Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Strahovit pad kvaliteta u poslednjih mozda 2 godine u ligi. To se najbolje vidi u Evropi gde su Englezi izgubili dominaciju koju su imali do 2008-2009.
    Ma uzas bre, PL je zaista pao, msm svaka cast vama, ali onaj Utd mi nije konkurent za osvajanje LS, a posto ste najbolji tim u ligi, to dosta govori o enormnom padu kvaliteta. Jeste Chelsea osvojio prosle godine, ali i to je nekako proslo u magli sa onim stilom fudbala, evo sada samo dva predstavnika u knock-out fazi, od kojeg jedan ispada 99%.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma ispadamo i mi sigurno sto ce nam i biti bolje za PL.

      Slazem se da su svi nekonstantni a mi eto, mozda nismo najbolji, ali drzimo neki konstantan nivo u ligi. Siti je generalno pao od prosle sezone, Arsenal i Celzi zamenili mesta, Totenhem ostao na istom mestu. Nikakav napredak u odnosu na proslu sezonu.
      sigpic

      Comment


      • MA united ispada, arsenal ide do finala s Realom i onda da se prepucavam s Wadarom u stilu

        Inace, pad kvaliteta u LP je do povecanog kvaliteta slabijih timova. Mnogo se umaraju klubovi na gostovanjima malim klubovima i cesto se zajebu u LP, Arsenal ima tu konstantost vec duzi niz godina, ali poslije januara su prakticno svi u bolnici i onda od prolaska u dalje faze nokauta je prakticno nemoguce.

        A kompleks borbe za titulu u zadnje 2 sezone ne mogu da objasnim. Jednostavno prije sam navikao 3-4 tima da se bore za titulu bar do aprila, a sada je sve gotovo u februaru.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kako igra Svonsi ono je fantazija, Laudrup ce biti trener kakav je bio i igrac, a Michu

          Comment


          • Po meni City i Chelsea imaju mnogo bolji tim na papiru od United-a, ali tu Fergie pravi veliku razliku. Strah me da pomislim kako bi liga izgledala da ima igrace koje ima City npr. Ali dzabe kad jedni imaju Mancini-a, a ovi drugi Di Mattea/Beniteza. Ne bih rekao da su toliko u zaostatku za ostalim klubovima u Evropi, jedino Barca i Real, a za to najvece zasluge imaju ipak Messi i Ronaldo. Mozda se moze reci i da je Bayern bolji, ali su oni po meni tu negde sa najboljim klubovima iz Engleske.

            Slozio bih se sa Ajnstajnom da se kvalitet "slabijih" timova povecao u Engleskoj i to znacajno. Bez premca imaju najbolje "slabije" timove u Evropi.

            Comment


            • Bayern je dosta jaci od svih Engleza u ovom momentu. Cak bi rekao da im niko nije ni blizu. Strasno je koliko su jaki, tesko da je neko od Dortmund-a jaci, jedino United da im parira. City nema trenera, kao ni Chelsea. United ima Fergusona, a i oni imaju jedan od najslabijih timova u zadnjih nekoliko godina.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Bayern je dosta jaci od svih Engleza u ovom momentu. Cak bi rekao da im niko nije ni blizu. Strasno je koliko su jaki, tesko da je neko od Dortmund-a jaci, jedino United da im parira. City nema trenera, kao ni Chelsea. United ima Fergusona, a i oni imaju jedan od najslabijih timova u zadnjih nekoliko godina.
                Не бих се ја сложио баш, ова доминација Бајерна у БЛ ствара мало лажну слику о тој екипи, да је Бајерн у ПЛ па да сваке недеље кува и игра јаке мечеве, лако би се они потрошили, не би били баш то тако бајни резултати. Мсм поента је да они нису нешто испред ПЛ, а у осталом то ће се видети и у мечевима са Арсеналом, неће они њих тако лако прескочити.

                Comment


                • Ma Bayern ne dominira samo u Nemackoj, izmedju ostalog, dva finala u zadnje tri godine u LS. Sada imaju najjaci tim u zadnje tri godine, pakleno jak vezni, ne bi tu Englezi imali sta traziti. Ne znam sto si bas Arsenal uzeo za primer, da ti se to ne obije o glavu Brajkulice.

                  PL odavno nije imala slabije top timove.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Па играју са Арсеналом сада у ЛШ и ценим да ће се намучити, проћи ће али биће ћерања ;)

                    Comment


                    • Sada je Ajnstajnu drago sto neko hvali ovoliko Arsenal.

                      Zivi bili pa videli, dva najjaca tima iz Nemacke su po meni ispred Engleza. Dortmund i Bayern su meni jaci od Untied-a, koji bi ih mogao zahvaljujuci Fergusonu mozda izbaciti, to mislim na Dortmund, Bayern ne.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ja vjerujem u prolazak Arsenala, iako nisam uvjeren vjerujem. Bit ce pakleno tesko ali ako se odigra sa 100%ogucnosti, pametno i srcano ne vidim razlog zasto Arsenal ne bi prosao taj strasni Bayern koji hajmo reci u Bundesu koliko sam ja upratio ima problema samo s Borusiom. A borussia igra slican fudbal Arsenalovom.
                        Mnogo problema moze Arsenal stvoriti Bayernu. Arsenal je tehnicki najpotkovanija ekipa PL. Malo srece i pametna i srcana igra mogu ih odvesti daleko.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ма шта их хвалим, само кажем да то није нека огромна разлика, све су те ТОП екипе ту негде, осим Барсе, они су мени испред свих, мало јачи од најјачих.

                          Comment


                          • Pametna i srcana igra tesko idu zajedno. Ili ides srcem bez mozga, ili takticki i strpljivo...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Moze se to ukomponovat bez problema. Daj 110% od sebe i vidjet ces kako srcano i pametno moze da se prodje.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Svaka cast Sotonu, svaka cast! Jeste da je taj tim iscupao dosta zivaca i navijacima Uniteda, al oprastam im sve zbog ovog sto su priredili Cityu. Kako su ljudi odigrali doktorski, svaka cast. Ocekivao sam da ce City doci bar do X-a kada je Dzeko pogodio, ali onda kralj Barry daje autogol i tu je sve palo.
                                Sutra ocekujem neku Mancinievu izjavu u kojoj ce se vaditi, nesto tipa "Kad moze United, moze i City godinu bez trofeja".
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X