Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boroniju izgleda rame ispalo.

    Comment


    • http://www.rezultati.com/utakmica/S4...ika-utakmice;0

      xaxaxa statistika

      Comment


      • Fantasticna igra, nemam sta za dodati, akcija kod treceg gola je takva sprdacina Enrikea i Danija, da je to smesno, jedna od najboljih akcija koju sam video ove sezone u PL.

        I nije Brajki Couto visak, decko je samo dosao tamo gde ce imati priliku da igra... Vidis da i Krle kuka za njim...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          I nije Brajki Couto visak, decko je samo dosao tamo gde ce imati priliku da igra... Vidis da i Krle kuka za njim...
          Па и сам си написао, тј. сложио индиректно да је вишак, Касано увек пре њега унутра. Нисам рекао да је лош играч, већ да је у Интеру из разноразних разлога био вишак, клупа, како год.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Па и сам си написао, тј. сложио индиректно да је вишак, Касано увек пре њега унутра. Нисам рекао да је лош играч, већ да је у Интеру из разноразних разлога био вишак, клупа, како год.
            Da ali znam ja sta si ti mislio, role igraci iz Serije A, klasa u PL...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Da ali znam ja sta si ti mislio, role igraci iz Serije A, klasa u PL...
              Jeste samo sto on nista nije pokazao u Seriji A,niti je tamo nesto posebno naucio.Ovo je neki njegov novi pocetak da tako kazem...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment






              • Opa Barcelona style

                Od prve do zadnje minute apsolutna dominacija,nas najveci problem ove sezone je taj prvi gol,a kada on stigne u prvom poluvremenu tada rijetko ko dobro prodje.Siguran sam da su Sturridge i Coutinho igrali protiv WBA ne bi ni oni puno bolje prosli sto znaci da imamo kratak roster jer ako nam nedostaju 2,3 igraca to je potpuni drugi tim i na tome ce se morati poraditi na ljeto.

                Borini out do kraja sezone i ako mislim da uopste nije kvalitet za Liverpool-a,mnogo mi ga je zao i za njega apsolutna sezona za zaborav
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jeste samo sto on nista nije pokazao u Seriji A,niti je tamo nesto posebno naucio.Ovo je neki njegov novi pocetak da tako kazem...
                  Tako bih i ja rekao, ovde ce dobiti sansu da nesto pokaze, tamo retko sta je uradio, vise je pokazao i u La Ligi prosle sezone.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nije Brajkulice Liverpool kriv sto je Moratti na nekim tezim drogama u zadnje vreme, pa prodaje Coutinha, a dovodi raznorazne Rocchi-e..

                    Comment


                    • To sto Kutinjo nije tamo igrao je zato sto je Stramaconi kreten koji igra bez kreatora pa nisu igrali ni on ni Snajder, inace veliki talenat kao sto i videsmo danas. Trebace mu jos vremena i verovatno ce oscilirati do kraja sezone ali za 7,6 miliona moze biti stvarno dobro pojacanje dugorocno gledano.

                      Mi i Njukastl smo najbolje odradili januar, ne mogu da verujem da sam docekao da kazem da je Liverpul dobro odradio prelazni rok.

                      Ne treba se zanositi ovim danas, dosta Svonsijevih igraca je odmaralo zbog finala kupa. Mada su nam i prosle godine dolazili desetkovani Vigan, Vila ,WBA pa uzimali bodove tako da je pozitivno sto iskoristismo to. Zalaganje kao i uvek maksimalno, samo mora da se probije taj psiholoski zid postizanja prvog gola, kako lete posle toga po terenu ono je zlo. Ne samo danas, nego i inace.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Tako bih i ja rekao, ovde ce dobiti sansu da nesto pokaze, tamo retko sta je uradio, vise je pokazao i u La Ligi prosle sezone.
                        Ma jasno,nego sam ja htio da se nadovezem na tu pricu klupa u Seriji A,a igra dobro u PL...nista od toga jer on kao takav nije uopste proizvod lige zvane Serija A nego zato sto on takticki nije potreban Interu i lose transfer politike...

                        Cassano npr nikad ne bi igrao u Liverpoolu,a tamo je uvijek prvi izbor jer se igra lezerniji fudbal i prosto okolnosti su takve
                        Last edited by AK47; 17-02-13, 18:16.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Jao da, zaboravi Borinija, bas je urlao na sav glas, pretpostavljam da je dislocirao rame, a to ume da bude strasno bolno, steta...

                          Dobra partija, nema sta, dominacija na terenu to dokazuje, 35 suteva, 20 u okvir gola, Vorm je branio stvarno sjajno,, oba puta pogodio stranu kod penala, ali on definitivno nije kriv za nasu nenormalnu partiju. Coutinho je pokazao sta zna, a pre svega mislim na onaj pas za Danija koji on nije stigao, ali to nam fali ko leba i to "desetka" mora da radi. Dani fenomenalan, Suarez ka' i uvek, mada su svi sjajno igrali i ne bi trebao puno da duzim.

                          Hendo opet pokazao koliko je napredovao, videli ste onaj pas za Danija, savrsenstvo, Stivi debelo imao uticaja na njega...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moram da pohvalim Liverpool, mnogo su napredovali, odlican prelazni rok, cak su i Henderson i Downing poceli solidno da igraju...
                            Sturridge kida od kad je dosao, vidim Coutinho isto dobar na debiju, lepo se to sve uklapa, jos par pojacanja na leto i mogli bi u top 4 da se vrate. Naravno velika je konkurencija...
                            Iskreno i dalje ne mogu da verujem da je Chelsea pustio Sturridge-a, i to ga dali rivalskom timu, da su ga prodali nekim strancima pa i ajde, ali stvarno sramota da onaj Torres igra svaku tekmu, Sturridge sedi na klupi, pritom nije dobijao sansu ni na krilu ove sezone, uzas, Chelsea-jeva uprava i treneri nekad imaju neobjasnjive poteze.
                            sigpic

                            Comment


                            • Iskreno nisam ocekivao da ce Liverpool ovako visoko pobjediti, ali u svakom slucaju je bio red da se iskoriste sanse nakon one utakmice sa WBAom, a i sa Zenitom.

                              Coutinho odradio solidan debi za Liverpool i izgleda da je igrac koji obecava, no ne treba se zaljetati, vidjecemo narednih par utakmica.

                              Evo i ocjene prema portalu WhoScored.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=687849

                                Comment

                                Working...
                                X