Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da preterujete s ovim izjavama da cete da nas unistite. Pa u 2 kola ste primili 5 golova, od cega 3 od prosecnog WBA? Dali ste 2, i to oba iz prekida. Napadi su vam dobri, ali nema realizacije. Slicno kao i kod nas.
    S druge strane, nasa mreza se jos nije zatresla, a odbrana nam deluje daleko sigurnije nego pre, i to bez 3 standadna igraca u zadnjoj liniji. Za naredni mec ce se vratiti Kos, mozda i Voja, sto nam je dodatan napredak. Dalje, Wenger je rekao da nas prelazni rok jos uvek nije gotov, i da jedan igrac sigurno dolazi, a dva najverovatije. Rano sudite nedelju dana unapred, i ponasate se kao da vas prosle nedelje WBA nije dobio 3-0.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Nikad ne treba tako govoriti o Arsenalu, ja ih izuzetno cenim, i isto ce nam biti tesko kao i danas protiv Sitija, ipak je i to derbi. Kazorlin los dan ne znaci nista, on je jedan fantastican fudbaler, i ko moze da garantuje da nece pokidati protiv nas ?? Pogotovo ako iz formacije ispadne Podolski, onda ce tek Arsenal da igra kako valja, Volkot ili Ox, nebitno je. Cak bi mogao da proba i Kazorlu, on je i na krilu podjednako opasan kao i u veznom redu, ali dobro.

      Sto se nas tice, ja se iskreno nadam da ce Brendan pomeriti Borinija u centar, ili ga jednostavno izbaciti iz formacije, a da igra Assaidi. U zavisnosti kakva je vrsta povrede Lukasa, veza bi trebalo da bude Sahin, Alen sigurno, ispred njih Gerrard. Bicemo kompletni protiv Arsenala, i treba to iskoristiti i uzeti 3 boda ako je i kako moguce. Samo Borini u centar, i nista vise ne trazim.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment



      • sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post

          A posle mu jos sudija pomera loptu unazad ja sam mislio da hoce jos da ga opipa.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Mislim da preterujete s ovim izjavama da cete da nas unistite. Pa u 2 kola ste primili 5 golova, od cega 3 od prosecnog WBA? Dali ste 2, i to oba iz prekida. Napadi su vam dobri, ali nema realizacije. Slicno kao i kod nas.
            S druge strane, nasa mreza se jos nije zatresla, a odbrana nam deluje daleko sigurnije nego pre, i to bez 3 standadna igraca u zadnjoj liniji. Za naredni mec ce se vratiti Kos, mozda i Voja, sto nam je dodatan napredak. Dalje, Wenger je rekao da nas prelazni rok jos uvek nije gotov, i da jedan igrac sigurno dolazi, a dva najverovatije. Rano sudite nedelju dana unapred, i ponasate se kao da vas prosle nedelje WBA nije dobio 3-0.
            Pogresno si me shvatio, izvinjavam se navijacam Arsenala. Ja sam mislio da jedva cekam utakmicu Arsenala zbog igre Liverpoola dugo nisam gledao da ovako povezuju i da srednji red dominira. Ukratko jedva cekam sledecu utakmicu Liverpoola.
            Na to sam mislio svo vreme...ponovo uzivam gledajuci Liverpool.
            P.S. Protiv Hearts ne racunam jer ce igrati Spearing and Co.

            Comment


            • Nisam gledao drugo poluvrijeme, ali dovoljno mi je samo da vidim golove. Kratak je put od junaka do tragicara, Skrtel dao gol, bio dobar u odbrani i onakvu glupost napravio. Nista bolji nije bio ni Kelly. Sve u svemu, dobra je utakmica bila i dobro je sto cu biti u mogucnosti da pregledam citavo drugo poluvrijeme, s obzirom da na areni sport ima Liverpool TV.
              sigpic

