Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wigan u zadnjem kolu igra sa Vilom , to jednostavno moraju dobiti i verovatno hoce ako pre toga dobiju Arsenal , tako da ce na Emiratima ici na sve ili nista
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Wigan ispao opusti se Mikula <3
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ne pise se crno toliko, sada postoji sansa da Sveci ispadnu... Wigan sada mora da dobije vas, nemoguca misija, ali uspevali su i pre, mnogo puta... Arsenal - Wigan je utakmica koja ce resiti dosta nedoumica..

        Evo Sturridge jos jedna sansa, ali brani Schwarzer, mogao Sturridge hat-trick lagano. Bas sabijamo ovaj Fulham, i to sa 3-5-2 formacijom cini mi se...

        EDIT: Ipak ne, 1-1, strasna akcija, u stilu Svetaca...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ne pise se crno toliko, sada postoji sansa da Sveci ispadnu... Wigan sada mora da dobije vas, nemoguca misija, ali uspevali su i pre, mnogo puta... Arsenal - Wigan je utakmica koja ce resiti dosta nedoumica..

          Evo Sturridge jos jedna sansa, ali brani Schwarzer, mogao Sturridge hat-trick lagano. Bas sabijamo ovaj Fulham, i to sa 3-5-2 formacijom cini mi se...
          Jok batice ni najmanje, samo gostuju nama i igraju s Villom koja ne igra nimalo lose, a treba da dobiju obe tekme.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Jok batice ni najmanje, samo gostuju nama i igraju s Villom koja ne igra nimalo lose, a treba da dobiju obe tekme.
            Evo Soton izjednacio, ispada Sunderland, ovi samo da dobiju Villu i remi sa vama, i gotova prica...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Evo Soton izjednacio, ispada Sunderland, ovi samo da dobiju Villu i remi sa vama, i gotova prica...
              Ako Sanderlend ne izgubi morace Vigan dobiti obe jer imaju daleko losiju gol razliku od Sanderlenda
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Svedok mi Vilserica da sam napusio Wigan pre par kola i da sam rekao da ce da ispadnu. Tako je bre teraj te slepce u nizi rang. Cuj Wigan eeej Wigan.

                Jooooj crni Njukasl sta radi
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Potvrdjujem Kondicijine mudre reci.
                  Meni je Wigan ok ekipa, sigurno simpaticnija od nekih koje ce opstati, ali me apsolutno ne zanima sta ce s njima biti, samo da ih mi dobijemo u utorak.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Branimo se od raspalog QPR-a

                    Comment


                    • Ne brinite se za Njukaru, previse je QPR nesposoban.
                      Pijanici Taarabt sedi na klupi d0 84. minuta
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Ako Sanderlend ne izgubi morace Vigan dobiti obe jer imaju daleko losiju gol razliku od Sanderlenda
                        Lozim Wilshericu namerno, zna on da ce Arsenal izgubiti od Wigana...

                        STURRIDGE !!!!!!!!!!!!
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Wigan sa 3 boda protiv Aston Vile moze opstati ako Njuka izgubi danas...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Opet Sturridge zabija,tricak lagano...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Da nema Pardew-a, svakako bi trebalo izmisliti lika kao sto je on. Ja teleta sunce ti hebem. Muci se sa raspalim QPR-om Njuka, kakva sramota.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Potvrdjujem Kondicijine mudre reci.
                                Meni je Wigan ok ekipa, sigurno simpaticnija od nekih koje ce opstati, ali me apsolutno ne zanima sta ce s njima biti, samo da ih mi dobijemo u utorak.
                                Premali su oni da bi igrali konstantno PL...Satro lep fudbal i te fore pa kao neka ostanu. Sta da ostanu teraj to dole bre <3

                                Arsenal im daje 3 joooj i to bih voleo da Totenhem ne ode u LS!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X