Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post


    PET provjerenih igraca u formi Liverpoolu, sa Gerrardom, Suarezom i Sturrdigem u formi bi ucinili cuda od lige, ubijedjen sam da ima vise od 99% bio bi ubijedjen milion posto. Ali djaba pricati, vjerovatno na mene uticu i drugovi, vjecne optimiste koje slusam svake sezone da je ovo liverpoolova godina
    A jel znas sta je tih 5 PROVERENIH igraca ??? Zar ti mislis da smo mi City ??? Ja cu biti srecan ako dodje JEDAN proveren igrac...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Brate gde nabavljas tu gandzu? Direkt sa Jamajke?
      Ima dobar crnac u Pragu, tu smo ljetos nabavili, nisam znao za sebe 20 sati


      Dobro mozda sam pretjerao s trolovanjem itd itd, ali fakat volim Liverpool zbog oca, ali Arsenal je daleko prvi tim


      PS.

      Svi ce te se vi klanjat meni kad Liverpool pljune pare na ljeto hahhahhahaha
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        ali fakat volim Liverpool zbog oca, ali Arsenal je daleko prvi tim
        Koliko li tek mrzis Junajted
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Koliko li tek mrzis Junajted
          To rijecima ne mogu da opisem.

          Nikako ih ne mogu, zgade mi se kad ih gledam. Juce ih nisam mogao protiv Fulhama gledat ni 10 min. iako je tekma bila dramticno dosadna. Al nije ovdje mjesto da prosipam svoju mrznju, pokusavam biti objektivan u vecini slucajeva. Danas pruzam utjehu Liverpoolu isto kao sto sebi pruzam utjehu da ce Arsenal napokon da kupi 3 igraca(citaj M'villu, stopera, napaca) i napadne titulu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Necemo pljunuti pare, jer su neki u zabludi da mozemo to, Henry cak nije ni milijarder kada se gleda evro. Ona pojacanja Kerol, Suarez, preplaceni Dauninzi i Hendersoni, sve je to placeno od prodaje raznih igraca, te Meirelesa i Toresa. Oni su dodali oko 30-40m i to je bilo mnogo, i zato su restrikcije bile ovog leta. Videcemo sta ce biti na leto, ali ja ne verujem da cemo potrositi puno, osim ako ne prodamo neke igrace. Jedan klasan igrac ce doci, kapiram jedan golman, dva role igraca, i jedan potencijal.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Vala smjesan si kad kazes da Liverpool moze napasti titulu sljedece sezone. Ove sezone nakon sto odigrate dobru utakmicu odmah krene prica kako mozete ovo, kako mozete ono, i onda dodje ekipa tipa Aston Ville, sjebe vas do kraja, i onda ide skroz druga prica.
              Nista protiv Liverpoola, ne kazem da ne mogu napasti titulu. Mogu, ali kad dovedu boljeg golmana, protjeraju Downinga i njemu slicne.
              sigpic

              Comment


              • Strašno ga poštujem

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Interesantno je da do tog gola nije pas mogao da pogodi,kao i Aguero,ali fudbal je cudo...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    To rijecima ne mogu da opisem.

                    Nikako ih ne mogu, zgade mi se kad ih gledam. Juce ih nisam mogao protiv Fulhama gledat ni 10 min. iako je tekma bila dramticno dosadna. Al nije ovdje mjesto da prosipam svoju mrznju, pokusavam biti objektivan u vecini slucajeva.
                    Hehe ma sve je ok. Meni ne smeta. U svom prvom mantadu na ovom forumu bih verovatno skocio kao ludak na tu recenicu ali proslo me je to ;)

                    Postujem iskrenost.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Interesantno je da do tog gola nije pas mogao da pogodi,kao i Aguero,ali fudbal je cudo...
                      Zato je on bogotac... A jesi video nakon gola, kako se Aguero probudio ?? Kako se prosetao kroz odbranu, msm da je nanizao 4-5 igraca... Ni senka onog igraca iz prosle sezone...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Mnogo je tanak Aguero ove sezone i sebicniji je cini mi se,valjda pokusava da povrati samopouzdanje kroz neke situacije pa ga razumijem,pa je i uradio to sto ti kazes nakon onog gola koji jeste majstorija ali Reinu bi sakama udarao

                        Sturridge bas jak danas u svakom pogledu,da je Suarez bio na nivou vjerovatno bi dobio Liso,ovako jbg steta jer su mogli lako 6 bodova iz ova 2 derbija da izvuku,ovako samo 2 boda i ostaje zal ali mora se reci da se Liverpool polako dize,barem sto se igre tice.Ima tu jos mnogo,mnogo da se radi ali cini mi se da su nekakav smjer nasli,fino drze loptu i sto je najvaznije za njih znaju sta ce s njom...

                        Gledao sam tekmu u kaficu pa nisam bas sve pohvatao ali jesam vecinu,Mancini je najveci as svog zanata,legenda
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Mancini je dominirao... Ma kazem ti, ni senka od onog igraca od prosle sezone, mada ni Silva nije daleko, u par navrata, mu sam Dzekson/Aguero, otvoren pas za asistenciju, ali on ih ne vidi... A pre je s lakocom takve pasove davao...

                          Sto se tice Danija, pokazuje momak znanje, prija mu ovaj sistem kod BR-a, bolji je nego u Celsiju, nesebican je, odlicno se razume sa Suarezom...

                          Ali najjaci mi je Andrijasevic sa izjavom: "I videce celnici Celzija da li ce ga zadrati(Staridz) sledece leto kada se vrati sa pozajmice"...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Akane jel bila mancinieva majka jebana bezbroj puta u kaficu?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nije ustao cijeli kafic i aplaudira Gerrardu,a i Dzekin go je fino pozdravljen

                              Samo mislim da su se pored mene likovi sjebavali jer ja u ironiji samo hvalim Mancinija,tacno vidis da nikome nista jasno

                              Gospodin,kralj rotacija,svaka mu je na mjestu i ti komentari...pogleda me nekakav lik bas cudno kad sam govorio drugu da je cisti rezon uvodjenje Maicona umjesto Silve jer ce sada imati dvije solucije na desnoj strasni+ pripremanje ulaska Nasria,jos kad udje Nasri ovaj se sjebao
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Hahah mogu mislit facu tog lika hahhaa. Mislim slusam one divne engleske komentatore i Craig Burley sa Peterom Drewyem se pita zasto Maicon pored zivog teveza. 20 min je pricao zasto je ovaj ostavio teveza na klupi a ubacio maicona.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X