Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^

    Samo tu ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Jebo majku sta uradi od utakmice

      Pa ni u BiH ligi se ne vidja ovakvo sudenje , sve ti jebem..

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        ^

        Samo tu ?
        хахах...па мени су оба црвена на месту....не знам на шта конкретно циљаш

        Comment


        • Zasto si se rukovao Roberto, zasto?
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Znaci razlika je sada samo jedan bod... ako nista zanimljivije do kraja!

            Comment


            • Tema pod hitno da promeni naziv... Ko će više i bolje pljunti United.

              Nažalost Viškovića prvi u kadru Čiča.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kao sto je jednom van persie rekao za Bussaku, kada je dobio crveni za sutanje poslije zvizduka:"This ref is a joke, fucking joke!"
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Vazna pobjeda, za koju je kriv sudija, a za njegovo kriminalno sudjenje nije kriv ni Fergi, ni igraci ni navijaci, kao ni bilo go, samo je on htio da bude glavni na terenu i uspjeo je, gorak ukus u ovoj pobjedi, ali jbg fudbal je takav.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Tema pod hitno da promeni naziv... Ko će više i bolje pljunti United.
                    Ne znam kako imas obraza da se kao fan Uniteda javis...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Tema pod hitno da promeni naziv... Ko će više i bolje pljunti United.

                      Nažalost Viškovića prvi u kadru Čiča.

                      Ono , bas bez razloga ih pljujemo
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        хахах...па мени су оба црвена на месту....не знам на шта конкретно циљаш
                        Ocigledan je kontakt bio Evansa kad je Tores dobio drugi zuti. Ja ne znam kako nisi uspio da ga vidis, mozda ti je malo ekran ili tako nesto, aj pogledaj opet.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dajte im titulu odmah.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Tema pod hitno da promeni naziv... Ko će više i bolje pljunti United.

                            Nažalost Viškovića prvi u kadru Čiča.
                            Je li ovo bila neka vrsta ironije, ajde zakopaj se u zemlju majke ti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ne znam kako imas obraza da se kao fan Uniteda javis...
                              A zasto?! Znas koliko mene zabole sto ce neko da se ljuti, sto ste vi nezadovoljni... bas me briga!

                              GGMU!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Ne znam kako imas obraza da se kao fan Uniteda javis...
                                Veću glupost ne pročitah na svoj račun.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X