Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seljak klasicni. Kako bih mu krknuo djon, nogu bih mu otkinuo.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Je l' se to Slave na mene odnosilo ???

      Ma ne druze,nego eno na fb svi odusevljeni njegovim postupkom="gine za pobjedu" i tome sl... To ne mogu da shvatim.
      Last edited by powerslave; 21-04-13, 18:27.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sve sto je potrebno je da odigra 15 minuta na svom nivou, tu protivnicka ekipa nema vise sto da trazi. Nacin na koji on igra i na koji svi ostali igraci u PL igraju je nevjerovatan. On to radi sa nevidjenom lakocom i leprsavoscu, bukvalno se sali. Azar bi mogao jednoga dana da dodje do ovoga nivoa, ali sad mu po meni niko nije ni blizu.
        Ma kapiram, meni je on favorit za PFA nagradu, pogotovo posle ove utakmice, ali nije bio na nivou. Po meni je na tom mecu prevagu doneo Defoe, covek usao i resio, tek kad se Bale prebacio na krilo, poceo je da deluje kao stari, ona asistencija spoljnom je jednostavno brutalna. Moze Hazard da ga stigne lagano.

        Ok Slave, da se razumemo, ja sam za to da on dobije ban koji zasluzuje posle ovoga, ja se divim njegovoj genijalnosti, ali uopste mi nije drag zbog ovih stvari, da kazemo da volim i mrzim istovremeno.

        Btw.



        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa bilo bi cudno da navijac Liverpula nije proslavio njegov gol u nadoknadi Svako normalan ce se sloziti da je ono za kaznu.A definitivno je MOTM..ima samo o njemu da se prica narednih nedelju dana.

          Comment


          • Ovaj njegov postupak , i svi prethodni slicni ovome nemaju apsolutno nikakve veze sa njegovim fudbalskim kvalitetima ..

            Ako je na terenu najbolji , treba da dobije tu nagradu , jer se tu glasa za najboljeg igraca lige , a ne za najboljeg covjeka , najvecu ljudinu lige

            Znaci , daleko bilo , ne pada mi na pamet da ga opravdavam , ni za ovo , ni za ono gazenje par igraca , ni za udaranje Parkera nogom u stomak , to jeste bolesno , ali ako je najbolji bio sto se fudbala tice , neka bude nagradjen za to
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Suarez samo potvrdjuje danas ko ce odnijeti nagradu za najboljeg igraca

                Gol u 96 minuti=JFT 96

                Imamo velikih problema ove sezone sto primamo vrlo naivne golove sto se potvrdilo i danas,bukvalno iz nicega primamo dva gola i to nam Oscar zabija glavom go,a isto tako treba nam milion sansi da postignemo pogodak.Ne mozemo pobjediti ni kad odlicno igramo,a kamoli da pobjedimo kad lose igramo i to ce se od iduce sezone morati promjeniti ako hocemo iskorak da napravimo.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Igračina, ali sa poganim, glupim i bolesnim karakterom. Sve više mi počinje ići na živce, šta da je uradio ovako nešto u slučaju da se Liverpool bori za LP-a? Ne valja mu ovaj bezobrazluk ni sekunde, volim ga kao jednog od naših najboljih igrača u posljednjoj deceniji, ali brate mili onakve stvari ne trebaju ni njemu ni klubu. Svakako da mu slijedi kazna i velika je sreća što je kraj sezone i igramo rastrećeno. Nakon ovoga i ono malo šansi što je imao da ponese titulu najboljeg igrača je otišlo.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Suarez jeste najbolji u ligi ali tu titulu nece odneti on nego Bale. -.-
                    Kao sto je Gigs pre 3-4 sezone odneo a bili je boljih. Npr. Vidic.

                    Comment


                    • Suarez bolji od Bejla, svasta. Bejl pa 5 praznih mjesta, pa onda Suarez



                      Z treba jbg
                      sigpic

                      Comment




                      • Welbeck se zaposlio na Anfield-u.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Izgleda da nikad nece srediti glavu. Jednostavno covek izgubi sve kocnice u glavi kada krene mec.. to meni govori da mu je verovatno najvise stalo od svih igraca da pobedjuje, ali to je zbog toga jer to vise nije strast, vec bolest. Nije normalno toliko zeleti pobedu, bilo bi dobro kada bi potrazio profesionalnu pomoc sto se toga tice. Vrlo je moguce da je ovime zavrsio sezonu, jer realno, zbog kakvih sve gluposti dele banove, onda ovo mora debelo da kazne.. ako bi se vodio sa kaznom koju je dobio zbog "incidenta" sa Evrom, dve godine bi za ovo trebali da mu udare zabranu. Nadam se da nece, jer koliko god on bio nenormalan, igracki gledano, on je za mene trenutno u top 5 najboljih igraca na svetu. Sto se mene tice, nikakve dileme nemam ako bih birao izmedju njega i Bale-a.

                          Comment


                          • Koliko pojedincima tesko pada sto je Suarez najbolji u ligi. -.-

                            Comment


                            • Mozda i treba da mu se da ta nagrada. Pa da ima nesto da drzi u rukama, a ne da ih dize u vis posle kornera. Svo spominju kako je danas igrao dobro i dao gol u 97 min, a niko ne spominje sto je direktni krivac za drugi gol Celzija! Sto je neko rekao Bejl i za 15 minuta naparavi kolko neko za celu utakmicu
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko pojedincima tesko pada sto je Suarez najbolji u ligi. -.-
                                Ne može biti najbolji, kad on nije čovek nego Hanibal Lektor.Može 50 golova u sezoni da daje, džaba mu.Apsolutni moron.
                                Možda mu treba povaditi zube za svaki slučaj.

                                Comment

                                Working...
                                X