Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balotelli just did a Torres

    Comment


    • Dzeko umalo da i drugi.. Pretrno sam.

      Comment


      • Ako nekome nije bilo jasno sto ce im Agger,danas su dobili odgovor,opet ce im trpanje biti u LS-u
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bravo Samire , od pocetka je sjajan , zasluzio je gol
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Nasri, igrač meča definitivno. Ali šta je trebalo ovo Sitiju... Strašno šta su mogli da dozvole.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Steta...

              Akane, dovode oni izgleda De Rosija, nude neki sulud novac od 40m, on i Yaya, bolestan tandem...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Mislim da Sotom nema vise snage za novi povratak.. Nema veze, jbg.

                Comment


                • Sad ce Mancini sve nazad , i Lambert za 3-3 u 89. ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Evo sada govorim Vladanu da ce to biti bolesno ako se desi,jad sta ce da rade ostalim ekipama kroz sredinu,ali dok god je glupan na klupi ima nade za ostale...

                    Ne mogu da vjerujem da su kupili ovog malog Rodgwell-a,ubleha prava
                    Last edited by AK47; 19-08-12, 17:50.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Tim sa toliko novca i takvim igračima trpi Zabaletu na desnom beku! Pa gde to ima? Valjda će Mika biti starter kad se vrati...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Baloteli se zagradi i primi na grudi...mozes samo da se sklonis sakrije loptu, nema nista.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Odlicna utakmica. Odlicno prvo kolo. Ovo je ono sto mi je nedostajalo.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Izvuce se City nekako. Mislim da je zasluzena pobjeda, ali svakako da ostaje zal za propustenom prilikom. Ovo ce sigurno i da bude najbolja utakmica ovog kola (osim ako sutra ne bude opet onih 4:4)
                            Nasri i Tevez su odradili dobar posao, dok su mi Dzeko, a pogotovo Silva izgledali nekako nezainteresovano.

                            Comment


                            • Izgoreli smo u zelji, ali nema veze, ponosan sam na Southampton!

                              Comment


                              • Kako je odigrao Rodwel ?

                                Comment

                                Working...
                                X