Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cazorla odlicno odigrao kao u Zervinjo ali steta za onaj promasaj Giroud-a a Sanderlend stavio bunker isped svog gola

    Comment


    • Dobro je pocelo prvo kolo Fulam i Svonsi petarde Arsenal i Sunderlend neocekivano bez golova.Reding i Stouk podijelili plen,nije se dao Reding na Madejskom WBA u kontroverznoj utakmici trijumfovao sa 3:0,a ekipa Big Sama otvorila pobjedom na svom terenu ko drugi do Kevin Nolan!

      Comment


      • Ajde sto je penal dosudio ali i crveni pa teraj se bre debeli
        Igra je u drugom poluvremenu bila losa sto je i ocekivano posle crvenog kartona i dva dosudjena penala u roku 5 min
        Suarez vec drugi put cistu sansu glavom masi -.- koliko god da kida nece ga nikako kod nas
        Sramota me izadji sad na ulicu -.-

        Comment


        • Nisam mogao da komentarisem, jednostavno nemam vise snage, majke mi... Ovo sta mi dozivljavamo, to je za psihijatrisko lecenje. Nema Agera protiv Sitija, znaci tako ce da nas ubiju... Sahin kad bude video rezultat, glat ce nas odbiti i otici u Arsenal...

          Stivi, znaci katastrofa, sastaviti se ne moze, Borini ne moze na krilo, Suarezova realizacija sansi je za neku vecu ekspertizu, ja nmg da verujem, sta treba da bi on dao gol, Glenno i Alen jedini prelaznu ocenu dobili. Ali kada sam video Karagera, doslo mi da placem...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Svonsi nastavio da iznenadjuje, odlicnu zamenu su doveli za Sigurdsona!

            Arsenal pomalo razocarao, mada je Sunderland tvrd orah otkad ih je O'Neil preuzeo.

            Liverpool nastavio po starom. Suarez stvara sebi sanse ali zavrsnica ne postoji... Ostali su takodje podbacili! Borini nista nije pokazao osim onog jednog centarsuta, Allen nije bio los ali je imao katastrofalnu gresku sto Morrison nije uspeo da iskoristi. Gerrard takodje los, imao je dosta pogresnih dodavanja. Jedino sto nije po starom je odbrana, koja je prosle sezone bila glavni adut ove ekipe. Neobjasnjive greske u odbrani, pre svega Skrtela kada je dosudjen drugi penal.

            Ali dobro, nisam puno ocekivao od Liverpool-a u ovim pocetnim utakmicama s obzirom da je novi trener dosao ali bice tesko pogotovo posle danasnjeg poraza. Sada slede dve teske utakmice protic City-a i Arsenal, pa u petom kolu United.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Nisam mogao da komentarisem, jednostavno nemam vise snage, majke mi... Ovo sta mi dozivljavamo, to je za psihijatrisko lecenje. Nema Agera protiv Sitija, znaci tako ce da nas ubiju... Sahin kad bude video rezultat, glat ce nas odbiti i otici u Arsenal...

              Stivi, znaci katastrofa, sastaviti se ne moze, Borini ne moze na krilo, Suarezova realizacija sansi je za neku vecu ekspertizu, ja nmg da verujem, sta treba da bi on dao gol, Glenno i Alen jedini prelaznu ocenu dobili. Ali kada sam video Karagera, doslo mi da placem...
              Kakva crna prelazna ocena kod Alena.

              Glendzo je car nevidjeni, imao je problema sa povredama i trenerima a jaceg desnog beka PL videla nije.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Kakva crna prelazna ocena kod Alena.
                Momak je sasvim zadovoljavajuce odigrao, pogotovo prvo poluvreme, drugo jbg, raspad sistema svih posle nepostojeceg penala i crvenog... Ne znam sta je vise mogao da uradi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Penante vracaj se sve ti je oprosteno, zasto svaki napad preko jebenog Downinga bog vas jebo'

                  A sledece kolo Tevez i Aguero protiv Karagera, pa sta ce to bude
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Nisam mogao da komentarisem, jednostavno nemam vise snage, majke mi... Ovo sta mi dozivljavamo, to je za psihijatrisko lecenje. Nema Agera protiv Sitija, znaci tako ce da nas ubiju... Sahin kad bude video rezultat, glat ce nas odbiti i otici u Arsenal...

                    Stivi, znaci katastrofa, sastaviti se ne moze, Borini ne moze na krilo, Suarezova realizacija sansi je za neku vecu ekspertizu, ja nmg da verujem, sta treba da bi on dao gol, Glenno i Alen jedini prelaznu ocenu dobili. Ali kada sam video Karagera, doslo mi da placem...
                    Ja mislim da ce 80% nas (navijaci LFC) dobiti zivcani slom, prvenstveno ja -.-

                    Comment


                    • Kako se sada osecaj jedan navijac Liverpool-a.





                      PS nadam se da ovo ostale kolege u crvenom nece shvatiti personalno.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Momak je sasvim zadovoljavajuce odigrao, pogotovo prvo poluvreme, drugo jbg, raspad sistema svih posle nepostojeceg penala i crvenog... Ne znam sta je vise mogao da uradi...
                        Sto nije jednu loptu gurnuo u prvom poluvremenu? 15 miliona placen, jebem ti skauting. Zna jedino da trci, izuzetno agresivan i to je to.

                        Dzerard se malo trgao na EP ali to je to od njegove karijere. Ne moze godinu dana u formu da udje, klupa i pustiti Selvija da se vidi sta zna. Karager nije za penziju nego za invalidsku penziju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Kako se sada osecaj jedan navijac Liverpool-a.





                          PS nadam se da ovo ostale kolege u crvenom nece shvatiti personalno.
                          Ovako je meni svaki put kad Liverpool izgubi i tako cele nedelje -.-

                          Comment


                          • A sad ce poslastica prvog kola, Newcastle protiv Tottenham-a...

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Sto nije jednu loptu gurnuo u prvom poluvremenu? 15 miliona placen, jebem ti skauting. Zna jedino da trci, izuzetno agresivan i to je to.
                              Kome da gurne, Dauningu, Boriniju, Dzerardu ??? Svako od ove trojice je kao panj stojao na terenu, kao panj. Nema tu leba kad po krilima imas invalide, a sredina gusta nevidjeno, znao je Klark sta radi, postavo je odbranu onako kako treba. Zatvorenu ekipu ne mozes probiti, sem preko bokova, kao i sto smo videli od Glena na levoj strani, haos je pravio, ali to je bilo to. Suarez je sam probijao koliko je mogao i to zato sto je pure genius.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Lineker View Post
                                Tottenham: Friedel, Walker, Gallas, Kaboul, Assou-Ekotto, Livermore, Sandro, Lennon, Sigurdsson, Bale and Defoe
                                Newcastle: Krul, Simpson, Perch Taylor, Santon, Tiote, Cabaye, Jonas, Ben Arfa, Cisse and Ba.

                                Nema Vertongena i VDV-a i prvih 11
                                Ajde Fertongen je igrao ceo meč sad u sredu ali VDV je igrao samo jedno poluvreme... Valjda će da prodaju Gomeša, nema ga na klupi, taman da ne koči više transfer Žulija Cezara.

                                Srećan debi želim AVB i da se moćni Defo upiše u strelce...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X