Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pljuste golovi kao ludi...raspucali se Englezi...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Stouk - Sautempton 1:2 A ja igrao keca !
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ovaj sudija je stvarno retardiran , sta radi Cityu ..

        Kod gola , vjerovatno nije bio faul , a sad Bassong dobija samo zuti za ovakav start , a Nasri crveni .. Zbog cega , zna li mozda neko zbog cega ??
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Sudija svu ti familiju, pa zašto crveni Nasriju

          Sjeba mi nastavak meča uz ovog ludog komentatora ;)

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Stouk - Sautempton 1:2 A ja igrao keca !
            Ja ovde odigrao dvoznak X2, jurim poraz Stoke-a, redno je jednom, odavno nisu izgubili.

            A sto se tice crvenog Nasriju, bravo sudija!

            Mada kakvi su Shitty-evci muljavi, pobedice i sa igracem manje.

            Fino prvo poluvreme United-a, moracu nazalost da propustim drugo, skinucu ga kada se vratim da pogledam.
            Last edited by Cylokin; 29-12-12, 15:51.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Stouk - Sautempton 1:2 A ja igrao keca !
              Imas dolje pdf kladionica, pa pisi o tome, ovdje u fudbalu.

              Nego Vida ne samo da je igrao od pocetka danas, nego je izdominirao danas.
              Kakva sigurnost i autoritet kod svakog starta, ostrina i sve ostalo, to je nas kapiten Namndza, jos kada Rio se upari sa njim, sve manje ce golova da bude u nasoj mrezi
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • А мене затровали да Видара не игра

                Comment


                • Vakat je vise da se nesto sudi i na stetu Shitiju, dosta je bilo pomaganja

                  Morali smo dat' jos jedan, bas smo ih ubili, ali dok ne bude 2 razlike nema sigurnosti. Vidic otac odbrane!
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako igra Southampton, to je fantazija! Bravo, momci! Izdrzite, uz vas sam!!!!!

                    Comment


                    • Најзанимљивији резултат је Фулам - Свонси 0:1 је гости играју без најбољег фудбалера у досадашњем деу првенства - Мићуа!

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        А мене затровали да Видара не игра

                        lazu dusmani!

                        Odlicno prvo Junajteda...volio bi da u drugom udje Van Persije da zabije 2 komada Vidic dominira!

                        Comment


                        • Vidic u odbrani, Kleverli na sredini, u napadu su svi dobri. Kagava ima lucidna rjesenja, Valensija i Jang razvaljuju po strani, Jang konkretniji, Valensija se vraca u formu, centarsutevi moraju biti bolji. Velbek pozrtvovan, mnogo trci ali bi morao ici blize golu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zaboravio sam koliko dobro se Kagava sunja i provlaci

                            Comment


                            • Zbog cega je Nasri dobio crveni, docarajte mi situaciju?
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Napokon da neko nabuši ove mesare iz Stouka, trpaj gamad

                                Frajer ti uleti klizeći s obje noge i ti na kraju popušiš crrveni karton

                                Mora ovo sudija kompenzovati, minimum penal

                                Comment

                                Working...
                                X