Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Vjerovatno jedini navijac Uniteda, uz Vladana, koji je izjavio ovako nesto slicno. Znam da mrzis Chelsea i mrzi ga, ja ne trazim mnogo, samo malo istine. Zahvaljujem.
    Ja u Engleskoj jedino mrzim Siti. Onako najiskrenije. Protiv Celzija nemam nista protiv, neki vasi igracu si mi antipaticni, kao sto je slucaj kod svih ostalih ljudi da neke igrace gotive, neke ne.

    Stavise jako sam voleo da gledam Celzi kasnih 90-ih i pocetkom 2000-ih sa Zolom, Desaijem, Lebefom, Di Mateom itd...
    sigpic

    Comment


    • Ja Liverpul nikad nisam mrzio, uvijek sam ga shvatao kao klub velike tradicije i uvijek je bilo najsladje dobiti njih, to iskreno nije slucaj zadnjih godina.
      Celsi svako ko voli fudbal mora da postuje, bilo je sjajno gledati jednog od najpotcjenjenijih majstora fudbala ikad Zolu, tamo je stub odbrane bio moj omiljeni igrac prije Zidana, covjek zbog kojeg sam najvise i zavolio Francusku Marsel Desai, a i Dzimi Flojd je bio nesto posebno. Jedini veliki tim u PL koji vise postujem je Arsenal sa Titijem, Patrikom i Denisom.
      Shiti je klasicna vjestacka tvorevina
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        I Celzi je dobio pare, ali je Celzi i pre toga bio tim sa tradicijom, osvajao je i evropske trofeje.
        Abramovic je uzeo Celzi 2003 godine
        Spoiler
        UEFA Cup Winners' Cup
        Winners (2): 1970–71, 1997–98
        UEFA Super Cup
        Winners (1): 1998 pre Abramovica Evropski trofeji ili gresim?!


        Nemoj da neko pogresno shvati Celzi jeste procvetao od kada ih je uzeo Roman, ali su uvek bili zanimljivi za gledanje a i imali su uvek zanimljiv tim. Zola, Desai, Dzimi, Flo., Gudjonsen, Petit, Forsel, Di Mateo, dalla Bona, Babajaro.. I drugi
        @Mumi nemoj se ljutis ali po meni ste veliki poslali od kada vas je uzeo Roman. Ali ste meni uvek bili kul sa igrackim kadrom..

        Spoiler
        i sad ce da ispadne da i ja mrzim Celzi..

        Prica o mrznji klubova je debilna, sta ima koga da mrzim?! Gledam svoje dvoriste ono me zanima najvise. Sta ja imam od toga sto je Liverpul izgubio bodove!? Smesno je sto je klub sa takvom istorijom dozvolio sebi da ne bude u top 5 ekipa. Da pored Liverpula Siti uzme ligu, sramota treba da bude celu ligu! Celziju je svanulo od kada ih je uzeo Roman. I jesu trosadzije velike, ali imaju nesto. Ne znam sta ali imaju nesto, isto ako i Arsenal. Dok nase komsije, trose ali nikada nece biti ni osrednji klub a kamoli veliki. I nikada nece imati to nesto..

        Ne mrzim Liverpul, Celzi, Arsenal, Siti, samo mi jednostavno niste bitni.. GGMU.
        Last edited by l1m4r; 12-02-13, 14:36.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Liverpul ako nastavi sa ovim radom ce moci za par godina da se vrati tamo gde je i to je realnost. Trenutno mozemo sa svima da igramo ali ne mozemo svakoga da dobijemo i da dobijamo meceve u kontinuitetu. Nije to ni toliko igracki slab kadar koji je 6. u ligi i ne zaostaje mnogo za Totenhemom i Arsenalom ali mentalno preslab tim u ubijen u pojam mnogim stvarima.

          Da li je veci Junajted ili Liverpul to je vec za detaljnu analizu ali nemoguce je odrediti.Mene iskreno i ne interesuje, ja zbog Liverpula ne navijam jer je najveci. Sa 5 godina sam poceo polako da gledam sa caletom i osetio tu neku magiju, to nesto. Fauler, Oven, Dzerard, Haman, Marfi i ekipa, bilo mi je dovoljno. Mene i dalje ne interesuje toliko rezultat koliko to sto je izgubljen duh Liverpula. U ekipi postoji strah poslednjih par sezona koji od dolaska Bila Senklija nije postojao. Liverpul je prvo bio tim sa mudima do poda i karakterom, pa tek onda velikan svetskog fudbala. Cak i u svim vremenima posle poslednje titule, bilo je raznih gluposti, slabih igraca ali niko se ziv nije bojao bilo cega. Bio je uvek prisutan ogroman adrenalin i strasni mecevi. Koji god da je trener vodio ekipu postojao je karakter i zasluzivali smo konstantno veliko postovanje nezavisno od rezultata. Onda je dosla Rafina poslednja sezona kad se uvukao strah, pa je Woy to tek odradio, Keni je zatim u onoj polusezoni odradio strasan posao i potom kad je trebalo to nastaviti jos veci strah i panika nego ikad. Ove sezone malo manje nego prosle i bolja igra ali moramo da zasluzimo postovanje, da vratimo to. Vise nas ne postuju onoliko koliko bi trebalo. Prvo to a trofeji ce doci. Uostalom, nikad nismo bili gloryhunteri.
          sigpic

          Comment


          • Ma ovde se ne vodi diskusija ko je veci klub. Krajnje nebitno, mi bi rado uzeli neku vasu LS a vi neku nasu PL.

