Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zicer... Lloris
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Kad tad je morao da padne drugi gol, uz dosta srece Podolski mora se reci...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nema stajanja, mora jos jace, mora!
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Brzinom svjetlosti lopta udje u gol.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Sanja u ovih 5 minuta vise centarsuteva nego nekad za celu tekmu

            Evo ga tatica Podolski, nema veze kako, bitno da je usla.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ma sve bi Arsenal ovako sabio Totenhem da su ima ravnopravne snage, nego ajde !
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Santi, will you marry me?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Gotovo je ovo, ovaj Ziru ulazi u formi, bice od njega nesto samo neka nastavi.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Bice ovdje punjenja do kraja. Najteze je biti Lloris sada.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Jos jedan gol, minimum, Spursi nmg da se sastave, kako ih je Adebayor ukopao glupim startom...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Evo prilike da se znatno popravi gol razlika. Lloris dve maestralne odbrane, ali mu u drugom ne gine jos koji. Ako bude srece, 3-4, cisto reda radi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Evo prilike da se znatno popravi gol razlika. Lloris dve maestralne odbrane, ali mu u drugom ne gine jos koji. Ako bude srece, 3-4, cisto reda radi.
                          Aj promeni taj avatar brate, keve ti, uvek mislim da je Seoski Terminator napisao poruku pa se cudim otkud on prati PL.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Kakav je cigan onaj Adebajor, strasno... U svakom slucaju odlicna igra, jeste da je sa igracem manje, ali mislim da bi svakako Arsenal vodio glavnu rec. Odlicna igra celog tima, svaka cast... Odigrao sam singl 1& 3+...
                            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                            Comment


                            • punjenje... samo tako nastavite 7:1 ce da bude

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Aj promeni taj avatar brate, keve ti, uvek mislim da je Seoski Terminator napisao poruku pa se cudim otkud on prati PL.
                                Ne znam sta da ti kazem, osim da me mrzi da promenim.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X