Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Играо је Туре ок и на почетку сезоне, био најбољи играч Ситија на старту, али после пао као и цео тим Ситија.

    Да не дође до забуне није за топ11 ове године, бар не мени.

    Comment


    • Ma Fellaini je pao u ovom delu sezone kao i Everton, Yaya i Silva ni govora, obojica katastrofa... Jedina nedoumica mi je Nastasic, momak je odigrao sjajnu debitantsku sezonu, a nije cak ni nominovan za najmladjeg. Carrick najjaca sezona u njegovoj karijeri i titula, ne treba mnogo da se prica iako bih ja tu stavio Moussu, but that's just me... Onda bi bila tri igraca Spursa, mnogo bre...

      Tesko mi je da nadjem boljeg stopera od Ria ove sezone, sem Jana, ne vidim drugo resenje, tako da je i to zasluzeno. Sto se golmana tice, tu se gledaju clean sheat-ovi, a cini mi se da Utd ima najvise takvih utakmica, mozda gresim. Za mene bi to Cech bio npr...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pretjerujete tokom cijele sezone sto se Yaye tice ..

        Pricate o Yayi Toureu kao da je neki kreten koji je juce dosao iz 9. lige Singapura ..

        Daleko je bio od svog uobicajenog nivoa , ali je i ove sezone imao briljatnih predstava , mogu odmah da se sjetim 5-6 utakmica koje je fenomenalno odigrao ..

        Ne kazem da je bio fantastican , ali reci da je bio katastrofalan je smijesno .

        Za Fellainia sam vec onda rekao , moje misljenje je da je sam sebe ukopao sa raznim suspenzijama i automatski dosta manje odigranih utakmica , zbog toga ga nema ..
        Last edited by Dale; 29-04-13, 00:48.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • po meni Gerrard ispred Felainija i Turea.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Po meni Felaini je najbolje partije pruzao na poluspicu, a jednostavno bolji napadaci ove sezone su bili Suarez/RvP.

            Dzerard i Dembele su mogli bez problema u startih 11.

            Cleanshetova mislim da najvise imaju Hart ili Ceh, nisam siguran. De Hea je primio 25 golova, ne znam kako stoje ostali sa tim brojem.

            Sto se tice Jaje Turea, niko nije rekao da je dosao iz 9. lige Singapura, samo da ove sezone nije zasluzio mesto u 11. Previse nekostantan (kao skoro ceo tim Sitija), padovi, pa bljesci.
            Last edited by ExEric; 29-04-13, 08:55.
            sigpic

            Comment


            • Bale

              I'm very proud to have won two PFA awards and make the team of the year. When it's your fellow pros who vote for the awards, it makes them feel that extra bit more special. Thanks for all the kind messages on here tonight!
              Last edited by l1m4r; 29-04-13, 07:35.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Po meni Felaini je najbolje partije pruzao na poluspicu, a jednostavno bolji napadaci ove sezone su bili Suarez/RvP.

                Dzerard i Dembele su mogli bez problema u startih 11.

                Cleanshetova mislim da najvise imaju Hart ili Ceh, nisam siguran. De Hea je primio 25 golova, ne znam kako stoje ostali sa tim brojem.

                Sto se tice Jaje Turea, niko nije rekao da je dosao iz 9. lige Singapura, samo da ove sezone nije zasluzio mesto u 11. Previse nekostantan (kao skoro ceo tim Sitija), padovi, pa bljesci.
                Hart 15, Cech 13, Reina i Begovic 12
                sloboda ili ništa

                Comment


                • A vidis Hart je recimo bio mnogo slabiji nego prosle sezone. Napravio je najvise gresaka koje su dovele do golova od svih golmana u PL. Reina isto dosta slabiji u odnosu na prethodne godine.

                  Ceh, Begovic i Minjole su bili odlicni ove sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    A vidis Hart je recimo bio mnogo slabiji nego prosle sezone. Napravio je najvise gresaka koje su dovele do golova od svih golmana u PL. Reina isto dosta slabiji u odnosu na prethodne godine.