            Cela prica je krenula sa prepucavanjem oko Arsenala i Liverpula kada je konstatovano da ovaj tim Liverpula, ove sezone ne moze u top4.

            Nebitno, ne moramo 100 puta.

            Evo gledam pregled PL i Gojko opet briljira sa Aspikuletom
            sigpic

            Comment


            • Kako je glupo kad neko sa ovih prostora mrzi nekog u Engleskoj jer je kao navijac nekog drugog engleskog kluba,cirkus.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Kako je glupo kad neko sa ovih prostora mrzi nekog u Engleskoj jer je kao navijac nekog drugog engleskog kluba,cirkus.
                Sta da ti kazem, za ciruks sam baki.
                sigpic

                Comment


                • Mene licno Liverpul poslednjih godina po poslovanju dosta podseca na Romu,toliko gresaka jednom za drugom da se ponekad zapitam dal ima neko krsten u tom klubu.Naveli ste dosta razloga zasto je Liverpul u problemu vec dugi niz godina i po meni nema mesta za prepirku koji je pravi razlog jer je skup tih svih razloga ustvari odgovor na pitanje.Po meni posle fijaska sa Kenijem doveden je trener koji do sada nista nije bitno promenio u pristupu igri,i dalje tim igra po istom sistemu toplo-hladno,i dalje se igra zasniva na tome sta ce Suarez da uradi,i dalje cela ekipa mora da se trese do kraja meca za rezultat jer nemaju samopouzdanja.Pobednicki mentalitet donosi wc trener a uz pomoc starijih igraca prenosi na mladje,Rodzers pored sve svoje takticke obucenosti nema tu zicu u sebi,retko utice na igrace tokom utakmice a skoro nikad se ne desava da uspe da protrese ekipu na poluvremenu,jednostavno slab je motivator a to je jako bitna stavka kako bi se odrzala konstatnost rezultata u ligi.O transferima necu da vam pricam jer bi samo ponovio ono sto je vec ispricano mnogo puta,neki su bili totalni fijasko,neki su gurani na pogresnu poziciju,sve u svemu transfer politika Liverpula je katastrofalna,licno moje neko vidjenje je da se tek u poslednja dva roka malo bolje odradio posao ali ne vidim da je to plansko dovodjenje igraca.
                  Liverpul od Beniteza nema trenera koji ima pedigre slican klubu,uglavnom su to neki losi pokusaji i stedi se tamo gde bi najmanje trebalo.(Bolje imati vojsku ovaca koju vodi lav nego vojsku lavova koju vodi ovca).

                  Comment


                  • Ja sam kriv, jer sam sam pokrenuo ovu diskusiju, rekavsi da ne vidim Arsenal dalje od 5. pozicije...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Meni je najiskreniji zao sta se desava Liverpulu, toliko su u mojim ocima zadobili epitet luzera da i kada im vidim one dresove od ove sezone sa nekim kineskim proizvodjacem, povraca mi se koliko postaju odbojni i jos kada vidim Dauninga u prvoj postavi menjam kanal. A pojacanja su tek komedija, umesto da pokusaju da dovedu neku proverenu klasu koja im je neophodna za top 4, oni dovode Kutinja, koji je i u Interu bio neizdefinisan, a ocekuje se da ce u engleskoj da odjednom eksplodira je suludo. Trebalo je pokusati dovesti igrace poput Kazorle i Podolskog na primer, poput arsenala, koji su provereni, a ne igrace koji odigraju dobru polu sezonu, sezonu koje dovodi Liverpul poslednjih godina.

                      Comment


                      • Warrior je koliko znam americki proizvodjac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije poenta iz koje je zemlje, lupio sam da je kineski. Samo ne odgovara renomeu kluba koji ocajnicki zeli ponovo na vrh.
                          Last edited by Lion; 12-02-13, 20:16.

                          Comment


                          • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                            Nije poenta iz koje je zemlje, lupio sam da je kineski. Samo ne odgovara renomeu kluba.
                            Ponudili su im vise kesa od Adidasa, jbg.

                            Sasvim prosto i jasno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                              Nije poenta iz koje je zemlje, lupio sam da je kineski. Samo ne odgovara renomeu kluba koji ocajnicki zeli ponovo na vrh.
                              Sta ne odgovara renomeu kluba, pojasni.. Msm, ukusi su razliciti, ali domaci dresovi su u poslednjih par godina vrh, Warrior je sjajan posao odradio. Duplo vece pare LFC dobija od njih nego od Adidasa, sto je KE7 naveo vec, nema potrebe ponavljati sto je to bitno...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja za njih prvi put cujem. Ok, kapiram ja da je veca lova, ali i sigurno je i drugim klubovi ponudjena veca lova od nekih takvih proizvodjaca pa i nisam primetio da neki veci klub u svetu nosi marku dresova za koju nikada nisam cuo. Meni su skroz nakaradni za razliku od prethodnih sezona gde je adidas kidao.

                                Comment

                                Working...
                                X