Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste bio faul nad Edinom. Nemojte zajebavati.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      @S-Nash

      Ono je cist prekrsaj bio na Dzeki, ali nije to uticalo na gol koji je plod greske Garcie.
      Mislio sam i ja prvo da je bio faul ali snimak je pokazao da nije. Uz to mu nije nista bilo, sto se mene tice sve ok kod gola a i da nije zabole me, naprimali smo se slicnih zadnjih godina. Da ne pominjemo beach ball protiv Sanderlenda kao vrhunac.

      Brendan stavio Hendersona levo iz nekog razloga, ne moze on po strani nista.
      sigpic

      Comment


      • City dosta mlohavo odigrao. Da im je Yaya u ekipi, on bi sam ovo rijesio. Garcia je smijesan. Moraju zapeti u nastavku, pritisnuti presingom.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          City dosta mlohavo odigrao. Da im je Yaya u ekipi, on bi sam ovo rijesio. Garcia je smijesan. Moraju zapeti u nastavku, pritisnuti presingom.
          Mislim da nije imao kontakt sa loptom u prvom poluvremenu

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mislim da nije imao kontakt sa loptom u prvom poluvremenu
            Jest, pogrijesio i primili gol.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Na prste jedne ruke se mogu izbrojati dobre Jajine utakmice ove sezone. Bruka kako im usporava igru, nisam vjerovao da cu ovo ikad reci ali oni cak i bolje izgledaju od kad je na AKNu.
              sigpic

              Comment


              • Ne mogu da vjerujem da je City ovako los.
                sigpic

                Comment


                • Ovo sada sto je Carragher uradio nije ni faul, a dobio je karton
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kakva genijalna izmena Mancinija.

                    Klisi na stoperu + standardno nesigurni Leskot, taj pristojno izgleda jedino kad je Kompani pored njega. To bi moralo da se iskoristi, dobri smo danas.
                    sigpic

                    Comment


                    • kako ih razvaljujemo breee

                      ako ne dobijemo ovo idem da se bacim sa mosta tu blizu kuce

                      Comment


                      • A Silve lika, Dzeko mu utrcava u prostor a on dodaje Aguero koji je u tezoj situaciji.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          kako ih razvaljujemo breee

                          ako ne dobijemo ovo idem da se bacim sa mosta tu blizu kuce
                          Hhahahah nemoj molim te ne brini dobiće za tebe
                          ♥Љубав према клубу не може да престане♥
                          http://media.gorannecin.rs/2010/10/P...A0-2010-11.jpg

                          Comment


                          • JEDINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII NAJVECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva golcina Gerrard-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma da bre!

                                Comment

                                Working...
                                X