Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Све је сјајно, све је бајно, идила....јуче мало, тако би се рекло !

    Comment


    • Pa jasno je da na engleskim stadionima imas ogroman procenat stoke, to se znalo i ranije i zna se sada.

      Mada je meni ovo iskreno ultra smesno. Niko nije nastradao a lik ce popiti ban sa utakmica za ceo zivot.
      sigpic

      Comment


      • Bolje da je odvalio nekog svog igraca, sta su sve ispromasivali bruka (i meni unistili tiket za 45 soma)

        Comment


        • Kako bi vise ljudi videlo ovu vest.

          Sa velikim zadovoljstvom Vas obaveštavamo da je SPORT KLUB otkupio novi višegodišnji ugovor sa Premijer Ligom i da ćete i narednih sezona moći da uživate u direktnim prenosima najbolje fudbalske Lige na Svetu!!!


          Edit:Kopirano sa njihove fb strane.
          Last edited by Ricma; 05-02-13, 16:27.

          Comment


          • Video malopre, mrzelo me da kacim...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sa fb-a.

              Poštovani gledaoci Sport Kluba,

              Informacija o novom ugovoru sa Premijer Ligom još uvek nije zvanična, pregovori su u toku. Nadamo se da će vrlo brzo sve biti realizovano i da će se pregovori završiti u našu obostranu korist. Vaš SPORT KLUB.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nagrade za mesec januar odose u Reding. Le Fondre igrac meseca, MekDermot trener meseca.
                sigpic

                Comment


                • Zasluzeno, lavovski su odradili januar. Steta samo sto ih vidim na kraju sezone na nekom od poslednja 3 mesta na tabeli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Le Fondre je odigrao majstorski ovaj januar , nije ni jednom bio starter proslog meseca ali je dobio titulu za najboljeg igraca meseca

                    Comment


                    • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21374699
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Sva sreca pa su svi bogati klubovi (ukljucujuci i Junajted) potpisali sve bitne sponzorske ugovore do (i u toku) ove sezone...

                        Koje licemerje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ih, kad bi bar malo shvatio dozu licemjerja s kojom se i dan danas svakodnevno susrecem kada je u pitanju Chelsea. Toga je uvijek bilo i bice.

                          BBC Sport ‏@BBCSport
                          Top-flight clubs will face a points deduction if they breach new spending rules, says Premier League chief executive Richard Scudamore.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ma jasno naravno, da ne odgovara najbogatijim ne bi se ni izglasao predlog.

                            Sto je najgore ovo nece nista da promeni, opet ce Siti, Celzi, Junajted, QPR(ako ostane u ligi), Liverpul, Totenhem da trose mnogo vise od ostatka lige.

                            Od Vengera zavisi da li ce i Arsenal biti u toj grupi ili ne.
                            sigpic

                            Comment


                            • 105 miliona u naredne sezone smiju da trose koliko sam ja svatio?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne nego je to dozvoljen minus u poslovanju, koliko sam ja shvatio... Jel to vazi iz sezone u sezonu ili ukupno za sledece tri sezone?

                                Comment

                                Working...
                                X