Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To da li mi ili Liverpool mozemo biti prvaci je nebuloza od pitanja. I mi i oni jurimo TOP 4... Arsenal jer su mu se kriterijumi smanjili, a L'pool da bi kroz sezonu, dve probao da konkurise za titulu.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Arsenal jer su mu se kriterijumi smanjili,
      Mislis, hteo si reci zato sto je Gazidis cicija i nece da da kintu...

      Mi za titulu cemo konkurisati tek kada se dokopamo LS, dakle samo tada mozemo, u ovom slucaju, nama je i top 4 Mont Everest. Mozda se nesto promeni u toku sezone, pa krenemo u seriju od 10 pobeda zaredom, mada to su ipak cuda.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ako se otvore za M'Vilu, cutacu.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Mislis, hteo si reci zato sto je Gazidis cicija i nece da da kintu...
          Dobro velis hahhaha... Inace glavni pregovarac Richard Law je u njemackoj, pitam se koga ce dovesti iz svabije
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Huntelara ili Holtbija posto njima istice ugovor za godinu dana.Ili juri Kuzmanovica da popuni rupu u veznom redu ili Abdelauea da bude back-up za Zira.
            Ostali igraci su nedostupni za Arsenal.

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Da se ne zavaravamo onaj ko misli da Liverpool može biti prvak nije baš dobar sa glavom. Naš najveći domet koji bi bio veliki uspjeh jeste jedno od prva 4 mjesta, a za to ćemo voditi veliku borbu. Ne sumnjam da ćemo imati šanse protiv Arsenala ako ponovimo igru kao protiv Citya + je tu Agger što znači dodatna sigurnost u odbrani, ali ne možemo reći da ćemo ih razvaliti i slično iz prethodnih iskustava. Ja bih bio prezadovoljan nekom minimalnom pobjedom od 1-0 ili 2-1 recimo samo da probijemo led, ali bit će jako teško. Još dodatni + za nas je što će vjerovatno i Sahin konkurisati za taj meč pa ćemo imati još jednog klasnog igrača na raspolaganju, također vidjećemo da li će i Assaidi biti u konkurenciji za taj meč, iako ne možemo porediti njega i Sahina. Arsenal do sada nije primio gol, što govori kako su tvrda ekipa koju će biti jako teško probiti puno teže nego City koji je 2 gola primio i od Saintsa. Nadam se pozitivnom rezultatu kao i protiv Citya što sam bio optimista, a mislim da favorita nema, pa ni onog blagog favorita kao što je City bio protiv nas.
              Meni je malo bezveze to sto polazete puno nade u Sahina odmah po njegovom dolasku u Liverpool. Svakako da se radi o strasnom igracu, dokaz tome jeste Borussia, ali on uopste jos nije provjeren za vas. Proslu sezonu je skoro presjedio na klupi, vukao se sa povredama i tek nam preostaje da vidimo dal ce odmah u startu da pokaze svoje kvalitete.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Nespo View Post
                Meni je malo bezveze to sto polazete puno nade u Sahina odmah po njegovom dolasku u Liverpool. Svakako da se radi o strasnom igracu, dokaz tome jeste Borussia, ali on uopste jos nije provjeren za vas. Proslu sezonu je skoro presjedio na klupi, vukao se sa povredama i tek nam preostaje da vidimo dal ce odmah u startu da pokaze svoje kvalitete.
                I da se ne pokaže kao pravo pojačanje tu već imamo Gerrarda, Allen (koji je već pokazao klasu), te Lukasa (lakše povrijeđen). Sahin je igrač koji može da napravi prevagu u mnogim situacijama. Niko nije siguran da će on sada napraviti nešto specijalno u Liverpoolu, donijeti nam željeno 4. mjesto, ali za takvo nešto svakako da igrač njegovog kalibra ima potencijala. Uostalom već protiv Arsenala mogli bi vidjeti njegove domete.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Nespo View Post
                  Meni je malo bezveze to sto polazete puno nade u Sahina odmah po njegovom dolasku u Liverpool. Svakako da se radi o strasnom igracu, dokaz tome jeste Borussia, ali on uopste jos nije provjeren za vas. Proslu sezonu je skoro presjedio na klupi, vukao se sa povredama i tek nam preostaje da vidimo dal ce odmah u startu da pokaze svoje kvalitete.
                  Da on nije bio povredjen, on ne bi ni dosao ovde kod nas, niti na ikakvu pozajmicu ovog leta, vec bi bio starter tamo kod Moua. Zato mi nemamo prava na otkup, jer Mou ocigledno misli na njega, Sahina ocigledno ima u svojim planovima.
                  On ako bude bio zdrav, mislim da ce doneti takav kvalitet, kakav je nama neophodan trenutno. Pravi test njegovog znanja bice upravo Arsenal, tu ako se pokaze, ako bude startova tj, videcemo za sta je trenutno sposoban.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Potencijal Sahin-a je dokazan samo preostaje da se vidi kako će se sa svojim stilom igre snaći u Liverpool-u i u engleskoj uopšte....vjerujem ja da će on njima sasvim solidno odraditi tu pozajmicu..dalje, ne treba zaboraviti na Hendersona koji je po meni bio jako dobar prošle sezone a inače nekako volim igrače onog tipa tako da će Liverpool sigurno pomrsiti račune favoritima ove sezone i nikom neće biti lako kada bude gostovao na Enfildu....
                    sigpic
                    NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                    Comment


