Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prica se i da je neko iz Celsija dosao kod njega tokom poluvremena i prijetio mu...Valjda ce se to relativno brzo rijesiti s obzirom da se i policija umijesala.

    Comment


    • Ovo objasnjava sve.That sneaky bastard...


      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/vesti/mo...-suareza-video

        Kakav je debil Suarez

        Comment


        • Kakva je debilka ova sto se cudi sto neko nekog nije odalamio Kada provociras ocekuj reakciju, i ja bih verovatno uradio nesto slicno u toj situaciji.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nekom ce puci film,pa ce onda da nastrada...

            Comment


            • Pa ne, ali cekaj, covek ga nazove diverom, on im zabije dva gola, kako drugacije odreagovati? Nije valjda da vise opravdavas sto cerka trenera izadje i kaze da je on trebao da izudara igraca protivnicke ekipe nego ovaj odgovor na povokaciju. Sta je trebalo, da precuti? Naravno da to bilo ko sa malo samopostovanja nece uraditi. Nemoj da si nerealan zato sto mrzis Liverpool.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma ne mrzim Ja sam neutralan,volim da pogledam ponekad Mancester,ali sad da se svadjam sa clanovima ovog foruma zbog nekog engleskog kluba,nema sanse,msilio sam na to da ce Suarez da nastrada od nekog igraca,ako nastavi da ovako provocira...

                Comment


                • Suarez je debil zato sto daje golove i pritom ih originalno proslavlja. For the love of God
                  sigpic

                  Comment


                  • Da pred protivnickom klupom,bas originalno,nema sta

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      Da pred protivnickom klupom,bas originalno,nema sta
                      Tako nesto jos niko nije uradio. Rekli mu da je diver, on dodje i padne kao pokosen u "svom stilu". Originalno, Mojes se nasmejao i rekao da bi verovatno isto uradio. Sad se tu petlja neka fufica sto nema veze s fudbalom, verovatno je u nekom mediju tipa Daily Fail procitala da je njen tatica isprovociran i pocela da sere. Luis je to smekerski odradio ovaj put, isto kao i sa novcicem. Manje prica ove sezone a daje vise golova. Naucio je neke stvari i bolje se nosi sa prljavom kampanjom protiv njega.
                      sigpic

                      Comment


                      • Isti je kao i prosle sezone ko realno gleda simulantska cigansutara prava latino-spanska skola, pljujete spanske padavicare, a njega ne, na svkoj utakmici par simulacija i onda leti za sudijom nikad nece imati kredita kod sudija,zapecenjen je kao simulant i gotovo, kao i Tores, sudije mrze varalice, koje hoce da ih naprave budalom.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ali meni su smesni ti igraci sto simuliraju,padnu kao da ih je udario voz,posle minut,ustaju i nista im nije,evo vam primer,Dani Alves i Pepe,ima i snimak,znaci Alves napravio takvu facu kao da mu je noga otisla,kada se vratio na teren,nista mu nije falilo,previse igraci danas simuliraju,nije im ovo balet...

                          Comment


                          • Nije njega Mojes jedini nazvao diverom i simulantom... cela PL liga o njemu tako priča... i ta "proslava" gola je u njegovom stilu. Ko je koga provocirao, diskutabilno.
                            I naravno, po običaju, skreće se pažnja na nebitnu stvar, Mojesovu ćerku.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Molim vas ubuduce da ovakve gluposti ne postavljate, vazi za sve.Ne kvarite temu.

                              Vest je relevantna kao na primer da baba Vanga govori Fergusonu u kojoj formaciji Junajted da igra i koje igrace da stavi u prvih 11.

                              Comment


                              • Richards nece na teren naredna 4 mjeseca zbog operacije desnog koljena.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X