Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Footy Humour ‏@FootyHumour 1m
    Professional Footballers Awards Dinner tonight...

    Or as Luis Suarez calls it - an all you can eat buffet.


    Veceras dodela nagrada za najboljeg igraca sezone i najmladjeg najboljeg igraca sezone. Bale uzima prvu, a ko ce drugu, jbem li ga, mozda opet Bale...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post


      Veceras dodela nagrada za najboljeg igraca sezone i najmladjeg najboljeg igraca sezone. Bale uzima prvu, a ko ce drugu, jbem li ga, mozda opet Bale...
      mogli bi mu dati za utehu, posto ce opet biti peti
      sigpic

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • The PFA team of the year 2013: De Gea. Zabaleta, Ferdinand, Vertonghen, Baines. Hazard, Carrick, Mata, Bale. Van Persie, Suarez.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Izvinjavam se ako je ovo neko prije mene postavio.

            Respect

            Comment


            • Ne vidim da je neko kacio, pa je red da se kaze da je Bale uzeo obe nagrade i PFA Plauer of the Year, i PFA Young Player of the Year nagrade. Prva apsolutno zasluzena, druga manje vise, za mene je bilo drugih konkurenata, ali dobro...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • A skontajte ovde Gibbsov pogled.

                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  The PFA team of the year 2013: De Gea. Zabaleta, Ferdinand, Vertonghen, Baines. Hazard, Carrick, Mata, Bale. Van Persie, Suarez.
                  Kakav sastav.... Gde su Fellaini,Yaya Toure,Gerrard,Lampad,Silva,Cazorla...bar neko od njih se morao naci u sastavu.
                  De Gea golman
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    The PFA team of the year 2013: De Gea. Zabaleta, Ferdinand, Vertonghen, Baines. Hazard, Carrick, Mata, Bale. Van Persie, Suarez.
                    Зашто тим године а сезона није још завршена ?

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Зашто тим године а сезона није још завршена ?
                      A sto, da nece mozda nesto da se promeni u poslednjih 3 kola...

                      BBC Sport ‏@BBCSport 1m
                      Gareth #Bale becomes only third player - after Andy Gray and Cristiano Ronaldo - to win both PFA awards in the same season
                      Eto, tek treci igrac posle Graya i Ronalda...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment




                      • Evo majstora...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          A sto, da nece mozda nesto da se promeni u poslednjih 3 kola...
                          Брате, ваљда постоје неке нијансе. Ево нпр. нема Фелаинија и шта сад Фелаини постигне, лупетам, 10 голова за три последња кола ?

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Брате, ваљда постоје неке нијансе. Ево нпр. нема Фелаинија и шта сад Фелаини постигне, лупетам, 10 голова за три последња кола ?
                            Ovo je nagrada za najkonstantnijeg i najboljeg igraca sezone, kao i za tiim sezone. ako neko nije zasluzio da bude tu (ili da dobije nagradu) do sada, ne moze promeniti nista uradjeno u zadnja 3 kola na njegovu ukupnu igru cele sezone. Pa ni tri het-trika.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Брате, ваљда постоје неке нијансе. Ево нпр. нема Фелаинија и шта сад Фелаини постигне, лупетам, 10 голова за три последња кола ?
                              Ja mislim da ni sam ne veruješ u ovo što si napisao.
                              Tri posledanja kola i 38 prethodnih ne mogu da se mere, pa ne znam šta da se desi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miki7878 View Post
                                Ovo je nagrada za najkonstantnijeg i najboljeg igraca sezone, kao i za tiim sezone. ako neko nije zasluzio da bude tu (ili da dobije nagradu) do sada, ne moze promeniti nista uradjeno u zadnja 3 kola na njegovu ukupnu igru cele sezone. Pa ni tri het-trika.
                                Originally posted by miloolja View Post
                                Ja mislim da ni sam ne veruješ u ovo što si napisao.
                                Tri posledanja kola i 38 prethodnih ne mogu da se mere, pa ne znam šta da se desi.
                                Људи али вероватно е негде било двоумљења, да ли овај или онај у најбољих 11 и сад тај други који се није нашао искида последња три кола а овај први усере мотку до краја...није немогуће и реално паметнија је опција да се ове награде додељују након завршетка сезоне.
                                Last edited by Brajkula; 28-04-13, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X