Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav crni prosek, Pelegrini je odlican trener.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Roberto Mancini's compensation = £28,000,000.
      Mislim da Mancinija boli uvo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Umalo nije uveo Malagu u 1/2 finale LS kada ih je seik ostavio na cedilu i kada su prodali najbolje igrace, strasan posao je obavio u toj krizi. Vrlo dobar trener, daleko od proseka.

        Jaci je on od Martineza, ovaj nema iskustva, mozda je na taktickom planu Martinez bolji, plus je mladji. I sada kada ga vec pominjes Vladane, vrlo je moguce da on postane novi trener City-a, nakon sto je predsednik Wigana rekao da Everton nije dovoljno jak i velik za njega.
        Martinez brate jaci takticki, jaci motivator, a iskustvo ce steci vec. Ako ih on preuzme bice zajebano.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da je preveliki zalogaj za Martineza da preuzme City...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Novakovic kaze da je u TOP 5 menadzera na svijetu. A ako on kaze onda ti je sve jasno
            sigpic

            Comment


            • De nemojte zajebavati tu, poredite Martineza koji vodi Wigan sa Pellegrini-em, pa to je bezobrazluk. Covek igrao sa Villareal-om polufinale lige sampiona, a Martinezu uspeh ostati u PL. Kao da se poredi Jugo i Ferrari.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sta je osvojio u Evropi? Ovaj ima FA Cup, a ovaj Intertoto. Nemojte mi to zamalo polufinale, polufinale sa Viljarealom, 96 bodova sa Realom. Nema on od toga nista na kraju dana. Martinez je carobnjak i bukvalno, to sto on radi sa Viganom je van svake pameti.
                sigpic

                Comment


                • Uf, svaka mu cast, osvojio FA Cup. Nije zamalo, vec je igrao polufinale sa Villareal-om i izgubio od Arsenala 1-0, Riquelme promasio penal u revansu i nije doslo do produzetaka. Pored toga igrao 1/4 finale Cupa Uefa, 1/4 finale LS i izgubio od Arsenala. Bio drugi u Primeri, covek razdvojio Real i Barselonu, sa Malagom igrao 1/4 finale, iako ima prosecan tim. Martinez jedva ostaje u PL-u i taj covek nije video evropsko takmicenje. Moze on cipele da brise Pellegrini-u.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Zamalo sa Malagom.
                    Sjecam se ja odlicno tog Viljareala, pratio sam Primeru kao lud tih godina, bila je to sjajna ekipa. Izvukao je strasne stvari iz nje i tu nema price, ali Vigan po svakoj logici ne bi trebao da bude sve ove godine u PL, a da ne pricam da uzima trofej kakav je FA Cup. Kao sto rekoh malo iznad prosjeka i carobnjak, nije cak ni blizu sto se mene tice.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pelegrini je svetska klasa, imas nekoliko imena koja se konstantno vrte po Nemackoj i Engleskoj, Kapelo, Lipi, Bielsa, Pelegrini i naravno Gus kao trener broj 1.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • On je taj Villareal stvorio, ne mogu njih dvojica ni da se porede. Tu mocnu ekipu je Pellegrini i stvorio, kao sto je Klopp stvorio ovaj Dortmund koji svi sada vole. Ne moze da se izjednaci uspeh ostajanja u PL i polufinale lige sampiona. Covek igrao egal sa tada premocnim Arsenalom, jedva ih izbacili tada. Villareal je rasturao u Primeri. Masinu od njih Pellegrini napravio. Jednu sezonu je dobio u Realu, pa ga zato ljudi i osudjuju. Niko da pomene da se njemu nije bas sve potrefilo u Realu. Ronaldo i Kaka se povredili u kljucnim momentima sezone, ispali iz ritma skroz, zato je i ispao iz lige sampiona od Lyon-a. Mourinho je bio opcija i jbg, oterali ga. Videces izmedju ostalog koliki je genije Pellegrini ako preuzme City.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Mislim da ima prilican gubitnicki mentalitet. Ali vidjecemo vec. Nadam se da ce ih preuzeti, ne bih ih se bojao onda previse.
                          sigpic

                          Comment


                          • Problem sa juznoamerickim trenerima moze da bude isti kao i sa igracima. Tesko se adaptiraju na novu sredinu, druga kultura, pogotovo ako menjaju govorno podrucje i pogotovo ako je to Engleska. Zato je rizik dovoditi Pelegrinija ili recimo Bielsu. A pogotovo Bielsu, jer ne mozes ti da dovedes trenera koji ustane sa klupe, izbroji 7 koraka, vrati se i sedne, kojeg zovu "El Loco" i koji godinama nije pricao sa svojom porodicom jer je izabrao da nivija za suparnickog rivala iz istog grada. Ipak je potreban poseban mentalni sklop igraca kako bi trpeli takvog coveka.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Mislim da su za City losa resenje i Martinez i Pellegrini. Njima dobar takticar treba za utakmice u Evropi, i to za kasniju fazu takmicenja, a za PL im pre svega treba neko ko zna kako da drzi sve te zvezdice u klubu zadovoljne, da im svima daje sansu i da usput pobedjuje, neko ko ce biti u stanju da im se najebe majke na treningu, ja iskreno ne mogu da zamislim jednog Martineza kako objasnjava Tevezu ili Yayi neke stvari, covek do juce vodio Wigan i sad treba da bude autoritet takvim egomanijacima kakve ima City. Tu bi se sve raspalo posle par losijih rezultata. Moze on da motivise kako hoce ove u Wiganu, nije to ista vrsta motivacije u Wiganu i City-u. Pritom bih samo dodao, da je isti taj Wigan, sa isto tako malim budzetom, prosecnim igracima i prosecnim engleskim trenerom Steve-om Bruce-om zavrsio 11. sa 45 bodova pre nego sto ih je preuzeo Martinez, a posle toga se svake godine grcevito bore za opstanak i onda kad ga izbore njega svi zovemo cudotvrcem. Mislim i meni je on gotivan trener, ali na osnovu ovoga sa Wiganom da mu se da posao u City-u, pa bilo bi smesno...
                              Pellegrini je bolje resenje od njega, ali svakako da ni on nije bas u onoj top klasi trenera, nisam siguran ni kolko bi njega igraci postovali, a mislim da je to za klub kao City najvaznije.
                              Ja bih najpre trazio Juppa, Hiddinka i Ancelottija, jedan od te trojice bi sigurno dosao, a svi su mnogo bolja resenja od Pellgerinija...
                              Last edited by Tony_G; 13-05-13, 23:27.
                              sigpic

                              Comment


                              • Onaj Tevez je prevelika budaletina da bi postovao bilo kog trenera. I nije jedini u Cityju.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X