Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Gluplja dva gola nismo mogli primiti. Ali bukvalno. Ajde samo da Visko bude upravu navalio je od 54 minuta 3:2 . Mozda mu se zelja i ispuni

    al baš. kakva dva gola primamo

    btw. steta sto nije usao ovaj sut selvija :/

    Comment


    • Zamalo Dzeko da pogodi , odlicna sansa
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • odgovorni smo za oba sitijeva gola koja smo mogli laaaako izbjeci . stvarno steta
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 26-08-12, 17:51.

        Comment


        • Joe Allen MOTM.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Dve greske, dva gola, Siti danas nije nista posebno igrao, a dao je dva gola, ocaj. Pobeda u dzepu, al ne vredi, ne da nam se pobediti za sada..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Dve greske, dva gola, Siti danas nije nista posebno igrao, a dao je dva gola, ocaj. Pobeda u dzepu, al ne vredi, ne da nam se pobediti za sada..
              Koja smo mi baksuzna ekipa. Razvalili smo Siti u nekim delovima utakmice, realno je bilo da pobedimo!

              Comment


              • Steta,mogli smo do pobede. Bili bolji,ali jbg.
                Allen igrac meca
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Place mi se. Au jebote nemam reci.
                  Mada dobro smo igrali sto je dobra stvar. Nadam se da cemo razbiti Arsenal.

                  Comment


                  • Hart kao da je sa Casillasom vježbao postavljanje živog zida

                    City pjevajući može kući........ igra smješna u pojedinim trenutcima plus Liverpool im pokloni dva gola, ne mogu se žaliti

                    Comment


                    • Ali kakvo je Keli drvo, strasno kako se lopta od njegove noge odbila, umesto da izbaci vani, on pokusava da je ustopuje u onom haosu, najgori sigurno. Alen je i vise nego odlicno zamenio Lukasa u odbrani, sjajan je bio ponovo, manje vise svi su bili ok, Skrtel, kakav tragicar, au taman sam se ponadao pobedi ali ne vredi.

                      Sterling vrlo solidan na pocetku, ali kasnije ga nigde nije bilo, vidi se da jos mora da radi na kondiciji da bi igrao full 90. minuta. Problem je veliki sto Borini mora na krilo, a opet Suarez isto nije za tu poziciju, zaista nemamo ni prodornost ni kreativnost na tom jednom krilu. Nadam se da ce doci jos jedan igrac, ili da se proba sa Assaidijem, koji nije danas igrao zbog papirologije, jos nije dozvolu dobio. Protiv Arsenala dobijamo i Sahina, tako da bice ovo dobro, koliko vidim ne igra Arsenal nista posebno, za sada.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ne možemo dati golova koliko možemo primiti. Stvarno nemam riječi i kada odigramo odlično i zaslužimo pobjedu nedostatak koncentracije, prisebnosti i na kraju i sreće nam odnese bodove. City sa ovakvom igrom nema potrebe ni da se nada da će odbraniti titulu, jer ovo je stvarno loše i ovaj bod je plod nesmotrenosti naše odbrane, ništa više. Nasri i Balotelli se nisu vidjeli, jednostavno nula danas. Mi smo se većim dijelom utakmice dobro držali imali potpunu kontrolu nad igrom, tražili put do gola i dosta šansi, no kada neće onda baš neće. Gerard i Suarez se probudili u nastavku, ali ni to nam nije bilo dovoljno. Koliki se samo napredak vidi bez Downinga, Adama i Hendersona, tačno za nepovjerovati kakvi su polovnjaci igrali kod nas tijekom cijele sezone. Joe Allen je fantastično pojačanje što pokazuje iz utakmice u utakmicu i vrijedi svake one pare, da smo bodgom ovakve igrače dovodili umjesto gore navedenih polovnjaka. Odbrana bez Aggera djelovala dosta sigurno do primljenog prvog gola, a onda ponovo su izgledali kao da im je voda u ušima. Kelly dosta loš danas, trebao je Enrique ili početi meč ili ranije ući u igru. Borini bolji nego protiv Heartsa, ali i dalje ne toliko dobro da bi rekli da je odigrao kao npr. Allen. Sterling od sada treba uvijek da bude prvo riješenje na toj poziciji lijevog krila pa barem 45 minuta jer mislim da za to ima snage, on ili Assaidi, Downingu se zahvaliti na sve što je do sad napravio ako je išta dobro napravio i prodati ga ili poslati na pozajmicu. Igra je dobra i ulijeva nadu pred nastavak prvenstva jer će nam se negdje ovako primljeni golovi morati vratiti. Bilo bi dobro ući u meč sa Arsenalom sa pobjedom protiv Citya, tu je još i Sahin, te loša forma Arsenala, ali šta je tu je tek je 2. kolo nikako ne smijemo odustati od našeg cilja jer smo bili bolji od aktuelnog prvaka. Allen zasluženo Man of the match, sasvim zasluženo. Škrtel od junaka do tragičara, ali mislim da mu to ne treba nabijati na nos i dati mu podršku ipak je on to zaslužio i zadužio nas sve svojim partijama u dresu Liverpoola.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Au jebote, nemogu sad docekati mec protiv Arsenala.

