Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekoh ja pre par dana da je Vila kandidat za ispadanje. Najlosiji fudbal igraju u PL. Imao je jedan Blekpul koji kad je ispao ja sam hteo da placem jer sam obozavao da ih gledam, a Vila moze sutra da ispadne zabole me uvo.

    Comment


    • Mogao bi vrlo lako Lambert da bude prvi koji ce ostati bez posla
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Prvi shut na gol u 46om minutu,i to sutnuo lik sa 25 m....crna Aston Villa...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Felaini pocinje da lici sve vise na Yaya Turea od kako ga je Moyes stavio da igra malo napred, iza Nikice, strasan je...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Randy Lerner, vlasnik Ville, izgleda ne konta da od govana pita ne moze da valja, pa nece da odresi kesu...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Moji kanditati za ispadanje Norwich i Vila...
              Kako lepo igra Everton, tecno smireno, veliki posed i dosta sansi, bas su konkretni. Moyes
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Everton odlicno igra. . Mislim da pre nisu igrali tu pas igru. Sada je igraju i dosta dobro im ide. U prvom poluvremenu mislim da su se najvise istakli Fellaini i Pienaar(lep gol je postigao).
                Mislio sam da ce Lambert uneti neke promene u tim Ville, ali za sada nista. Nikako ne igraju.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kad Evorton da 3 komada za poluvreme,znaci da je doso sudnje dan.

                  Comment


                  • Everton igra dobro na pocetku ove sezone jer nisu mnogo promenili sastav tokom prelaznog roka sto je bio slucaj u prethodnim tako da su uigrani...
                    MU pokazuje zasto su dovedeni Kagawa i RVP.
                    A sto se tice Aston Vile ako su se prosle godine jedva spasili ovakvom igrom ove sezone ispadaju sigurno, uzasna igra.

                    Comment


                    • Nema tu razmisljanja, poslednji igrac odbrane... Molim lepo tusiranje.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Kakav raspad sistema u Villi... Jezivo.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Boze Felaini koja zilavost...auuu strasno kakav igrac.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Kako je ovaj N'Zogbia kidao u Wiganu, sada ga nigde nema na terenu zlo s cim Lambert treba da radi, najverovatnije ce i popiti otkaz.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Evo ga i Vidic zabio,sebi
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ja ne gledam tekmu kakav je gol dao brat Vidara msm je l pogresio ili ga lopta udarila slucajno

                                Comment

                                Working...
                                X