Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by spira View Post
    Nadam se da će Suarez igrati protiv nas u subotu.Ako pokuša da ugrize Taylora, ostaće bez 4-5 zuba sigurno.
    Originally posted by spira View Post
    Ne može biti najbolji, kad on nije čovek nego Hanibal Lektor.Može 50 golova u sezoni da daje, džaba mu.Apsolutni moron.
    Možda mu treba povaditi zube za svaki slučaj.
    Originally posted by spira View Post
    Fizička, ali pre svega moralna nakaza. Luis Suarez, dame i gospodo.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • 400636_510458262323086_2109176846_n.jpg

      slika nakon zavrsetka utakmice

      Comment


      • Jos je veca ljiga, smeje se ovako posle onakvog poteza...

        Comment


        • Ma ne branim ga, napravio je glupost i isto kao i svi vi osudjem to sto je uradio. Zasluzuje kaznu u svakom slucaju. Nego mi zanimljiva fotka bila pa reko da podelim ovde.

          Comment


          • Everything you want is on the other side of fear.

            Comment




            • Hajde barem se ljudski izvinuo... Shvatio je kakvu je glupost napravio, iako mnogo toga još treba da shvati.

              @spira

              Ne može on igrati protiv Newcastlea nikako, jer današnji žuti mu donosi 2 utakmice suspenzije (Newcastle i Everton).
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Izvinio se, nece on to nikad vise da uradi, znam ja
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Kako skauti predstavljaju Suareza ?

                  Spoiler
                  "Dečko kida,grize na terenu.."


                  HAHAHAHA
                  Last edited by Dale; 21-04-13, 22:14.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Jeste da se izvinio ali nije mu prvi put ovo pa da kazes izvinio se to je najmanje sto je mogao da uradi, posle onakvu glupost koju je napravio, to kazem jer je vec jednom u Holandiju napravio takvu glupost,
                    ja iskreno ocekujem neki 10 meceva suspenziju da smiri straste.

                    Comment


                    • Pa i aludiralo se na to da je to najmanje što je mogao da učini. Većina navijača Liverpoola je složna da je napravio veliku glupost i da mora snositi posljedice za to. Nema razloga sada da se pripisuje nekome da ga brani (iako je sasvim druga poenta posta) ili da se osporavaju njegovi fudbalski kvaliteti radi ovoga.

                      Kazna će biti, al` manje od 10 utakmica.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Sto se uopste izvinjava Suarez? Bane poznatiji kao jedan od najvecih batinasa u svetu fudbala ga je na moje oci bar 5 puta provocirao i na kvarno stipao, ako ga je ujeo, potpuno ispravan potez.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Jel ga kaznila FIFA posle ovog incidenta protiv Čilea, kada su dobili Urugvaj sa 2:0, krajem marta?

                          Last edited by miloolja; 21-04-13, 22:31.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako ga ovaj cileanac stipa za bubrege na kvarno. Adekvatan odgovor na pederluk.
                            Cuj prvi maj

                            Comment




                            • Jednostavno
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • @Joe Cole 10

                                Videcemo u subotu ko vozi traktor, a ko otvara kapiju.

                                Comment

                                Working...
                                X