Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ih ovo ne prodrma, ne znam sta ce...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Au majku mu jebem, pa vise od 14 kvadrata gola promasiti sa 11 metara...

      Comment


      • Gorih fudbalera od Giroud-a i Ramsey-a u zivotu nisam video. Bolje bi bilo da je Wenger stavio panj u napadu, pa da barem znaju da mu niko ne dodaje loptu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Wado neemoj tako. Giroud se trudio drama i radio kolko je mogo.. a za ramseya fakat nemam vise komentara i pogrdnih epiteta...

          Santosu sam se najebo cijele familije i nasire, valencia pravi klauna od njega
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ni Podolski nije nista bolji. Srecom gubimo samo 1-0. Walcott i Arsha umesto Ramseyja i Podolskog, pa da pricamo o bodovima.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Inace, Santos bi mogao da lepo "obradi" RvP-a kad ga vec toliko voli. Idiot.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • OOOOooooooOOOOOOOOoooooOOo Robin Van Persiiieeee!! He scores when he wants

                Junajted kontrolisao igru i mogli su na poluvrijeme otici sa 2 ili 3 gola prednosti a ne sa jednim...Imao je Arsenal srece i ovo sad nikako ne valja jer se Arsenal mora probuditi i obicno se promasaji kazne.
                Dako im uvali Junajted odma gol na pocetku drugog.
                Penal je bio cist.Runi je gadjao pametno,ali previse jako Moze nas ovo skupo kostati.
                Za sad nemam nikakvih zamjerki na sudjenje osim onog kartona za Wheelchair-a...lagano je mogao i crveni da popije i treba da slavi sto je dobio zuti.
                Last edited by powerslave; 03-11-12, 13:41.

                Comment


                • Ne serite za Remzija, i Podolski i Giroud su danas losiji od njega. Ocekujem Chamakha i Walcotta u nastavku, pa sta bude bude !
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Wado neemoj tako. Giroud se trudio drama i radio kolko je mogo.. a za ramseya fakat nemam vise komentara i pogrdnih epiteta...

                    Santosu sam se najebo cijele familije i nasire, valencia pravi klauna od njega
                    Brate, nije on zadnji vezni, on je napadac. Moze do sutra da se trudi kada ispred gola ne moze da primi loptu. Odbija se od njega kao od kamena. Santi pruzi pas u prostor a Podolski ode nazad umesto napred.

                    Da hoce Bog stvarno da baci koju ciglu i da bude precizan.

                    @Powerslave

                    Ajde ne pametuj keve ti, ono ako je crveni onda mi ne gledamo isti sport. Wheelchair je najveci talenat u PL, mogao bi barem malo postovanja da pokazes.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Inace, brojao sam i Valencia je 2 puta namagarcio Santosa tako sto mu je proturio kroz noge.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Brate, nije on zadnji vezni, on je napadac. Moze do sutra da se trudi kada ispred gola ne moze da primi loptu. Odbija se od njega kao od kamena. Santi pruzi pas u prostor a Podolski ode nazad umesto napred.

                        Da hoce Bog stvarno da baci koju ciglu i da bude precizan.

                        @Powerslave

                        Ajde ne pametuj keve ti, ono ako je crveni onda mi ne gledamo isti sport. Wheelchair je najveci talenat u PL, mogao bi barem malo postovanja da pokazes.
                        Ok,ne slazemo se.Nemamo sta vise raspravljati jer je uzalud ;) Postujem ja Vilsira ali mi je nadimak simpatican pa sam ga morao provuci

                        Comment


                        • Santos gotovo sigurno ide napolje. Uzo je od persia dres sto je sramotno.. sad ide kos the bos pero bandera i vermalen terminator.

                          Walcott treba vise nego hljeb ovom arsenalu!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja sam siguran da Arsenal daje gol u drugom i da ce biti cupavo do kraja.

                            Comment


                            • Ajde kapitenu daj ga sam jebo ga ti..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • kako ti kao profesionalni fudbaler mozes ovako da promasis
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X