              Comment


              • ja mislim da će Liverpul ove godine jako dobro proći u prvenstvu ako nastave sa ovakvim pristupom igre....splet nesrećnih okolnosti je doveo da svoju sjajnu igru ne sprovedu u pobjedu ali mislim da će to sve doći na svoje jer svaki početak je težak...mislim da je City prezadovoljna ovim bodom, uostalom jeste da su dali golove nakon grešaka protivnika ali ipak je snaga velikih ekipa da i kada im nikako ne ide da izvuku povoljan rezultat...ipak su u sastavu City-ja igrali i De Jong i Yaya Toure pa i ne čudi onako pasivna igra , još je samo Barry falio pa da ih dokrajči ...uglavnom , svidio mi se onaj Coates, vjerujem da će ako onako nastavi izbaciti Agger-a iz prvih 11, vidjećemo....a što se Arsenala tiče oni bi morali još nekoga dovesti, imaju sada trenutno dorbre startere ali neće oni moći iznijeti cijelu sezonu....trenutno kako stvari stoje Čelzi je po meni apsolutni favorit za titulu...
                sigpic
                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                Comment


                • Originally posted by BG7 View Post
                  ja mislim da će Liverpul ove godine jako dobro proći u prvenstvu ako nastave sa ovakvim pristupom igre....splet nesrećnih okolnosti je doveo da svoju sjajnu igru ne sprovedu u pobjedu ali mislim da će to sve doći na svoje jer svaki početak je težak...mislim da je City prezadovoljna ovim bodom, uostalom jeste da su dali golove nakon grešaka protivnika ali ipak je snaga velikih ekipa da i kada im nikako ne ide da izvuku povoljan rezultat...ipak su u sastavu City-ja igrali i De Jong i Yaya Toure pa i ne čudi onako pasivna igra , još je samo Barry falio pa da ih dokrajči ...uglavnom , svidio mi se onaj Coates, vjerujem da će ako onako nastavi izbaciti Agger-a iz prvih 11, vidjećemo....a što se Arsenala tiče oni bi morali još nekoga dovesti, imaju sada trenutno dorbre startere ali neće oni moći iznijeti cijelu sezonu....trenutno kako stvari stoje Čelzi je po meni apsolutni favorit za titulu...
                  Coates nema sanse da izbaci Aggera iz prve postave. Mislim samo da ce zameniti njega ili Skrtela sledece leto jer cemo 100% prodati nekog od njih dvojice.

                  Comment


                  • Sezona je Duga,Everton ima kratku klupu i od njih ocekujem 6 mjesto maximum..http://www.transfermarkt.de/de/fc-ev...verein_29.html svega 20 igraca..Liverpool je dobar bio danas nadajmo se da ce nastavit sa ovakvim igrama i uzeti 6 bodova protiv Arsenala i Sanderlenda..Arsenal ce nazalost ja mislim biti negativno iznenadjenje..Totenham sa ovim managerom nece dugo njemu ne lezi ova liga..uz to je i lose poceo sezonu a to je veliki pritisak za mladog trenera jer je na pragu drugog neuspjeha u PL.Titulu ce osvojiti po meni Cheslea ali mislim da u ovoj sezoni ekipa u prosjeke nece imati mnogo bodova ..drugo i trece mjesto rezervisano za ekipe iz Manchestera dok je 4 nadam se biti Liverpool..Noric ce po meni da leti iz lige a uz njih je Sauthemton ozbiljan kandidat..Aston Vila ako zavrsi 15 bice prevelik uspjeh..Fulham i Swasnea u top 10.neko moje vidjenje..YNWA

                    Comment


                    • Bravo!!!!
                      Svaka vam cast za postove, bilo je milina procitati

                      Comment


                      • http://www.tottenhamhotspur.com/spur...27082012.page?

                        Saga je gotova, Luka Modric novi igrac Reala.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • 2. kolo


                          Subota

                          Swansea - West Ham 3:0



                          Aston Vila - Everton 1:3


                          Manchester United - Fulham 3:2


                          Norwich City - QPR 1:1
                          Spoiler
                          -----


                          Southampton Wigan Athletic 0:2
                          Spoiler
                          -----


                          Tottenham - WBA 1:1


                          Chelsea - Newcastle 2:0


                          Nedjelja

                          Stoke City - Arsenal 0:0


                          Liverpool - Manchester City 2:2

                          Comment


                          • E fala bogu...vise se svima smucila ta prica.Neka mu je sa srecom,pa da mu ne bude hladno na klupi

                            Comment


                            • Kakav promasaj, Luka Modric, sasvim obican igrac, nije on u rangu Hazard-a da se toliko o njemu polemise.

                              Comment


                              • Ajde hvala Bogu da je to gotovo vise. Po meni je Totenham pravi dobitnik ovdje, uzeli su ogromne pare za covjeka koji po meni uopste nije neka igracina, vec samo malo bolji veznjak.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X