Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne cepidlacim nego ti dajem identican primer,blagi kontakt i simulacija sa istim ishodom,zutim kartonom.Ne sporim ja da je Celzi ostecen,jeste,al nije u toj meri kojoj vi pricate.Ako gledas realno,Torres uopste nije trebao da bude na terenu u tom trenutku s obzirom na njegov prvi start koji je direktan crveni,cak sta vise,vise je ta situacija za crveni nego Banetova,iako su po meni obe za crveni karton.Zato sam i napisao da je Celzi najvise sebi odmogao.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Ne cepidlacim nego ti dajem identican primer,blagi kontakt i simulacija sa istim ishodom,zutim kartonom.Ne sporim ja da je Celzi ostecen,jeste,al nije u toj meri kojoj vi pricate.Ako gledas realno,Torres uopste nije trebao da bude na terenu u tom trenutku s obzirom na njegov prvi start koji je direktan crveni,cak sta vise,vise je ta situacija za crveni nego Banetova,iako su po meni obe za crveni karton.Zato sam i napisao da je Celzi najvise sebi odmogao.
      Cjepidlacis, kako ne cjepidlacis kad ti ja fino kazem da je Evans prije 2 godine poletio vazduhom i odvalio Drogbu i na kraju Drogba dobio zuti po logici koja je samo poznata sudiji, zasto bi onda sada Torres dobio crveni? Ti taj dio stalno zaobilazis. Ako tada nije bio crveni, nije ni sada. Cak je Cleverley trebao dobiti zuti, ako je kriterijum takav. Naravno, uvijek se pravila moraju postovati kada se na nama sve lomi. E pa, kurac se mora postovati.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Nevezano za trenutnu diskusiju... Ako je neko ubedjen da Mancester United osvaja titulu ove sezone, neka mi posalje broj racuna ili preko poste da mu uplatim 100 eura (naravno na kraju prvenstva). Toliko sam ubedjen da nemaju sanse
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Cjepidlacis, kako ne cjepidlacis kad ti ja fino kazem da je Evans prije 2 godine poletio vazduhom i odvalio Drogbu i na kraju Drogba dobio zuti po logici koja je samo poznata sudiji, zasto bi onda sada Torres dobio crveni? Ti taj dio stalno zaobilazis. Ako tada nije bio crveni, nije ni sada. Cak je Cleverley trebao dobiti zuti, ako je kriterijum takav. Naravno, uvijek se pravila moraju postovati kada se na nama sve lomi. E pa, kurac se mora postovati.
          Ala si ti zapeo za tim od pre dve godine... dosta toga se promenilo u zadnje dve godine!

          Cinjenica je da su sudije pogresila u oba slucaja! I pre dve godine i juce...

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Cjepidlacis, kako ne cjepidlacis kad ti ja fino kazem da je Evans prije 2 godine poletio vazduhom i odvalio Drogbu i na kraju Drogba dobio zuti po logici koja je samo poznata sudiji, zasto bi onda sada Torres dobio crveni? Ti taj dio stalno zaobilazis. Ako tada nije bio crveni, nije ni sada. Cak je Cleverley trebao dobiti zuti, ako je kriterijum takav. Naravno, uvijek se pravila moraju postovati kada se na nama sve lomi. E pa, kurac se mora postovati.
            To sto je naprevljena greska pre dve godine ne znaci da treba opet,previse si ostrascen i ne gledas na situaciju uopste realno,Torres je zasluzio direktan crveni,ono sto je njegova sramota,jeste sto se provukao sa takvim startom i posle pokusava da iznudi zuti karton protivnickom igracu,umesto da se pripazi pogotovo sto vec igraju sa igracem manje on se baca,to se granici sa ludilom.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              To sto je naprevljena greska pre dve godine ne znaci da treba opet,previse si ostrascen i ne gledas na situaciju uopste realno,Torres je zasluzio direktan crveni,ono sto je njegova sramota,jeste sto se provukao sa takvim startom i posle pokusava da iznudi zuti karton protivnickom igracu,umesto da se pripazi pogotovo sto vec igraju sa igracem manje on se baca,to se granici sa ludilom.
              Ma stvarno sramota sto se bacio kad je mu je Evans uletio i zakacio ga.
              Ludilo ej.
              sigpic

              Comment


              • ахаххахах...и на крају нас треба да суспендују, па од Крушевца ово је бар пети испад на острву
                Такође још један разог да клуб из Манчестера стави прст на чело ове недеље.

