Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I preuzima ih Martinez!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Nezasluzeno , ali imaju najboljeg igraca lige , to je dovoljno .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Opa Teo
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Prava ekipa pokazuje kako se napada liga prvaka
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Prevedeno sa tvitera -
            Vigan (glagol) - Ne raditi nista odredjeni vremenski period ali na kraju ostati spasen nekim neobjasnjivim dogadjajem/cudom. Primer: Duvao sam ceo semestar na predavanjima ali sam Viganizovao ispit
            sigpic

            Comment


            • Hajde Arsenal nabusite ih koliko god mozete ..

              Kako su samo odvratni , ne QPR kao klub , nego ovi igraci koje QPR zanima otprilike koliko i mene , fuj ..

              Ne bi ovdje Arsenal smio imati probleme
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kako igramo, sad sam se ukljucio?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ovaj QPR kao grupa srednjoskolaca, a ne profesionalci. Ne pipaju jadni loptu.:S
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Remzika kao da ima drvene noge.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Dodje mi sa zaspem kako dosadna tekma
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja Poldia mrtvaca.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kako Arsenal komplikuje sebi situaciju . Daju jedan gol i posle kao da se povuku i strepe do poslednjeg minuta da ne prime gol , evo sad zamalo Remy da izjednaci .

                          Comment


                          • Dobar gol

                            Comment


                            • Suze radosnice i zbog opstanka: Slavlje Barnslija zbog poraza rivala u 89. minutu



                              - Pogledajte sinovi šta je Engleska... Pun stadion!!! To je velika nacija. Pada kiša a pun stadion! Ovde prazne tribine ko da vlada kuga.

                              http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...la-u-89-minutu


                              Oprostaj Zahe sa navijacima.
                              Spoiler
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kako su nas Englezi ispoštovali danas sa 2 derbija za naš praznik pa lepše nešto nismo mogli poželeti. Elem, očekujem više od gradskog derbija nego li od utakmice Mančester - Čelzi. Everton je na Enfildu zadnji put slavio davne 1999. godine. Ne verujem da će se i sad nešto promeniti. Ulog je veliki. Čast i prestiž je u pitanju. Može li Liverpul do pobede, ili će im Karamela ovog puta imati gorak ukus.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X