Pellegrini dosta dobro rjesenje,mislim da bi on ovo poslozio kako treba,naravno uvijek ima bolje,ali on bi trebao biti dovoljan.Posebno mislim da bi u LS bili daleko zajebaniji nego pod vodstvom one budale...

                        Gore spomenu Bielsu neko,nije mi on nikako za ovaj PL fudbal,njega samo jos mogu zamisliti u Italiji nekoga da vodi jer su ljudi barem pribliznog mentaliteta njemu.Ne vjerujem da bi on uspio da izadje na kraj sa ovim idiotima
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Odlican insight sta bi dolazak Pellegrinija doneo City-ju.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Cudi me da nije nabio 10 asistencija do sada...

                            Dobro je poznata Liverpoolova zavrsnica
                            U svakom slucaju Coutinho je pokidao, u pravom trenutku odigrava pravi pas, i to sa kakvom lakocom samo lik igra. Ubo je Brendan jackpot, jos jedno takvo pojacanje na leto i eto Liverpoola u top 4. A iskreno, sa ovakvim Coutnihom mozda vam i ne treba Eriksen, vaznije je dovesti nekog kidaca na sredini, a la Moussa...
                            sigpic

                            Comment


                            • Kada bi Krle bio tako dobar da objasni kako Coutinho nije igrao u onakvom Interu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Kada bi Krle bio tako dobar da objasni kako Coutinho nije igrao u onakvom Interu.
                                To ni sam Strama ne bi mogao da objasni

                                Comment

                                Working...
                                X