                Comment


                • Jadan covek...

                  Comment


                  • Londonska stoka...

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      To sto je naprevljena greska pre dve godine ne znaci da treba opet,previse si ostrascen i ne gledas na situaciju uopste realno,Torres je zasluzio direktan crveni,ono sto je njegova sramota,jeste sto se provukao sa takvim startom i posle pokusava da iznudi zuti karton protivnickom igracu,umesto da se pripazi pogotovo sto vec igraju sa igracem manje on se baca,to se granici sa ludilom.
                      Nemoj mi samo o ostrascenosti ti koji ispadas krajnje neukusan a pokusavas biti realan. Ako prije 2 godine nije bio crveni, nije bio ni juce i tacka i to zna svaki navijac Uniteda. Zasto se bas nad nama mora sprovoditi postenje i pravda, ako moze Evans skakati moze i Torres. Prosto da prostije ne moze biti. Ajd sada ti napisi opet isti post pa cu ti ja opet isto odgovoriti.

                      @Powerslave

                      Vidio bih tebe gospodina da si bio na stadionu i gledao unistavanje sopstvenog kluba od strane lica sa pistaljkom. Da nisu tako rigorozni zakoni po pitanju huligana, navijaci bi provalili na teren i izgazili sve.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • OVakva diskusija moze da se vodi do sledece utakmice Man-Chelsea. Prvi crveni je opravdan, ali malo prestrog za engleski stil fudbala, pogotovo za derbi, jednostavno za takve stvari se ne iskljucuju igraci na ostrvu. Drugi zuti Toresu sudija nije morao da svira, ali zbog kampanje koja se trenutno vodi protiv simuliranja, sudija je svirao, ali opet, pogresio je, posto je Celzi imao vec tada igraca manje. Poslednji gol Cicarita iz ofsajda cistog, sve se odigralo jako brzo, velika guzva, frka, ali to nije opravdanje da linijski sudija to ne vidi. Sto onda uopste i postoje linijske sudije? Sve u svemu sudije su golemo zajebale i ostetile Celzi i jos jednom "ne namerno" pokazale naklonost Mancesteru...
                        Last edited by Gologuzan; 30-10-12, 09:41.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post

                          @Powerslave

                          Vidio bih tebe gospodina da si bio na stadionu i gledao unistavanje sopstvenog kluba od strane lica sa pistaljkom. Da nisu tako rigorozni zakoni po pitanju huligana, navijaci bi provalili na teren i izgazili sve.
                          Sigurno ne bi bijes iskalio na redaru koji je ni kriv ni duzan,niti bi gadjao fudbalere itd.Huligane samo treba lomit od batina i zatvarat
                          Eno ona stoka u Argentini...ubise 2 covjeka koji su tu dosli za leb da zarade...

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Sigurno ne bi bijes iskalio na redaru koji je ni kriv ni duzan,niti bi gadjao fudbalere itd.Huligane samo treba lomit od batina i zatvarat
                            Eno ona stoka u Argentini...ubise 2 covjeka koji su tu dosli za leb da zarade...
                            Ne sumnjam da bi ti u afektu i naletu adrenalina aplauzom ispratio sve odluke.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ау шта прочита сада зар постоји оправдање и за овакве ствари, не претерујмо.
                              Можда бих и разумео да су тукли судију, али да туку редара, ни кривог ни дужног човека, који је притом запослен на њиховом стадиону, стварно ми није јасно

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ау шта прочита сада зар постоји оправдање и за овакве ствари, не претерујмо.
                                Можда бих и разумео да су тукли судију, али да туку редара, ни кривог ни дужног човека, који је притом запослен на њиховом стадиону, стварно ми није јасно
                                Niko ovo ne brani vec samo kazem da se ovako nesto moglo ocekivati. Kad te drma adrenalin, ne razmisljas ni o cemu. A i ti ga pretjera po obicaju, nigdje ga nisu tukli vec su ga samo izbacili, mislim "samo"... Pogledaj da su svi nagrnuli naprijed i mahali prema igracima scuma, da ga neko nije gurnuo vjerovatno bi imao par somljenih rebara zbog mase koja je krenula prema naprijed i koja bi ga samo prignjecila uz one reklame.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X