Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvu generaciju igraca imaju Belgijanci, bolesno i nenormalno.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Jesu, Belgijanci su.

      Verovatno svima jasno da su najjaca reprezentacija u nasoj grupi.
      Gde sad dozivese procvat u repki. Kompani, Vermalen, Hazard, Dembele, Mertens, Lukaku,Felaini...To je sto ja znam, ko zna, mozda je i Mesi Belgijanac. Jednina nada nam je da Hrvatima proradi balkanski mentalitet da se popickaju posle EP. Mada, mi smo i sa SKotima? Necemo ih nikad dobiti. Ne leze nam.

      Comment


      • Evo brate iz glave...Mertens,Vermaelen,Verthongen,Felainni,Vits el,Defour,Hazard,Kompany,Dembele,Lukaku,De Bruyne,Courtois,van Buyten,pa ovaj iz Everton-a

        Vjerovatno sam neke i zaboravio,ali zlo ekipa su Belgijanci i jos se lako prilagodjavaju na PL pogotovo,neki dan slomili Holandiju,ali bukvalno
        Last edited by AK47; 27-08-12, 20:29.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Witsel belgijanac. Mignolet belgijanac, Vertoghen belgijanac, van buyten, simmons, mertens, .. imaju prestrasnu repku ubjedjen sam da bi mogli do polufinala svjetskog ako budu imali srece :
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sve najgore nama. Vise se plasim ustvari nekih, Estonija i Azerbejdzana nego Belgije. Jos ako nasi igraci ostanu bez klubova, pa ima da grizu kao ludi.Ali ima jedan problem, ja ne znam ko ce nama da igra, treba zvati trio iz Holandije Djuricic,Tadic,Sulejmani. Ovo nije tema za repku, izvinjavam se ali ti ludi Belgijanci iskacu kao iz zbunja i od proseka svi postadose klasa igrajuci u PL a ima ih dosta i u jakoj Holandiji.
            Nisam razumeo ovaj tweet
            Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
            It's official then. Manchester City have an agreement for Matija Nastasic for £12m + Stefan Savic. Still leaves a CB spot open.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Witsel belgijanac. Mignolet belgijanac, Vertoghen belgijanac, van buyten, simmons, mertens, .. imaju prestrasnu repku ubjedjen sam da bi mogli do polufinala svjetskog ako budu imali srece :
              prvo trebaju otici na svetsko valjda
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nije valjda Nastasic u City otisao?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Koliko sam skapirao 12m + Savic za Nastasica

                  Comment


                  • £7.9 million + Savic

                    sutra promocija
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Valjda ce igrati nesto, mnogo talentovan decko. Buduci najjaci nas stoper. Valjda ce ga ludi Mancini pustiti da igra u nekim tekmama..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Arsenal ce probati da dodje do Cheick Tiote-a, dok ce LFC pojacati Dempsey ili Sturridge i manje verovatno Affelay & Hunterlaar
                        @Wade Gde cemo vise sa stoperima jbt , daj nekog napadaca i veznjaka da napravimo.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Arsenal ce probati da dodje do Cheick Tiote-a, dok ce LFC pojacati Dempsey ili Sturridge i manje verovatno Affelay & Hunterlaar
                          @Wade Gde cemo vise sa stoperima jbt , daj nekog napadaca i veznjaka da napravimo.
                          Može, ta 2 i ja prezadovoljan urađenim u ovom prijelaznom roku. Sturidge nekih 10-ak miliona i Afellay nekih 7-8 i svi sretni. Dempsey neka ostane u Fulhamu ili ide negdje drugo, Huntelaar ne bi bio loše riješenje, ali Huntelaar je jako skup i ne bi bio ispod 20 miliona, a mi bi za te pare mogli dovesti dvojicu npr. Sturidge & Afellay. Mada eto čisto sumnjam da će biti ovako, novca fali, jedino ako se uspijemo riješiti Adama za nekih 5 miliona, Spearinga za ona odlična 3 miliona i onda slobodno neka odu Downing ili Henderson i to je to. Samo ne valja što su ovi naši vlasnici zapeli toliko za Dempseya, a znamo svi samo zbog čega, vjerovatno on nije Rodgersov cilj pa još uvijek nema realizacije jer bi u suprotnom došao davno.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ja sam zadovoljan samo Staridzem, ostali su bacanje para. Ih kad bi dosao Staridz Mogli bi na titulu ahhahaha ja verujem da on moze, jer mi sa Celsijem imamo dobar transfer odnos + doveli su Mozesa.

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Ja sam zadovoljan samo Staridzem, ostali su bacanje para. Ih kad bi dosao Staridz Mogli bi na titulu ahhahaha ja verujem da on moze, jer mi sa Celsijem imamo dobar transfer odnos + doveli su Mozesa.
                              Neka nama Ibrahima, dobar i talentovan je to igrač uz to ima 26 godina tako da još uvijek može napredovati. A negdje sam čitao da bi ga Barca pustila za nekih 6-7 miliona.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Sto se tice Afelaja ja mislim da ce on otici iz Barse jer nema ga na ovim zadnjim utakmicama Barse ni na klupi tako da se moze ocekivati da napusti klub...
                                sigpic
                                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                                Comment

                                Working...
                                X