Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro igraju Shelvey i Sterling,a Allen vrlo ugodno iznenadjuje,cak se i Borini dobro krece...

    Moraju bolje Suarez i Gerrard,a ako se to desi Liverpool dobija sigurno,City bez ikakve ideje.Ostaje da vidimo sta je kvazistrucnjak skontao za drugo poluvrijeme
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Slabo je Alen igrao, ali ona lopta ga Luisu je bila odlcina, da ne zaboravimo da je sada on preuzeo posao Lukasa, i zato ga nema u napadu previse, ali solidan za sada. Igra je manje vise ok, uz amaterske greske Kelija koji je najgori na terenu. Borini opet na krilu, nikako ne shvatam ta potez, momak cim udje u sredinu, opasnost po gol veca od cak Suareza, nema ni dribling, ni snagu da bi on mogao sta da uradi na krilu, videli smo par dosta cudnih odluka kad ima loptu, dakle najbolje je u centru napada da igra.

      Sta reci o Sterlingu, momak po toj levoj odlicno igra, definitivno ce preuzeti mesto startera Kanti, koji ne zasluzuje ni na klupi da bude, i nadam se da ce Assaidi uskoro tu na njegovo mesto. Jos kad dodam Sahina ovde, au to ce tek zlo da bude.

      Stivi opet igra kako treba, vrlo dobar za sada. Suarez manje vise ok, ali vidi se da je u losoj formi.
      Nastaviti u istom ritmu i u drugom, pa da uzmemo neverovatna tri boda, koji su svi Skauzeri ovde potajno ocekivali.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bilo je dobrih prilika i na jednoj i na drugoj strani,ali Liverpul ubjedljiviji.Siti blijedo odigrao u prvom,mada je Liverpul imao srece onda kada je Reina skrenuo loptu koja je prosetala po liniji Najbolje sanse Liverpula je ono brukanje Borinija i zamalo autogol Kompanija
        Sterling najbolji u Liverpulu,a Dzerard i Suazrez kao posmatraci.

        Comment


        • evo upravo gledam replay skrtelovog gola ...

          moze ovako citav dan

          Comment


          • Ne igra meni Gerrad dobro,vrlo je statican,bez dugih lopti i jakih pasova koje smo od njega navikli,pasivno izgleda

            Nije niti jednom povukao loptu u svom stilu,trom je na terenu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sredina terena, Allen, Gerrard i Shelvey kidaju Borini los, Suarez solidan.
              Ocekujem u drugom da Borini zameni Carrola, pa da Suarez predje desno a Carrol po sredini.

              Comment


              • Ako Suarez počne da igra malo bolje i agresivnije vjerujem da će Liverpool zabiti još barem jedan gol. Ni ja ne kontam šta će mu Borini na krilu kada je mnogo opasniji u sredini čim se tu prebaci opasnost po gol Citya. Za Sterlinga smo već sve rekli tako da nema potrebe ponavljati, da ga ne ureknemo. Coates se snalazi za sada, valjda ne bude kakvih kikseva do kraja. Allen ima strašan pas, samo što igra dosta povučeno i bliže našem golu, očigledno da ga je Rodgers savjetovao da pomaže danas oslabljenoj odbrani, dok je Jonjo mnogo više ofanzivan. City ako ne promijeni nešto u igri vjerovatno upisuje prvi poraz, samo da Džeko ne uđe i spasi ih sada.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne igra meni Gerrad dobro,vrlo je statican,bez dugih lopti i jakih pasova koje smo od njega navikli,pasivno izgleda

                  Nije niti jednom povukao loptu u svom stilu,trom je na terenu
                  Imao je par vrlo dobrih pasova, kako po zemlji tako ovih dugih, za sada dobar, bolji sigurno nego kada je protiv WBA igrao. Mene brine sada povreda Lukasa, nadam se da nije nista ozbiljno.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Imao je par vrlo dobrih pasova, kako po zemlji tako ovih dugih, za sada dobar, bolji sigurno nego kada je protiv WBA igrao. Mene brine sada povreda Lukasa, nadam se da nije nista ozbiljno.
                    Bolji je nego protiv WBA,ali to mu i nije nesto tesko.Ovo nije ni blizu onoga sto sam ja navikao od njega,statican,mora dosta bolje...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Covjek je u godinama u kojima ne mozes ocekivati da konstantno igra dobro.Izdusio je na Euru jer je odigrao za dvojicu i moglo se predpostaviti da ce prvenstvo startovati u slabijoj formi.

                      Comment


                      • Ma ne ocekujem ja nista,samo vam kazem ako se brzo ne probudi nece Liverpool moci nista,mora on da ih nosi u ovim teskim vremenima,a sada to ne radi

                        Suarez je posebna prica...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ocekujem Kerola oko 70-e minute umjesto Borinija. Onda Suarez prelazi na krilo. Samo da ne primimo gol, steta bi bilo jer hrabro igramo za sada


                          Sterling odlicno poceo drugo ;)
                          Borini je smijesan za sada
                          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 26-08-12, 17:16.

                          Comment


                          • Kelly

                            Comment


                            • Strasno kakva reakcija odbrane

                              Comment


                              • e tugo moja,koji su ovo smecari
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X