                          Comment


                          • Ako budemo igrali ovako razvalicemo Arsenal, bukvalno. Sa Sahinom, Assaidijem, Aggerom.(ne moraju sva trojica igrati). Shelvi je odigrao majstorski, tako da moze i on da pocne necu se buniti, Shelvi Sahin Allen, mnogo je ofanzivno ipak. Arsenal je mnogo bedan gledao sam ih danas, nema ko da da gol, svuda su losi. Ako ovako budemo igrali stvarno cemo da ih izgazimo. Kolo srece se okrece, LFC moze da bude glavni favorit za 4. mesto uz Everton(sto da ne?), TOtenhem, Arsenal.Samo sto Totenhem ima debila na klupi, Arsenal izgleda nista bez RVP, Kazorla smesno odigrao. Ne znam samo sto svi otpisuju Everton iz te borbe. Oni izgleda mogu da mlave slabije od sebe i da uzmu koji bod jacim ekipama, + silovita zavrsnica sezone kao zadnjih x godina. Zanimljiva sezona nas ceka, a kao sto mi je Arsenal prosle godine bio najvece pozitivno mislim da ce ove godine biti negativno, kao i Totenhem ako ne otera ono magare sa klupe do novembra. Sta ispisah

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Ako budemo igrali ovako razvalicemo Arsenal, bukvalno. Sa Sahinom, Assaidijem, Aggerom.(ne moraju sva trojica igrati). Shelvi je odigrao majstorski, tako da moze i on da pocne necu se buniti, Shelvi Sahin Allen, mnogo je ofanzivno ipak. Arsenal je mnogo bedan gledao sam ih danas, nema ko da da gol, svuda su losi. Ako ovako budemo igrali stvarno cemo da ih izgazimo. Kolo srece se okrece, LFC moze da bude glavni favorit za 4. mesto uz Everton(sto da ne?), TOtenhem, Arsenal.Samo sto Totenhem ima debila na klupi, Arsenal izgleda nista bez RVP, Kazorla smesno odigrao. Ne znam samo sto svi otpisuju Everton iz te borbe. Oni izgleda mogu da mlave slabije od sebe i da uzmu koji bod jacim ekipama, + silovita zavrsnica sezone kao zadnjih x godina. Zanimljiva sezona nas ceka, a kao sto mi je Arsenal prosle godine bio najvece pozitivno mislim da ce ove godine biti negativno, kao i Totenhem ako ne otera ono magare sa klupe do novembra. Sta ispisah
                              Samo polako sa Arsenalom, tek ce ovih poslednjih par dana prelaznog roka da se zakuva kod nas. I prosle sezone smo bili u zoni ispadanja u prvih 5 kola, a na kraju zavrsili i ispred Celsija,Tottenhama i Liverpoola.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ne znam za vas ali ja nmg docekati Totenhem-Celzi Duel AVB-a i bivseg pomocnika
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X