Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Moze naravno,ti skontaj uslove,a ja ti kazem da ide oko 10 najvise,eto ti kazes 15
    Opkladu dobija onaj koji bude bio blizi svojo cifri. Nebitno da l' ode sad u januaru ili na leto... U sta drugo nego u avatar, ako imas ambicije za nesto vise........

    Ma znam, nije on bio super ni u Schalkeu, ali mi se tada cinilo da je bio losiji kada je dosao u Bayern, doduse ove sezone je zaista iskorenio te lose poteze i izletanja bez potrebe.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • André Villas-Boas has the best win percentage of any Tottenham Hotspur manager during the Premier League Era (8 wins from 15 games for 53.33%).
      In fact, a win at Everton on Sunday would give AVB the best overall record, statistically speaking, of any Spurs manager since the club joined the Football League in 1908…
      Jos Moutinho i eto borba za titulu, bez problema.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Mozda sljedece sezone borba za titulu,ove sezone ipak mislim da im je domet borba za mjesto koje vodi u LS...

        Moraju da dovedu i jednog dobrog stopera da igra sa Verthongenom tu kad se oporavi Assou-Ekotto jer Verthongen sve skoro odigrao na lijevom beku(dobar je on tu nego je bolje da igra stopera,a cupavi da ide na beka)...Gallas,Kaboul i Dowson su losi

        Sljedece sezone ako ekipa ostane na okupu mogu sigurno svasta,ako naravno dovedu Moutinha ili igraca tog profila da igra sa mocnim Moussom u vezi...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja nekako ocekujem Williana na kraju sezone kod njih. Willian + Moutinho recimo i to je onda ovakva veza:

          ....Dembele...Moutinho...
          ..Lennon...Willian....Bale..

          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Tako sam i ja Fresku govorio prije nekih mjesec dana,zlo i naopako ako se sastave.Nema niko loptu da im uzme i samo ce da napadaju,ekipa stvorena za AVB-a
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Tesko da bi Tottenham mogao da plati 60 miliona za Moutinha i Willian-a, a da ne proda nikoga. Mada, nikada se ne zna, mozda se Levy isprsi.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Tesko da bi Tottenham mogao da plati 60 miliona za Moutinha i Willian-a, a da ne proda nikoga. Mada, nikada se ne zna, mozda se Levy isprsi.
                Sa Portom dogovoren transfer ljetos od 22 miliona,ali se nisu dogovorili klub i igrac oko licnih uslova,a za Williana je jedno 25-26 dosta,Chelsea nudio izgleda 20 i ovi ga nisu dali...mogu oni ove pare da iskesiraju,nazalost ostalo im od Luke cijelu ekipu da naprave
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Bez zavaravanje, Tottenham itekako ima para da pljune €60m za 2 igraca. Neka vas ne cudi ako to i urade...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pa dobro, pricamo o Englezima, a od njih se uvek trazi najvise para.

                    Ne znam, po meni Willian ne bi trebao biti ispod 30 miliona, pogotovo nakon partija iz LS ove sezone. A, sto se tice Moutinha, meni precenjen igrac, nije los, ali nije ni toliko dobar koliko svi tvrde, nesto tipa Modric.

                    @Mumi

                    Verujem da imaju, ali Levy i nije neko ko se razbacuje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pa ja sam i ljetos govorio da je Moutinho bolji i korisniji od Modrica,pa da ne ispadnem nedosljedan

                      Mnogo on moze da doprinese igri Tottenhama,veoma je lucidan i kreativan igrac.Moze ogormnu razliku u Engleskoj takav igrac da napravi i siguran sam da bi i zabijao,kao i asistirao vise od samoprozvanog pleja Luke Modrica
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Transfer Viliana zavisi od transfera mog brata Fernandinja. Ako ovaj ode u Siti u januaru, na leto ce Vilian verovatno u Totenhem. Pouzdani izvori kazu da Boas bukvalno svrsava na njega i da ce uciniti sve da ga dovede.

                        Totenhem inace dobro posluje kao klub i odnos prihoda i rashoda je sasvim dobar + je Levi valjda ojacao privatno i resio da ulozi jos vise u Sparse. Ne treba nikako da vas cudi ako dovedu ovu dvojicu jer Andre itekako zna da sklopi tim + ima taj neki smek i taj je tip coveka koji zna da sklopi dil, kako sa svojim gazdom tako i sa protivnicima. Verujem da ce izvuci pare i da ce da sklopi to sto mu treba, da je imao vise vremena verovatno bi to i u Celsiju uradio. Ono sto je njegov problem su neke takticke stvari, balans izmedju ofanzive i defanzive, previse prostora otvara protivnicima za kontre i mnogo ide na kurac to njegovo kopiranje Murinja u pojedinim situacijama, najvise na konferencijama i kod proslava golova. Ono standardno Murinjovo jedan gol se raduje ko malo dete, drugi miran ili obrnuto. E to i ovaj radi i meni licno je to nevidjena glupost. Da je jedan od najperspektivnijih trenera, svakako.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pouzdani izvori kazu da Boas bukvalno svrsava na njega

                          Spursi ove godine lagano u TOP 4, vrlo moguce kao treci. Na cetvrto ce Chelsea, ako ne dovedu krstenog trenera.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • QPR bi danas mogao do svoje prve pobjede. Wigan ima dosta problema sa povredama i kada se tome dodaju suspenzije može se reći da desetkovani ulaze u ovaj meč. QPR sa druge strane bez poraza od dolaska Redknapa iako nemaju još uvijek pobjede, sa tim remijima još se nekako održavaju u životu. Vjerujem da će biti maximalno motivisani da dođu do prve pobjede, a Wigan je izuzetna prilika za probijanje leda.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Mislim da je previse ocekivati obojicu u januaru, ali imam osecaj da ce jedan doci, Moutihno pre svega.

                              Nije on Wado precenjen nikako, klasican BTB igrac, koji pokriva ceo teren, uz to je kreativan mnogo i zabija kad treba, sta ces vise. U defanzivi je respektabilan, all round igrac, vrlo kvalitetan, nije world class, ali nemas pojma koliko bi on doneo Spursima, on i Dembele u tandemu, sprdnja.

                              Dolazak Williana bi bio pun pogodak, ali mislim da je jos dalek njegov dolazak, igra Shaktar LS, zavisi su tu dosta faktor, kao i faktor koji je Nash naveo za Fernandinha.
                              A to da li Levy ima kinte, svakako da ima, moze on da iskesira nekih 50m koliko bi bilo potrebno za ovu dvojicu.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Freshko ti nisi objektivan, navijas za Porto.

                                Salu na stranu, nemam ja nista protiv njega, samo eto, nesto sumnjam u njegove kvalitete. Ne mislim da je los igrac, po meni uvek solidan bio, nista vise od toga. Mada eto, igrao je dobro kod AVB-a, pa zasto ne bi opet. Btw, vratio se i Parker, igrao je sada za rezerve, tako da ce Tottenham imati fin vezni u narednim kolima sa njim i sa Dembele-om.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X