Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle 3 boda protiv Junajteda, kradu nam jos 2 protiv Evertona. Jebem ti i FA i Fergusona i Mojesa i njihov jebeni 4-4-2 fudbal i asocijaciju. Mrs stoko! Sa 15 bodova to je deoba 5. mesta sa Arsenalom.

    Kako bi Boas sa trojkom Azar-Mata-Oskar rastavio Junajted danas ne smem ni da zamislim. Nek nastavi samo ovako u Totenhemu. Kontranapad trener nista ne moze. Junajted nista specijalno ne igra, 2 gola u njihovom stilu.

    Huan Manuell! Idemo!
    sigpic

    Comment


    • Mata majstor! Idemo!
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Kakva golcina Mate.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sta brani ova spanska rupa danas.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Jeste djubre ovaj Viskovic kako navija za celski pa to boli...

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Posle 3 boda protiv Junajteda, kradu nam jos 2 protiv Evertona. Jebem ti i FA i Fergusona i Mojesa i njihov jebeni 4-4-2 fudbal i asocijaciju. Mrs stoko! Sa 15 bodova to je deoba 5. mesta sa Arsenalom.

              Kako bi Boas sa trojkom Azar-Mata-Oskar rastavio Junajted danas ne smem ni da zamislim. Nek nastavi samo ovako u Totenhemu. Kontranapad trener nista ne moze. Junajted nista specijalno ne igra, 2 gola u njihovom stilu.

              Huan Manuell! Idemo!
              Pretjerujes! Kako drugacije da igras kad primis rani gol. Normalno da ce ostati prostora pozadi kad napadamo sa 10 igraca a United se brani sa 10. Da smo imali trunku srece odavno bi bilo 2:2.

              U nastavku manje ici prema naprijed jer smo sada u igri. Sabijeni su, De Gea sve zivo odbrani i nijedna da se od one guzve odbije u gol. Treba se cuvati kontre jer nam ga mogu uvaljati.
              Last edited by bracala; 28-10-12, 16:50.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Ne lupaj ociju ti! Kako drugacije da igras kad primis rani gol. Normalno da ce ostati prostora pozadi kad napadamo sa 10 igraca a United se brani sa 10. Da smo imali trunku srece odavno bi bilo 2:2.
                Ne mislim zbog ovoga danas, nego inace. Nije mi on za ovu ekipu. Dosta toga ide na individualni kvalitet, nema timskog napretka. Samo sto su i ostali u problemima pa se to ne oseti i Celsi je lagano prvi. Mozda i gresim ali ne verujem da ce dugo biti u Celsiju.

                Pred kraj prvog bolja igra i gol, valjda ce sad Eden da okrene ovo. Kud nema Lampsa ko za inat danas.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Posle 3 boda protiv Junajteda, kradu nam jos 2 protiv Evertona. Jebem ti i FA i Fergusona i Mojesa i njihov jebeni 4-4-2 fudbal i asocijaciju. Mrs stoko! Sa 15 bodova to je deoba 5. mesta sa Arsenalom.

                  Kako bi Boas sa trojkom Azar-Mata-Oskar rastavio Junajted danas ne smem ni da zamislim. Nek nastavi samo ovako u Totenhemu. Kontranapad trener nista ne moze. Junajted nista specijalno ne igra, 2 gola u njihovom stilu.

                  Huan Manuell! Idemo!
                  Ajde ne kukaj, da je neko drugi sudio mozda Suarez ne bi ni zavrsio utakmicu posle dva onako glupa i nesmotrena starta. A takodje sviranje faula nad golmanom u prvom poluvremenu gde faul uopste nije postojao nego je rezervni golman Liverpool-a sam ispustio loptu!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Ajde ne kukaj, da je neko drugi sudio mozda Suarez ne bi ni zavrsio utakmicu posle dva onako glupa i nesmotrena starta. A takodje sviranje faula nad golmanom u prvom poluvremenu gde faul uopste nije postojao nego je rezervni golman Liverpool-a sam ispustio loptu!
                    I da je sve to tacno sto si rekao, opet vredi manje od ponistenog cistog gola. A faul na Bredu je bio. Suarez je dobio zuti kao sto je i trebao, Mariner je svoj posao dobro radio i nije nikoga ostetio. Linijski budala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tottenham pobedi 2-1, prvo poluvreme dominirali, drugo loše, prepustili inicijativu domaćinu, srećom samo jedan primili. Treba spojiti dva dobra poluvremena.

                      Comment


                      • Kad ne predjes pola terena od 32.do 44.minuta ne mozes da ne primis gol. Minimum 2-2 je trebalo da bude poluvreme. Ako Celsi bude ovako dominirao i u drugom delu onda pobeda ne bi smela da se dovede u pitanje.
                        Steta sto Mata ne dade ono posle odlicne lopte svemocnog Fernanda <3
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ocekujem odlicno,uzbudljivo drugo poluvreme, Man Utd ima previse srece(kao i uvek).
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ne mislim zbog ovoga danas, nego inace. Nije mi on za ovu ekipu. Dosta toga ide na individualni kvalitet, nema timskog napretka. Samo sto su i ostali u problemima pa se to ne oseti i Celsi je lagano prvi. Mozda i gresim ali ne verujem da ce dugo biti u Celsiju.

                            Pred kraj prvog bolja igra i gol, valjda ce sad Eden da okrene ovo. Kud nema Lampsa ko za inat danas.
                            Jbg, to je kao da kazes da je Juventus prvi zato sto su ostali u kanalu. Prvi je onaj ko je to zasluzio i kraj price. Robbie ima priliku do kraja sezone napraviti nesto, zasad mu ne zamjeram. I prerano je suditi mu kao i cijeloj ekipi. Ovo je potpuno drugaciji nacin igre od prosle sezone i uigranosti izmedju tria iza Torresa jos fali. Da ne pominjem sto mi igramo bez spica maltene.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ajde Edene, resavaj ovo, ne mogu da gledam zadovoljnog decaka iz Uniteda, sere mi se...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Jbg, to je kao da kazes da je Juventus prvi zato sto su ostali u kanalu. Prvi je onaj ko je to zasluzio i kraj price. Robbie ima priliku do kraja sezone napraviti nesto, zasad mu ne zamjeram. I prerano je suditi mu kao i cijeloj ekipi. Ovo je potpuno drugaciji nacin igre od prosle sezone i uigranosti izmedju tria iza Torresa jos fali. Da ne pominjem sto mi igramo bez spica maltene.
                                Ma Celsi je zasluzio jer je najbolji tim trenutno, ja samo kazem da to nije tako mocno kao sto izgleda i smatram da bi Boas sad iskidao.

                                Nadam se da ce Staridza ubaciti bar u u 65. minutu, Tores ne zna gde je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X