Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne znam je l' neko ocekivao nesto drugo sem preokreta Utd-a i gola Chice 3 min pre kraja....
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ako Sk,bude ovako nastavio sa tenisom,izubice prava na prenose Pl,danas nijedna utakmica nije bila...

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Ako Sk,bude ovako nastavio sa tenisom,izubice prava na prenose Pl,danas nijedna utakmica nije bila...
        bile 2 , everton-sanderlend i aston vila-junajted
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Tek po zavrsetku tenisa...

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            A ne znam je l' neko ocekivao nesto drugo sem preokreta Utd-a i gola Chice 3 min pre kraja....
            Upravo to ni trenutka nisam sumnjao da ce da preokrenu rezultat, pogotovo sto to kod njih ove sezone postaje kao "dobar dan" Cica me je odusevio. Mada mi je mnogo krivo sto Persija nije htelo. Kakav bi ono gol bio da ne odvali precku lik. Samo me je malo vise razocarala odbrana koja nikako nije funkcionisala na ovoj utakmici. Puno gresaka i propusta.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Neka se desi i Hartu da primi ovakav gol,dosta je bio sigurica
              sigpic

              Comment


              • ocajna reakcija Harta, nije mi nesto u formi ove sezone
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Dva penala City-iju nisu sad sudjena,iako sam UTD-ovac ovo je previse,prvi put ruka,sad klasicno remplovanje
                  sigpic

                  Comment


                  • Nervozni su igraci City-ja. Ocekujem crveni karton i krah u 2. poluvremenu. Tevez ocajan ali zasto bi Dzeko ulazio
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • City je ovdje oštećen jer ono je bio penal. Gallas je očigledno igrao rukom, dok kod one druge situacije sa Zabaletom je isto tako bilo sumnjivo, ali se ne bih usudio reći da je bio čist penal dok ne pogledam iz više uglova. Gallas najslabiji kod Tottenhama, očekujem da to City u nastavku iskoristi, djeluje mi dosta nesigurno i usporeno.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • nista jace od trenera koji vidi da je promasio taktiku i da ekipa igra lose, ali i uprkos tome ne menja nista

                        Comment


                        • Kun bre

                          http://lsh.lshunter.tv/static/popups...903072190.html

                          stream sa jako mocnim komentatorima
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dadose ga s bijednom igrom ..


                            Silva ocigledno i nakon povrede kao prije nje , katastrofalan ..

                            Ovdje je Yaya uradio mnogo , a Aguero majstorski zabija


                            Spasi jos jednom glupog Roberta , iducu ces opet na klupi biti moj Edine
                            Last edited by Dale; 11-11-12, 15:17.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Mr.Dzeko
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Dodji Edine u Liverpul da igras prvu sa Luisom, evo 3-5-2 ubilo se za vas. Da das 50+.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X