                    Ceh, Begovic i Minjole su bili odlicni ove sezone.
                    I meni nije jasno zasto De Hea, ali on je standardno branio, nije imao nekih velikih gresaka, bice on top 3 od golmana uskoro... Po meni definitivno Begovic ili Cech
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by chofy88 View Post
                      I meni nije jasno zasto De Hea, ali on je standardno branio, nije imao nekih velikih gresaka, bice on top 3 od golmana uskoro... Po meni definitivno Begovic ili Cech
                      Ako se ne varam uvek je glasanje negde u februaru/martu a tada je nakupio par utakmica bez primljenog gola i generalno je u tom trenutku bio mozda u najboljoj formi. Mozda zbog toga .
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ako se ne varam uvek je glasanje negde u februaru/martu a tada je nakupio par utakmica bez primljenog gola i generalno je u tom trenutku bio mozda u najboljoj formi. Mozda zbog toga .
                        A i realno u ovom timu Manchestera ne znas koga bi izdvojio, zaista igraju kao tim, bez obzira koji tim izbace oni sabiju.. Pa su morali da ubace negde gde mogu igraca Manchestera, jer na primer ne mogu da ubace tipa Evru kad je Bains na individualnom nivou(lupam primer) ili Rooneya kad su i Bale i Suarez sabili, ako razumes sta hocu da kazem. A i ubacili su igraca sampiona u svaku liniju po jednog.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Jedan Rio Ferdinand i u 35. godini,sa sve problematicnim ledjima i dalje objasnjava i dominira ligom


                          Jesu li Saurezu zvizdali i dobacivali igraci,menadzeri i novinari??Mislim,koja je to publika tamo osim njih?E jbt..to da dozivim vjerovatno bi odma napustio ligu.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Jesu li Saurezu zvizdali i dobacivali igraci,menadzeri i novinari??Mislim,koja je to publika tamo osim njih?.
                            http://uk.eurosport.yahoo.com/news/f...060106259.html

                            In a room full of fellow professionals and other guests at the Grosvenor Hotel in Mayfair, central London, where the awards were handed out, the controversial Uruguayan's name was booed on two separate occasions.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zamisljam Fergusona i Mojesa kako stoje na stolicama i zavijaju

                              Vjerujem da je prvi put da neki igrac ovo dozivi.

                              Comment


                              • Iznenađenje za veći deo javnosti na ostrvu, ne samo srpsku javnost, došla je informacija da Matija Nastasić nije uvršten u krug igrača nominovanih za nagradu za najboljeg mladog igrača na ostrvu.
                                Srpski reprezentativac je na prečac osvojio Premijer Ligu, svojim odličnim partijama u dresu Mančester Sitija, ovaj fudbaler je dobijao mnoštvo pohvala tokom čitave sezone, uostalom zacementirao je svoje mesto u odbrani Sitija i iz poslednje linije tima izbacio prošle godine nezamenjivog Džoliona Leskota.
                                Upravo je Leskot, direktan konkurent u timu našeg Matije, stao u odbranu mladog saigrača i istakao da je on nepravedno izostavljen iz nominacija za mladog igrača godine.
                                Leskot smatra da bi Nastasić dobio veće priznanje za svoj učinak da je domaći fudbaler.
                                „Nepravedno je to što Nastasić nije bio u konkurenciji za nagradu."
                                "On igra sjajno iako je zaista mlad i siguran sam da bi dobio veća priznanja za svoje igre da je engleske nacionalnosti. On nije od onih igrača koji privlače pažnju na sebe. Jednostavno skromno radi svoj posao najbolje što ume.“, rekao je Leskot.
                                Iskusni fudbaler je na ovaj način još jednom pokazao da je Nastasić zasluženo ispred njega u timu Mančester Sitija.
                                „Pitaju me da li sam ljut na njega i da li imamo problem, ali ne znam zašto bi to bio slučaj kada je jasno da igra zaista dobro.“, istakao je Džolion Leskot.
                                Како Лескот пљуну на пегавце у маниру Брајкулице, какав ћале, каква искреност и какво говорење истине без длаке на језику. Много велик човек овај Лескот много !

                                Comment

                                Working...
                                X