                    • David Ornstein ‏@bbcsport_david
                      Spurs bid for M'Vila last week. €16m rising to €19m. Rennes (want €19m straight) replied offering face-to-face talks. Yet to hear back #thfc
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Sinclair iz Swansea se povezuje sa Cityem. Ako izadje nesto ozbiljnije o tome, stavit cu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Preci ce on kod njih sigurno, samo je pitanje vremena.
                          Naleteo sam na sumu od 8 miliona funti, samo sam zaboravio gde.

                          Edit:Nije 8, nego 6,2.

                          http://www1.skysports.com/football/n...snare-Sinclair
                          Last edited by Ricma; 27-08-12, 16:06.

                          Comment


                          • Znalo se odma na pocetku, kada su pocele glasine kako ovaj Sinkler nece da produzi ugovor, da ce preci u Siti, pogotovo sto im ode Dzonson. Ovo za M'Vilu mi je potpuno logicno, Spursi sada imaju pare, Arsenal nece da da, jer zeli Gazidis da ostane u plusu....

                            Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                            Napoli and Cavani agreed a new contract: 55m € buy out clause for the uruguayan
                            Nigde ne prelazi Kavani ovog leta iako mu je vreme da ode u veci klub, ovog leta ne dolazi u PL. Sasvim dostojna otkupna klauzula...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • http://soccernet.espn.go.com/news/st...p-plan?cc=5739

                              Evo i jedan tekst sa jednog naseg bloga, za one koji ne znaju engleski.

                              Došao je kraj ogromnim trošenjima novaca i neograničenim ulaganjima šeika, Rusa, Amerikanaca i svih ostalih, a budući da po tamošnjem zakonu nije moguće uvest ‘salary cap’ rješenje je pronađeno u ‘spending capu’.

                              Čelnici Premier lige pripremaju uvođenje ‘spending capa’; na razmatranju su pravila, a već od iduće sezone bi se trebala počet poštovat. S tim završavaju vremena velikih tajkuna u engleskom nogometu. U tijeku je prikupljanje podataka koliko klubovi u Premier ligi troše na igrače, trenere i ostalo osoblje, a prosjek svih plaća će se vrlo vjerojatno uzet kao gornja granica koju ni jedan klub nebi smio premašit.

                              Mnogi su tražili salary cap, ali prema britanskom zakonu njega nije moguće uvest, pa se našlo drugo rješenje; spending cap je zapravo ograničenje na ukupno potrošnju na plaće igrača i u taj limit ne ulaze pare potrošene na transfere igrača. To se na prvi pogled čini kao da je i dalje nepravedno, ali nije, jer ako netko proda igrača za 30 milijuna onda ima pravo i potrošit tih 30 milijuna na dovođenje drugih igrača i tako se pokušava postić ravnoteža.

                              UEFA je počela uvodit Financijski fair play i s njim će se izbjeć poslovanje u minusu, ali to nije rješenje, jer klubovi kao Manchster City su u vlasništvu tvtke koja je sponzor na dresu, a i sponzor stadiona. Kad šeik poželi da potroši više novca onda samo poveća sponzorski ugovor i taj novac se broji kao zarađeni i s njim može šta poželi, a poslovanje neće bit u minusu. Baš Manchester City se i usprotivio ovoj ideji, dok ju podržaju čak i Chelsea, kao i Manchester United.

                              Ovaj prijedlog će doć na razmatranje 7.rujna kad će se sastat predsjednici klubova, a ako incijativa prođe već iduće sezone će i zaživit, a svi novi ugovori morat će se uklopit u shemu. Kombinacija spending capa i UEFA-inog Financijskog fair playa bi mogla napravit jako puno na smanjivanju jaza između bogatih i siromašnih. Time bi se osigurali da silni novci koji se svake sezone sliju u ligu ne završe u džepovima igrača, trenera, menadžera, već bi se velik dio novaca ulagao u nogometne akademije, razvoj mladih igrača, infrastrukture i još puno jako bitnih stvari. Ovaj plan će se najviše svidjet Arsenu Wengeru koji već godinama jako puno štedi i ne posustaje u tome iako je zadnji trofej osvojio davne 2005., a prije tri godine je izjavio i kako bi pravi test bio da svi klubovi dobiju po 100 milijuna i da bi tek onda mogli reć da je najbolja momčad osvojila naslov.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve Venger stedi zato sto mu se to svidja i sto ne voli da trosi...

                                Comment

                                Working...
                                X