Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da stavi jos jednog i onda neka trazi sam transfer, ako ga budu htjeli ostaviti
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Luiz je samo tako trebao popiti crveni, sudija mu prasta sada, i tamo skraceni korner.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ja da sam na Toresovom mestu otisao bih u penziju. Nemoj se blamiras vise... kako se upropastio...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • E moj Fernando,sta bi od onakvog igraca
          sigpic

          Comment


          • Jebo te , je li moguce da mu se ovo desava , da je ovako los ?
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Moses bi ono plasirao lagano.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • realno, torres se treba prestati baviti fudbalom...

                Comment


                • Jelavic danas bas nema srece...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ova tri boda su kao kuca veliki,bravo momci,bravo Lamps legendo najveca...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • A sada ovi nasi mucenici...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        A sada ovi nasi mucenici...
                        Henderson i Alen zajedno od pocetka. Mislim da se ne nerviramo samo mi, nego i neutralni navijaci koji vole fudbal a moraju to da gledaju, a verujem i da gazda pizdi sto ne moze da otkaze sad prenos.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Henderson i Alen zajedno od pocetka.
                          Kakav je to tandem sunce ti jbem...

                          Ma ja se vise ni ne nerviram, otisli zivci u k...c...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ne mogu bas da se uopste ne nerviram, zbog Stiva ako nista drugo jer ne znam cime je to zasluzio da igra sa ovima ali bar cu da se smejem ovoj dvojici + Stjuartu kad ne mogu loptu da prime ili promase pas na metar.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam otisao sa zivcima, ne vredi, nemam ni snage, pre mi doslo da lomim tv, sada ono umesto toga, uzmem jednu jabuku ili pomorandzu i pojedem je...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sad duel pijanog coveka koji zna fudbal u praksi, i treznog koji zna fudbal u teoriji...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X