Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje je kad javno on sam ovako nesto pocne izjavljivati i onda shvatis koliki je to jadnik zapravo. Ne kazem da ne treba s vremena na vrijeme okriviti igrace jer treba, cisto da ih malo prodrmas, to je OK. Ali ako trener konstantno loptu krivice prebacuje na igrace, to je vec golem problem. Javlja se velika sumnja medju igracima, gube povjerenje... To stvara kontra-efekat kod citave ekipe. U njihovim ocima on postaje neko ko nema petlju, kapacitet i znanje da ih upucuje sta da rade i u kojem pravcu da idu, a zadatak mu je da vodi ekipu. Kolika god da si zvijezda, koliko god da si motivisan, vremenom i ta motivacija izlapi i potrebno je da te neko prodrma i ponovo ti vrati zelju da grizes. To trener mora raditi. Isto tako i nepravedno rasporedjena minutaza medju igracima donosi samo kurcobolju. Mancini jednostavno nije sposoban pronaci rjesenje kad se stvari kotrljaju nizbrdo. Mora se bas mnogo toga poklopiti da bi se on istakao (kao prosle sezone). Dobio je cak i previse vremena da pokaze sta zna, narocito u Evropi gdje City zeli ici visoko. Osvajao je prvenstva u Italiji i Engleskoj, ali u Evropi je Mancini materijal za viceve. Ja bas vjerujem da ce na kraju sezone on vidjeti mahanje svih ljudi iz Cityja jer ta ekipa ne napreduje nimalo. Koga god da dovedu, krenuce korak naprijed. I u PL i u LS ce biti konkurentniji. Uopste ih ne mrzim i kao ljubitelju fudbala bice mi lijepo vidjeti kako ovaj smarac napusta City i ligu uopste.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Koga god da dovedu, krenuce korak naprijed.
      Beniteza?
      sigpic

      Comment


      • Jebes mu mater i s njim bi bili opasniji duplo.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Samo neka ga uzme neko vise velis li
          Ne znam koga da uzmu, jedino Murinja ako ne uzme LS ove godine, sve ostalo je prilicno zakljucano. A Roberto se racuna kao trener svjetske klase, uzimao kup sa Fiorentinom i Lacijom, 3 lige i 2 kupa sa Interom i ligu i FA kup sa Shitijem. Ja bih u svako doba dana izabrao Arije prije njega ali ovi vjerovatno tako ne razmisljaju. A i te pare sto su pljunuli su smijesne za njih.
          sigpic

          Comment


          • Ma samo da ga ne vidjam vise, smorio je covjek zesce.

            Pogledaj ti njega...
            Spoiler


            u fazonu: "Sviraj vise kraj, krme se o'ladi."



            Mislim da ce sva paznja ovog ljeta biti usmjerena na Moyesa. U nasoj temi sam napisao kako se on opasno dize kao nas moguci trener na ljeto, pored Moua. A i City ce krenuti za njim vrlo vjerovatno. Moguce i za obojicom, pa ko im zapadne. Bas sam prije par sedmica naletio na clanak nekog covjeka iz Evertona (ne sjecam se koju tacno funkciju ima u klubu) koji je izmedju redova proturio to kako su sanse da ih Moyes napusti na kraju sezone ogromne, vrlo izvjesne. Navodno je i on sam odlucio iskoraciti i oprobati se u vodjenju nekog TOP kluba. Mislim da nema osobe koja tako nesto ne bi voljela, vidjeti Moyesa sa snaznim igrackim kadrom.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Trebao je tu da sjedi RDM i dalje, ne bi nista gore bilo nego sa ovim, vjerovatno i bolje.

              Na njega sam zaboravio, ako se ne varam istice mu ugovor na kraju sezone, jos uvijek ne zeli da ga produzi. Bilo bi ga sjajno vidjeti u velikom klubu dje bi imao pare za dovodjenje igraca posto prava cuda izvodi sa Evertonom koji znamo sa kolikim budzetom raspolaze.
              sigpic

              Comment


              • Vaša najveća greška je bila otkaz uručen Robbieu. Eh, to nećete nikad prežalit. Uvjeren sam. Realno gledajući Robbie bi sa ovim timom još bio u borbi za titulu, al' ovako ništa od toga. Rafa je ubio i ono malo nade koju su polagali navijači Chelsea.
                Vidim prethodni forumaš spominje Moyesa kao akviziciju od iduće sezone? Hm, šta da kažem? Odličan trener. Već dugi niz godina vrlo dobro kotira sa Karamelama, te sa jednim vrlo niskim budžetom pravi odlične rezultate. Lično mi je uvijek bila želja da on zamjeni SAF-a na klupi Uniteda, al' sada mi zapravo to djeluje nerealno. Zaista se zadnjih dana digla vel'ka buka u Otočkim medijima vezano za dolazak Davida, a i navijači nemaju ništa protiv. Wow, samo zamislite; vel'ki talenat na klupi i napokon jedan skup roster na papiru. Huh, dramatično!

                Comment


                • volio bih da resimo ovo za sat vremena pa da kutinju dobije sansu

                  Comment


                  • Dade ga Selvi, al' ofsajd...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Jao,ofsajd.Lose smo usli u mec,WBA dominantan na sredini.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Nismo bas najbolje zapoceli, forsiramo dzonsona a on levu nogu i sve to slabo ide zasad... Moramo da preuzmemo sredinu

                        edit : poceli smo da igramo... kakav potez suareza
                        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 11-02-13, 20:20.

                        Comment


                        • Enrike ocajan da ocajniji ne moze bit'... Losa utakmica za sada.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • WBA bez sanse, a ni LFC nije odigrao bogzna kako. Par guzvanja ispred gola gostiju (Agger bio najblizi glavom) i to je to. Dosta gresaka u predaji lopte.

                            Clarke da gurne najboljeg strijelca ekipe u nastavku. Mogao bi Lukaku vrlo lako do gola danas.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Zalaganje je fenomenalno, igra ocaj. Valjda dobijemo na borbenost i malo nek se konsoliduju sad u svlacionici, brzaju iz nekog razloga. Oni cini mi se nisu imali sut na gol uopste.
                              sigpic

                              Comment


                              • mozda nekih 10 minuta smo igrali kako treba, ostalo taraba :/
                                mora se izvaditi shelvey, nema on ideju da kreira nesto, ok je trudi se ali... ja bih volio da vidim kutinja umesto njega ali znam da to br nece napraviti jbg verovatno ce uci borini




                                imam onaj glupi osecaj da ce njihov prvi sut biti gol
                                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 11-02-13, 20:54.

                                Comment

                                Working...
                                X