Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na zalost vecine nas(ukljucujuci i mene) najverovatnije ce dvojac iz Mancestera da se bori za titulu.Celziju fali malo da bi se tu umesao, ali je evidentno da oni ne grizu do poslednjeg minuta kao Junajted ili Siti i da na terenu ne pokazuju ogromnu zelju za pobedom.


    Full time, Racist twats 1 Racist twats 1. Both goals scored by racist twats.

    Comment


    • Jedan vrlo los derbi za moj ukus, ali ovaj bod je kao kuca veliki, jos kada je sam Suarez izasao pred Ceha ustao sam iz fotelje i kao da sam cekao gol, ali jbg, bilo bi previse.
      Igra nam je bila i vise nego ocajna, da smo u prvom poluvremenu bili gotovo bezopasni i onda zaista ne shvatam kako nam Celsi nije uvalio 3 komada, zaista ne znam. Kasnije je Suso usao i realno razdrmao ekipu, a Sterling na poziciji nekog poluspica ili sta vec uopste se nije snasao, definitivno nije to pozicija za njega. Enrike sjajan u odbrani mora se reci, ali u napadu slab i previse komplikuje, i skoro svaki "napad" je isao preko njega, uzasno postavljena taktika. Vrlo smo defanzivni bili, bas bas, mozda i najgora utakmica koja je odigrana u ligi. Ovaj bod je poklon, i nas spasilac ga je doneo, sreca da ga imamo.

      Ipak Celsi mi je ostao nedorecen, i oni iako su imali vise sansi, nisu izgledali kao tim koji pretenduje na titulu, nekako su mi delovali nepovezano, realno morali su da dobiju danas i to protiv ovakve igre Liverpoola kakva je bila, slabo slabo zaista, sve se gura na Matu, Hazarda i Oscara, imaju preveliku slobodu na terenu, i u tom haosu Di Mateo se oslanja na njihov individualni kvalitet koji jeste velik, ali oslanjati se samo na to i plus im dati preveliku slobodu nije nikako dobro. Sve vise mi se cini Di Mateo nije sposoban da vodi ovaj tim iako je kao covek i lik bas smeker.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nisam gledao Celsi-Liverpul ali sam vidio kako je Suarez proslavio gol.Oce li mi neko reci zasto niko od saigraca nije dosao da proslavi sa njim?

        Comment




        • I ja se pitam zašto mu niko nije prišao?

          Carragher (kojem je ovo danas bila prva asistencija od proljeća 2009. ) je danas odigrao dobro i zaslužio je prolaznu ocjenu iako sam se pribojavao nekog njegovog kiksa. Pored njega Jones ponovo bio odličan, tako da sve više mislim da treba i da ostane na golu nakon povratka Reine. Pored ove dvojice izdvojio bih Enriqea kojem je ovo danas bila najbolja partija ove sezone u dresu Liverpoola i jedna od boljih od kada je došao.

          Suarez se nakon današnjeg gola izjednačio sa van Persiem po broju postignutih golova ove sezone, te njih dvojica dijele prvo mjesto sa 8 postignutih golova (s tim da Suarez ima prednost jer je RvP jedan gol postigao iz penala). Prati ih Demba Ba sa 7 postignutih golova, Džeko, Fellaini, Michu sa 6, Berbatov, Defoe, Jelavić, Fletcher, Nolan sa 5...
          Nadam se da će Rodgers više koristiti Assaidia koji po meni može dobiti barem nekih 25-30 minuta za igru jer je do sada pokazao da se radi o izuzetnom igraču.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Wow, tek sad vidim reakciju Suareza, okrenuo se i kad je video da nema nikoga, smorio se, to nije zasluzio od saigraca sigurno, zaista ne shvatam zasto mu niko nije prisao.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Koja genijalna faca kada se okrenuo... Kao detetu kada oduzmete lizalicu! Ceo svet mu se srusio...

              EDIT: Ja ne mogu da prestanem da se smejem!!!
              Last edited by Sir Giggsy; 11-11-12, 22:39.

              Comment


              • Malo je gurnuo Ramiresa pa su verovatno po navici mislili da je gol ponisten.
                sigpic

                Comment


                • Imam osjecaj da nas je Chelsea podcjenio pogotovo nakon datog pogotka poslije kojeg su mislili lako cemo.Liverpool slab,ali ni Chelsea nije nista bolji bio.Prvi gol smo primili samo na nama svojstven nacin,kada se lopta odbija od onog celavca od sudije i dolazi njima u posjed.Sredina vrlo losa,Allen i Sahin katastrofalni ne znam ko je gori bio,mogao bi Sahin malo na klupu,a da tu igraju Shelvey ili Suso.Suarez u fenomenalnoj formi i trenutno smo one man show nadam se da cemo se uskoro neko i pridruziti.Za kraj da pohvalim legendu Carragher-a koji je bio odlican danas i koji je poslije izjavio da je u godinama i da mu je jasna njegova uloga u timu.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • ''When we got the corner Carra wanted to get in the box, but everyone was telling him to get back and defend instead.
                    That's one of reasons why most of the players choose to congratulate Carra on his fantastic assist, some even thought he was the one who scored. After the equalizer we only thought about one thing, and that was to try and get a second goal.''
                    - Colin Pascoe, Liverpool's assistant managers interview with CH6
                    Vjerovatno je ovo odgovor na pitanje zašto Suarezu niko nije prišao kada je slavio gol. Ipak su na kraju bili srdačni pozdravi između svih naših igrača, pa s toga ne vjerujem da je bio u pitanju neki problem iz svlačionice. Uglavnom mislim da je bilo vrijeme da riješimo ovu 'misteriju'.



                    Jučer najbolji u redovima Liverpoola - Enrique koji lagano podiže svoju formu jer je na početku sezone bio blago rečeno katastrofalan.
                    Last edited by Merlin; 12-11-12, 12:31.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Kako ih je ugasio Alan legenda.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Vidi Ovenu brkove

                        Comment


                        • Koja je legenda Alan, kakav je to stoper bio. Engleska liga sigurno ne pamti mnogo boljih, ako ih je i bilo.

                          Oven u nekom Tom Selek fazonu.
                          sigpic

                          Comment


                          • nasao se pametan da Dzeksona proziva

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Oven u nekom Tom Selek fazonu.


                              "You can't win anything with kids"-Alan Hansen.Skols,Bat,Bekam,braca Nevil...dupla kruna!

                              Comment


                              • http://www.mondo.rs/s266591/Sport/Fu...ni_dremka.html
                                хахахха....легенда реално

                                Comment

                                Working...
                                X