Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace daj Boze da Sautempton ostane u ligi, da Poketino to poslozi kako treba na leto i sledece sezone da se ganja top10.

    Kada pogledam tabelu prvih 7 je tu gde treba da bude po kvalitetu (ne govorim o konkretnim pozicijama na tabeli, vec da je 7 najboljih ekipa rasporedjeno na prvih 7 mesta).

    Umesto VBA bih stavio Njuku, jer su ovi odigrali previse iznad ocekivanja a "Svrake" maksimalno podbacile. 9-i je Svonsi i odmah bi Svetci mogli da budu ispod njih, da se "kolju" sa Fulamom.

    Kada vidim da "dele" mesta sa Vest Hemom, Sanderlendom, Vilom, Stoukom a igraju toliko drugacije od ovih ekipa, prosto mi se
    sigpic

    Comment


    • Sautempton je slican kao i Liverpul. Mlada perspektivna ekipa koja igra odlican fudbal ali prosipa bodove gde ne treba. Od obe ekipe ocekujem znatno bolju i sigurniju sledecu sezonu, ova je sluzila za postavljanje sistema. Jos ima para na obe strane za pojacanja, ostaje dovesti prave igrace.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Sautempton je slican kao i Liverpul. Mlada perspektivna ekipa koja igra odlican fudbal ali prosipa bodove gde ne treba. Od obe ekipe ocekujem znatno bolju i sigurniju sledecu sezonu, ova je sluzila za postavljanje sistema. Jos ima para na obe strane za pojacanja, ostaje dovesti prave igrace.
        Imaju Svetci sasvim solidan skauting+jednu od najboljih omladinskih skola u Engleskoj, napravili su lepu selekciju za ovu sezonu.

        Moja jedina briga kada su oni u pitanju je da im krupnije ribe ne otmu ove talentovane igrace, a ima ih.
        sigpic

        Comment


        • Kad se vec spominjao Totenhem danas:

          Aj da vidim kako ces da odbranis kad ni Handa ne moze
          Last edited by Condition23; 23-03-13, 14:38.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Kad je taj go pao ja sam se pivom zalio u nevjerici
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • West Ham agree deal for Wilfried Bony

              Source: Daily Mirror
              Saturday, 23 March 2013 23:34

              West Ham will sign Vitesse Arnhem striker Wilfried Bony this week after agreeing a deal
              for the Ivory Coast attacker. The forward will move to Upton Park in the summer and
              has been described as the 'new Didier Drogba'.
              Odlican posao ako se ostvari!

              Falcao set for Man City after snubbing Chelsea

              Source: Daily Mirror
              Saturday, 23 March 2013 23:06

              Manchester City are now favourite to sign Radamel Falcao in the summer after the
              Atletico Madrid striker told his club he does not want to move to Chelsea.
              Arsenal & Chelsea battle for Begovic

              Source: Daily Mirror
              Saturday, 23 March 2013 22:50

              Arsenal and Chelsea are set to battle it out for the signature of Stoke City goalkeeper
              Asmir Begovic. The Gunners' interest in the shot-stopper has increased recently but they
              face stiff competition from the Blues.
              Chelsea to splash £7.5m on Clyne

              Source: Daily Mirror
              Saturday, 23 March 2013 23:27

              Chelsea are preparing a bid for Southampton defender Nathaniel Clyne. The Blues sees
              the England Under-21 international as an eventual successor to Cesar Azpilicueta at
              Stamford Bridge.
              Last edited by Sir Giggsy; 24-03-13, 05:10.

              Comment


              • Ne znam samo sta ce Chelsea ova dva igraca, imaju Cecha, plus se vraca Curtois sa pozajmice, a decko je vrhunski golman, u najmnanju ruku je isti rang kao Begovic, pritom su i njega vec platili oko 10M, zasto bi sada i Begovica dovodili...
                Nathaniel Clyne je odlican desni bek, ali je i Azpilicueta, kojem naravno ne treba "successor", jer decko ima 23 godine, a rotirati njih dvojicu bi bilo besmisleno...
                Ali ovo za Falcaa su ipak najznacajnije vesti, on skoro sigurno ide ovo leto negde, nisam ocekivao da izabere City, mada pitanje je sta ce sve tu jos biti do kraja...

                EDIT: Bony u West Hamu i van Wolfsvinkel u Norwichu su velika pojacanja, krajnje neocekivana...
                sigpic

                Comment


                • Pa dobro, ocigledno je da Atletiko planira da kupi Kurtou... Barem sam u poslednje vreme citao nesto vezano za to, tj da Celzi trazi oko 17-18m za mladog golmana.

                  Tako da ne treba iskljuciti da ga trajno proslede u Atletiko za tu svotu novca.

                  Comment


                  • Ma Falkao ce u Celzi, Aguero u Real dok ce Siti dobiti nekog od Iguaina/Benzeme.

                    Nejmar naravno u Barselonu

                    p.s. Tores u Atletiko kao deo za Radamela i verovatno produzena pozajmica Kurtoe.
                    sigpic

                    Comment




                    • Stara slika
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Veliki gospodin na terenu i van njega, veliki covjek, veliki sportista, veliki fudbaler, veliki majstor. Ovakva reakcija se rijetko vidja na terenima pogotovo kad si u deficitu protiv ljutog rivala. Nakon 200. gola u plavom dresu, pozvao najboljeg strijelca kluba Tamblinga koji je u bolnici mjesecima da ga pita kako je. Volim ga nenormalno.

                        Odnedavno i najbolji strijelac-veznjak u istoriji Engleske. SF8!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Izgleda da ce Bony stvarno u WH, za mene neocekivano, ima taj znanje za mnogo veci klub, ovo isto tako znaci da nece otkupiti Kerola(nisu ludi naravno), tako da ce se LFC i dalje muciti sa njim, ko zna kako cemo ga uvaliti nekom... Mada se i dalje ne oglasavaju ovi najjaci izvori, i dalje je ovo po meni samo glasina.

                          Ja i dalje verujem da ce Falcao da ostane sledece sezone u Atleticu, a ova vest za Begovica i Clyne-a je glupost...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Izgleda da ce Bony stvarno u WH, za mene neocekivano, ima taj znanje za mnogo veci klub, ovo isto tako znaci da nece otkupiti Kerola(nisu ludi naravno), tako da ce se LFC i dalje muciti sa njim, ko zna kako cemo ga uvaliti nekom... Mada se i dalje ne oglasavaju ovi najjaci izvori, i dalje je ovo po meni samo glasina.
                            За боље и није, што да ниси мислио да ће Сити или Челзи да га узму ? Важи ал на плажи.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              За боље и није, што да ниси мислио да ће Сити или Челзи да га узму ? Важи ал на плажи.
                              Sitiju ne treba ako cemo pravo, a Celsi ima Lukakua na pozajmici... Ocekivao sam Spursi da ga uzmu ako ces iskreno da ti kazem. Naravno da je za bolje, covek je masina, da su pametni vasi Bjankoneri da ga uzmu, da izdominirate sledece sezone, bolji od svih vasih napadaca tamo...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ovo je po meni idealno za njega... Ide u klub gde ce moci da se pokaze, i onda za 2-3 sezone da predje u znatno veci klub.

                                Sta fali jednom Bentekeu? Bolje tako nego da ode u Celzi pa da greje klupu kao Lukaku...

                                Comment

                                Working...
                                X